Tenis
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 170

Tema: Tenis

  1. #1

    Odgovor: Tenis

    Nasa zenska teniska reprezentacija dobila je mozda najtezeg moguceg protivnika u finalu turnira I EVROAFRICKE zone “Federation Cup-a”, koji se odrzava u Plovdivu. Ana Ivanovic, Ana Timotic, Danica Krstajic i Ana Veselinovic ce u mecu ciji pobednik ide u razigravanje za II Svetsku Grupu, naspram sebe imati najjacu ekipu u Plovdivu! Radi o selekciji Izraela, koju predvodi 36. teniserka sveta Shahar Peer i 41. teniserka sveta, iskusna Ana Smashnova. Tako je odluceno danas u polu-dirigovanom zrebu, u kojem smo mi zajedno sa Slovackom Republikom bili nosioci, medjutim to nam nije pomoglo.

    (Izvor Tenissrbija)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Tenis

    Eh, izgubismo i ispadosmo iz daljeg takmicenja...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Tenis

    Ana je danas potpuno deklasirala Patty Schnyder (osmu igracicu svijeta).

    Patty je do sada bila "bauk" za Anu jer ju je ova cetiri puta uzastopno pobijedila.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Tenis

    Da li neko prati Roland Garros?

    I Ana i Jelena i Nole se plasirali u 3. kolo. Ana ce igrati sa Anastaziom Myskinom. Jelena sa Amelie Mauresmo, a Nole sa Tommy Haas-om. Bice cupavo...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Tenis

    Jelena ocekivano ispala, a Ana lose odigrala protiv Myskine tako da su zavrsile sa ovogodisnjim R. G. Nole je odusevio pobjedom nad Hass-om i usao u 16-inu finala. Bravo!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Tenis

    Citat irnik kaže:
    Jelena ocekivano ispala, a Ana lose odigrala protiv Myskine tako da su zavrsile sa ovogodisnjim R. G. Nole je odusevio pobjedom nad Hass-om i usao u 16-inu finala. Bravo!!!
    -Koliko sam ja razumeo medju 16, tj. 8-inu finala. Bravo Nole !
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Tenis

    U pravu si . Mislila sam da napisem u 16 (8-mina finala)

    Tako je to kada zuris i ne provjeris sta si napisao
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Tenis

    -Moja greska Cetvrt finale ( medju 8 )

    Rafael Nadal-Novak Djokovic
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Tenis

    Ja to doslutih!!!

    Bravo Nole


    Ajde sad da doslutim i polufinale
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Tenis

    Citat irnik kaže:
    Ja to doslutih!!!

    Bravo Nole


    Ajde sad da doslutim i polufinale
    -"Mnogo je kume"
    -Ovo je dobro! Igra sa Nadalom 1-nosilac, glavni na sljaci, al' pazi, mali je prgav, Srbin. GLEDAMO !
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Tenis

    Sa Noletom se nikad ne zna. Moze da pobijedi svakog a isto tako moze da izgubi od svakog.

    Bas sam juce gledala Nadala u akciji i "nesto mu nije bilo dobro". Nesto nije mogao da dise...(gubio je) ali se brzo ooravio. Volim ja Nadala jer je mnogo temperamentan ali se nadam da ce ovog puta da izgubi. Oborio je rekord dosta mu je ovih 57 uzstopnih pobjeda na sljaci
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Tenis

    Nenad Zimonjic i Katarina Srebotnik postali su sampioni Roland Garros-a!!! Ziki i Kaca su sjajnom igrom u finalu mjesovitog dubla drugog Grand Slam turnira sezone porazili Daniela Nestora i Elenu Likhovtsevu, sedme kosturase turnira rezultatom 6-3 6-4. Zaista sjajan uspeh naseg dubl majstora, koji iz godine u godinu dokazuje da je sve bolji i bolji.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Tenis

    -Postaje legenda !

    -A Katarina Srebotnik
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Tenis

    Da upravo gledam taj mec. Nole poveo sa 4:2 u 4-tom setu. Zanimljivo je da je njegov sadasnji protivnik, M.Youzhny partner Janka Tisarevica u dublu.

    Ali da bi dosao do Federera, Nole treba da pobijedi Maria Ancica, koji igra fantasticno. Zao mi je sto se njih dvojica moraju sresti u sledecem kolu, jer ja navijam i za Ancica
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Tenis

    Pobedi onaj nas Nole danas, al' stvarno svaka mu cast! Sutra je na programu mec Rafael - Agasi. Agasi je mator mislim da ce da izgubi, sta vi mislite ko pobedjuje?

      Vrh

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11
  2. Stoni tenis
    Autor izv u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.08.2008, 02:58
  3. STONI TENIS: EP u Beogradu
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.07.2007, 10:22
  4. TENIS: Australian Open 2007.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.01.2007, 12:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •