Tenis - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 170

Tema: Tenis

  1. #31

    06 Odgovor: Tenis

    Citat irnik kaže:
    Na ovogodisnjem Western & Southern Financial Group Women's Open 2006, jedan clan VojvodinaCafe-a je primijecen kako "caska" sa Anom Ivanovic.
    a gdje je drugi clan

    cestitke Noletu i ocekujemo da u istoj formi dodje i u Cincinnati
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Tenis

    Sad vec juce zavrseni Western & Southern Financial Group Women's Open osvojila je Vera Zvonareva. Nakon pobjeda nad Jankovicevom u cetvrtfinalu i Viliams u polufinalu, Zvonareva je juce u finalnom mecu savladala Slovenku Katarinu Srebotnik. Srebotnik je bila 4. nosilac turnira.
    Cijelim tokom zavrsnice Zvonareva je dominirala i kako ona kaze lavovski se borila za svaki moguci poen. Konacan rezultata je bio 2:0 za Zvonarevu, 6:2 - 6:4 po setovima...


    Vera Zvonareva
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Tenis

    Ove sedmice Jelena se takmicla u Stanfordu i posle odlicnog pocetka, u drugom kolu je naisla na Kim Klajsters. Uz malo srece mogla je pobijediti, no sta je tu je.

    Nole ima sansu da ponovo uzme novu ATP titulu. Plasirao se u cetvrtfinale turnira u Umagu i igrace protiv Ceha Jiri-ja Vanek-a.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Tenis

    Ne mogu da iskuliram... Ej, ne znam jebote ko im pravi ove pehare, al' su odvratni. Pa to k'o činije za voće (al' iz onih kuća gde takva SME da se izvadi iz vitrine za kristal ) k'o neki lusteri, jebote... strašno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Tenis

    Citat SQUAW kaže:
    Ne mogu da iskuliram... Ej, ne znam jebote ko im pravi ove pehare, al' su odvratni. Pa to k'o činije za voće (al' iz onih kuća gde takva SME da se izvadi iz vitrine za kristal ) k'o neki lusteri, jebote... strašno
    Ma ti pehari su najmanje vazni. Ovaj i lici na ciniju za voce. Onaj sa Wimbldona - tanjir...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Tenis

    Nego Nole tenutno igra u polufinalu sa K. Mojom.

    Ajmo Nole...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Tenis

    Nole pobijedio sa 2:0 (6:1 i 7:5) i pored toga sto je bio povrijedjen!!!

    Sjutra drugo finale za redom!!!!

    BRAVO!!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Tenis

    da ga ne ureknemo, kucam u drvo, Nole ih razbija samo tako... jedva cekam da dodje u Cinci
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Tenis

    Nazalost Nole je zbog problema sa disanjem morao da preda finalni mec, pri rezultatu 6:6 i 3:1 u taj-brejku
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Tenis

    Ana Ivanović nastavlja sa sjajnim izdanjima na Acura Classic Open-u u San Dijegu (tvrda podloga, 1.340.000$). Pošto je u prvom kolu sa 6-2 6-1 počistila Japanku Akiko Morigami, Ana je sa nešto manje ubedljivih 6-3 6-2 pobedila američku veteranku u sjajnoj formi, Ejmi Frejžer 55. teniserku svijeta.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Tenis

    I Jeca je obezbijedila plasman u treće kolo turnira I kategorije u San Dijegu. Pobijedila je Ukrajinku Alonu Bondarenko iz Ukrajine rezultatom 6-1 7-6.

    U narednom kolu ce najvjerovatnije igrati sa Kim Klajsters (Belgija) ...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Tenis

    Jeca je za "dlaku" izgubila od 2. igracice svijeta Kim Klajstrs rezultatom sa 2:1 (6:4, 3:6, 6:3). U ukupnim poenima 96:94, ali jedan brejk vise, procenat prvog i drugog servisa približno jednaki.

    Steta, imala sam utisak da je mogla da pobijedi.


    Ana je izgubila od Ruskinje Ane Čakvetadze sa 2:1 (4:6, 6:4, 6:1). Moram da priznam da sam se malo razocarala jer sam ocekivala Aninu pobjedu.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Tenis

    u potpunosti isto razmisljanje... nisam ocekivao od Jelene da prodje Klajstersovu, ipak je ona druga teniserka svijeta... ali sam Anu vidio u iducem krugu... no bice bolje neki drugi put

    a nimalo ugodan dan za nase tenisere nije promasio ni Janka... namie Tipsarevic je ispao u drugom krugu takmicenja u Washingtonu od Amerikanca Gembila; 2:1 (2:6, 6:3, 6:0)

    tezak dan za nase tenisere
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Tenis

    Ana Ivanović igraće protiv Jelene Janković u sjutrašnjem četvrtfinalu "JP Morgan Chase Open-a" na turniru u Karsonu (tvrda podloga, 600.000$).

    Ana je pobijedila Anu-Lenom Grenefeld iz Njemačke rezultatom 6-1 6-4, a Jeca je pobijedila Samatu Stozur iz Australije sa 6-4 6-1!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Tenis

    i za koga sad da navijamo... ja bi ako ikako moze da obe idu dalje
    Ana mi nesto srcu draza al' ipak bi ovu pobjedu volio da upise Jeca u svoj dosije
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11
  2. Stoni tenis
    Autor izv u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.08.2008, 02:58
  3. STONI TENIS: EP u Beogradu
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.07.2007, 10:22
  4. TENIS: Australian Open 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 12:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •