Koliko ti je stalo do sexa?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    Koliko ti je stalo do sexa?

    Koliko ti je stalo do sexa?


    Kad si bio(la) mali(a), a i kasnije u doba adolescencije:

    a) Voleo(la) si penjanje uz konopac i duge voznje biciklom.
    b) Obozavao(la) si da izvodis striptiz ili da razgolitis druga(ricu).
    c) Strasno te je zanimalo sta oznacava nadimak "Djokica" ili "Maca".
    d) Osjecao(la) si potrebu da se sakrivas.

    Partner se skida se pred tvojim ocima. Najvise obracas paznju na:

    a) Detalje koji te uzbudjuju.
    b) Dimenzije, sto vece -- to bolje!
    c) Ves, donje rublje.
    d) Preplanulu kozu, carape, nacin na koji slaze odecu.

    Ljubav, po tebi treba voditi:

    a) Svaki dan, a ponekad i vise puta dnevno, kad se ukaze prilika.
    b) Kad god osetis potrebu -- pa uvek je neko u blizini ili moze da "skokne na vruc poziv".
    c) Dva ili tri puta nedeljno.
    d) Jednom nedeljno, kako bi se »vise uzivalo u efektima«.

    Budis se usred noci i otkrivas da se tvoj partner nalazi u vrlo izazovnij pozi:

    a) Nezno se pripijas uz njega, mazis ga i spremno cekas da otvori oci.
    b) "Silujes" ga bez razmisljanja -- to slatko iznenadjenje se ne propusta...
    c) Nezno ga dodirujes na "osetljivo mesto".
    d) Neces ga buditi; pa umoran je.

    Poslije intimnosti osecas:

    a) Opijenost od strasti.
    b) Relaskirano i trijumfalno.
    c) Prijatno,"izduvano".
    d) Prazno, iznureno ili umorno.

    Tvoj ljubavni zivot je:

    a) Vrteska, vrlo uzbudljiv.
    b) Sokantan ili "besraman".
    c) Uzbudljiv i u okvirima razumnog.
    d) Jedinstven i neponovljiv.

    Zadovoljstvo orgazma izrazavas:

    a) Zvucno, potpuno oslobodjeno
    b) Poklicima, moze i komsiluk da te cuje.
    c) Prepustas se uzitku.
    d) Priguseno, ne zelis da bilo ko cuje.

    REZULTATI

    Najvise odgovora pod "a":
    Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".

    Najvise odgovora pod "b":

    Ti si zabludeli egzibicionista koji ne zna za granicu. Najvise obozavas da ti uzivas, a drugi neka se pridruze ako ima "mesta". Nemas premca u isterivanju svojih fantazija. Osvajas munjevito, na precac ili direktno -- nokautom "pravo u celo", pa ko prezivi. Razmisli, potrebno je da artikulises svoj seksualni nagon. Nije sve u zivotu poziv na lov ili zov na "odstrel", postoje i druga zadovoljstva ili umotvorine.

    Najvise odgovora pod "c":

    Zasluzujes prolaznu ocenu. U djetinjstvu si razvio(la) izvestan stepen samosvesti kad je seksualnost u pitanju. Sada treba vise da se posvetis prakticnom. Umes da izrazis svoje seksualne potrebe, ali nemas dovoljno istrajnosti da ih zadovoljis. Volis da mudrujes: ko ili sta bi ti idealno "odgovaralo". Ne ustezi se da konkretno ostvaris svoje potrebe.

    Najvise odgovora pod "d":
    Ti si ocigledno, brao(la) sumske jagode kada je Bog delio znanje iz oblasti seksa! Ako si jos u mladjim godinama, jos ima vremena. Inace, pazi -- vozis u rikverc! Budi posten(a) pa odgovori: zasto bi se tvoj voljeni(a) rano vracao(la) kuci? Da ga(je) zamolis da jos jednom provjeri da li su zakljucana vrata i zavrnut plin? Ili, da zalije cvece u velikim saksijama?
    Poruku je izmenio DanijElla, 18.04.2007 u 13:35
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  2. #2

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Gde nadje sve ovo , sta nas sve zanima na ovom forumu , al ajde da ti deda odgovori ,
    1) a
    2) a
    3) b
    4) a i c
    5) c
    6) b i d
    7) a i c

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~slusaj samo svoju intuiciju~~~~~~~~~~~~*****

  3. #3

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Ja Imam Najvise Odgovora Pod "b" Sad Sam I Egzibicionista
    Nesecam Se Da Sam Se Kada Gola Pokazivala Zenama U Parku I Plasila Ih

  4. #4

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Najvise odgovora pod "a":
    Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  5. #5

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Najvise odgovora pod "a":
    Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".

    ...ova bludna ovca samo preskače konopac...
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #6

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    Ja Imam Najvise Odgovora Pod "b" Sad Sam I Egzibicionista
    Nesecam Se Da Sam Se Kada Gola Pokazivala Zenama U Parku I Plasila Ih
    pokazi se meni
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #7

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Kažu mi sledeće:
    Ja sam bez sumnje carobnjak od ljubavnice . Moja mastovitost opija . Umem da dajem i da pruzim zadovoljstvo, ali i da sama uzimam i uzivam . Ja sam velika i ljubavnica i volim aktivan seksualni zivot . Cesto mogu imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti moj korak od "sedam milja" . Ipak, moji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsim svaku meru i predjem u tabor "zabludelih ovcica".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    c
    a
    a
    a
    b
    c
    c

    Jednak broj odgovora pod a) i c) ( po 3 ).

    U mom slučaju je test u velikoj meri pogodio - mix sam ove 2 kategorije .

    1) Uvek mi se dešava da kad me partnerka u dovoljnoj meri inspiriše dajem sve od sebe i to nedvosmisleno pokazujem.

    2) A kad je osećanje privlačnosti i želje za njom "onako" onda skoro da odrađujem, a to ne volim i više volim da tad ne radimo ništa... (naravno da sam uvek za 1. varijantu, jer želja i spremnost mi nikad nenedostaje )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  9. #9

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Koliko ti je stalo do sexa?


    Najvise odgovora pod "a":
    Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija. Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas. Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja". Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  10. #10

    07 Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Najvise odgovora pod d)
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/i...ilies/a080.gif

    ... ali ja nisam takav, nesto nije u redu ...!?

  11. #11

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    1) a
    2) a
    3) b
    4) a
    5) b
    6) b
    7) a

    Običan menšanac ili što bi neki rekli DŽUKELA !

  12. #12

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Najvise odgovora pod "a":
    Ti si bez sumnje carobnjak od ljubavni(ce)ka. Tvoja mastovitost opija . Umes da dajes i da pruzis zadovoljstvo, ali i da sam(a) uzimas i uzivas . Ti si velik(a) i ljubavni(ca)k i volis aktivan seksualni zivot. Cesto mozes imati problem sa "sparing partnerom", jer nije lako pratiti tvoj korak od "sedam milja" . Ipak, tvoji seksualni apetiti i afiniteti nisu razlog da prevrsis svaku meru i predjes u tabor "zabludelih ovcica".
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #13

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    najviše pod D... ovaj test ne valja
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  14. #14

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    Punooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooo!
    Nas dvoje volimo isto ja nju a ona sebe!

  15. #15

    Odgovor: Koliko ti je stalo do sexa?

    ...najviše odgovore pod "e".... ...moraću da idem na časove....

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  2. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  3. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  4. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 12.01.2009, 17:03
  5. Prva rečenica nakon sexa...
    Autor SansRomantic u forumu Astrologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 03:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •