Masakar na Virginia Tech Univerzitetu - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 48 od ukupno 48
  1. #46

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    ... i taj neduzni Ameriki narod demokratski izabrao vladu koja je naredila bombardovanje Srbije ...
    rezultat je na jugu drzave u kojoj zivite pa pogledajte :

    - na koji nain da pomognete 1 milion izbeglica sa Kosova npr.

    Da li ste na bilo koji nain pomogli nekom od tih ljudi ?
    ili ste se zadovoljili pisanjem postova o zalosti za jadnom USA ?
    Okrenite se oko sebe pa ete videti mnogo nesrenih ljudi iz bivşe Yu ...
    provedite s njima 1 dan zajedno da neşto nauite o zivotu ...
    Razlika izmedju mog i tvog nacina gledanja na zivot i stvari oko sebe, a tako i na ovu temu, je ta da je meni nebitno da li je neko sa Kosova ili iz Burundija ako mu je potrebna pomoc, kao i to da je svejedno da li je dete iz tebi tako omrazene Amerike ili iz Vranja nastradalo. Kada ljudi u oku imaju granicu, pa ona necijim uticajem postaje sve uza, a ono se i sirina u njima gasi. Potpuno razumem.

    Sto se ovog drugog tice, sta ti znas o meni, pa si krenuo da prozivas na gomili? Obukla sam vise dece sa Kosova nego sto mozes da zamislis, pa se ne busam kao oni koji guzicom ni za sta ne mrdaju, a znam i o zivotu ponesto.

    Mi mozemo sad u diskusiju da ubacimo i Napoleona, ako bi ti i preko njega imao nesto Americi da porucis, ali to jednostavno nije to.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Nikad me nije radovala tudja nesreca, pa da je u pitanju i neko ko me mrzi najvise na svetu, ja ne mogu da mu pozelim zlo.
    Zao mi je te dece. Velika je to tragedija. I ne mogu da se radujem zbog svega sto im se desava, ma koliko da su nam zla naneli oni koji tamo kolo vode.
    Zbog cega? Zbog nekog revolta? Zbog osvete? Sve se vraca sve se placa?
    Pa ko moze da nam garantuje da se slicna situacija nece desiti i kod nas?
    Ne daj Boze nikom.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Razlika izmedju mog i tvog nacina gledanja na zivot i stvari oko sebe, a tako i na ovu temu, je ta da je meni nebitno da li je neko sa Kosova ili iz Burundija ako mu je potrebna pomoc, kao i to da je svejedno da li je dete iz tebi tako omrazene Amerike ili iz Vranja nastradalo. Kada ljudi u oku imaju granicu, pa ona necijim uticajem postaje sve uza, a ono se i sirina u njima gasi. Potpuno razumem.

    Sto se ovog drugog tice, sta ti znas o meni, pa si krenuo da prozivas na gomili? Obukla sam vise dece sa Kosova nego sto mozes da zamislis, pa se ne busam kao oni koji guzicom ni za sta ne mrdaju, a znam i o zivotu ponesto.

    Mi mozemo sad u diskusiju da ubacimo i Napoleona, ako bi ti i preko njega imao nesto Americi da porucis, ali to jednostavno nije to.
    u pravu si
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •