Dlakava tema - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 81

Tema: Dlakava tema

  1. #61

    Odgovor: Dlakava tema

    Ma nije problem...samo ti ostani dlakav.Ja rekoh sta mislim i sta ja volim


    i sta je toliko strasno kod brijanja ispod pazuha,pobogu
    pssst...

  2. #62

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Shantal kaže: Pogledaj poruku
    Ma nije problem...samo ti ostani dlakav.Ja rekoh sta mislim i sta ja volim


    i sta je toliko strasno kod brijanja ispod pazuha,pobogu
    Nije problem niti u pazuhu, niti u brijanju. Koliko ljudi, toliko ćudi, naravno.
    Svako ima pravo da se prema sebi odnosi kako god hoće i da formira svoje mišljenje o svemu po svom nahođenju. Međutim, mislim da je malo preterano da se smatraju problematičnim (u bekgraundu se nazire snažan animozitet prema njima) muškarci koji ne briju leđa i ostalo i ne fazoniraju ne znam šta sve. To što ti voliš muškarce "pudlastog" izgleda je tvoje pravo i srećno ti u tome, ali verujem da postoje brojne žene koje uopšte ne misle kao ti i ne smatraju muškarce koji imaju navike kao ja ni malo u problemu zbog toga...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #63

    Odgovor: Dlakava tema

    Ma nije ovde samo u pitanju sta ja volim,ali zar je tebi ok da recimo leti,vrucincina,znojis se,a npr dlaka ispod pazuha imas vise nego na glavi

    Dakle,niti ja kazem da muskarac treba da depilira noge,grudi,guzicu i sta sve ne.

    Moj muz se brije ispod pazuha,i sam voli da je sredjen na "onom" mestu,pa nije ni pudla niti ima problem u glavi.
    pssst...

  4. #64

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Shantal kaže: Pogledaj poruku
    Ma nije ovde samo u pitanju sta ja volim,ali zar je tebi ok da recimo leti,vrucincina,znojis se,a npr dlaka ispod pazuha imas vise nego na glavi

    Dakle,niti ja kazem da muskarac treba da depilira noge,grudi,guzicu i sta sve ne.

    Moj muz se brije ispod pazuha,i sam voli da je sredjen na "onom" mestu,pa nije ni pudla niti ima problem u glavi.
    Ma šta tebe briga šta ja volim ili ne i otkud tebi pravo da svoje mišljenje smatraš univerzalno primenjivim? I zašto bi to tvoj muž bio uzor za muški deo populacije na ovoj planeti? Ako nešto on voli da radi i smatra da to njemu prija, ne mora biti da i drugi misle kao on i obratno. Njegovo je pravo da se brijucka gde i kada želi, a moje je da to ne radim. To je suština problema, a ne dlake...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #65

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Shantal kaže: Pogledaj poruku
    Ma nije ovde samo u pitanju sta ja volim,ali zar je tebi ok da recimo leti,vrucincina,znojis se,a npr dlaka ispod pazuha imas vise nego na glavi

    Dakle,niti ja kazem da muskarac treba da depilira noge,grudi,guzicu i sta sve ne.

    Moj muz se brije ispod pazuha,i sam voli da je sredjen na "onom" mestu,pa nije ni pudla niti ima problem u glavi.
    ... ma şta preterujeş ne raste mu .urac ispod pazuha
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #66

    Odgovor: Dlakava tema

    Zar ima i toga???Joj sto obozavam maljave ,snazne muske grudi..Probaj samo da ih obrijes.Brijem te za vrat...
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  7. #67

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Shantal kaže: Pogledaj poruku
    Noge,ruke,prepone-depilacija

    za obrve pinceta

    brijac za ispod pazuha,mada se desi da i noge nekada odradim brijacem.





    Zasto bi ih uopste ubedjivali

    Dakle,bem ti musko ako su mu noge izdepilirane Ono sta muskarci treba da urade po tom pitanju je da se briju ispod pazuha,da uklone dlake sa ledja ako ih imaju i naravno "onaj" deo ( kako rece autor citiranog posta).
    Sto se tice "onog" dela ne mislim da treba da se izbrije totalno jer bi bilo bzvz,dlakave noge a tu "cosav" samo skratiti i podsisati,a sa testisa ukloniti dlacice

    Ako ima onih koji ni jedno od navedenog ne rade,onda imaju gadan problem
    brawo! meni je 'on' wazda sredjen i picnut,uwjek spreman za zurkuodrzawam to narawno,ne wolim zapustenost,uh pi..ako je zena zapustena,zabezeknem se..znaci zena mora biti isfazonirana 'tamo' ako nije,ako je pod sumom striborowom ja nju mrzim

  8. #68

    Odgovor: Dlakava tema

    Meni je kod musharca to nebitno..mislim, ja se obichno prvo zaljubim, pa tek onda razodevam
    no ne volim cosave muskarce, to mi je infantilno..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #69

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Meni je kod musharca to nebitno..mislim, ja se obichno prvo zaljubim, pa tek onda razodevam
    no ne volim cosave muskarce, to mi je infantilno..
    bbrawo i tebi...
    ja ne brijem noge,ne brijem se ispod pazuha..,mog djokU brijem ali ono stanjimali nikako skroz..to bi wec bilo sranje..muskraci koji se briju skroz,i koji se briju ispod pazuha,chak i noge jbt..noge!!za mene je to paranormalno..alo muskarci
    Poruku je izmenio egzotic, 14.02.2009 u 20:28

  10. #70

    Odgovor: Dlakava tema

    Meni ne smetaju dlake ali.. Ljepše mi je ako nije dlakav. Ali doista mi ne smetaju. Osim kada mi se neka dlaka zaleti, ali nije frka. Doista.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #71

    Odgovor: Dlakava tema

    Ej pa ovo je sjajna tema , poludeću na Politici, a ovde ima sve drame, komedije, tragedije...

  12. #72

    Odgovor: Dlakava tema

    Jao, nikada vise necu jesti dok citam forum

    Dlaka imam da ih na prste mozes pobrojati....i najvise volim gilet (jednom nedeljno)

    ...od voska pocinju da mi urastaju...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #73

    Odgovor: Dlakava tema

    obrve - pinceta
    nadusnice, prepone - vosak
    noge i ruke - masinica za depilaciju

    maksimalno kompicirano


  14. #74

    Odgovor: Dlakava tema

    Da ne kažete da ne dajem doprinos temi !

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #75

    Odgovor: Dlakava tema

    Jao sto ja mrzim depilirane muskarce,aj u redu ako je cosav to mu je majka priroda dala,ali kad vidim nekog depiliranog lipicanera kakav god da je frajer uvek mislim da je derpe i tako ga gledam.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odjavna tema
    Autor swba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 697
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 01:53
  2. Ne bas mirisljava tema...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.08.2012, 17:17
  3. Najbolji pisac tema?
    Autor Painkiller u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 23:04
  4. Drugačija tema od svih
    Autor goldie u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.08.2009, 16:37
  5. Nova Tema
    Autor mimaP u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.10.2008, 19:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •