Dlakava tema - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 81

Tema: Dlakava tema

  1. #46

    14 Odgovor: Dlakava tema

    Obrve - pinceta,
    nausnice- vosak
    noge & prepone - braunov depilator

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #47

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    noge & prepone - braunov depilator

    svaka cast na hrabrosti. noge jos nekako, ali ja nemogu prepone depilatorom...

    jedino sto sama rijesavam su noge i ispod pazuha, a to brijem. obrve i prepone rijesi kozmeticarka voskom.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #48

    Odgovor: Dlakava tema

    Ma to je strašno stim dlakama ... uklanjam ih kako se snadjem ali ...
    prošli put kad sam uklanjao malje s jaja sprzio sam ih vrelim voskom
    ... sad kontam zašto se Angus onako crveni s traga
    pa sam odlučio da ovaj put da to rešim žiletom i umalo da se obrežem ...
    odoh i ja u salon jer sam sam svoj neprijatelj broj 1
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #49

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Mia kaže: Pogledaj poruku
    Od dlaka mogu jedino da podnesem kosu, obrve i trepavice - ostalo mi je out!
    Oružje protiv dlaka: hladan vosak, depilator, pinceta, brijač (ispod pazuha).
    ...otprilike tako...mada dlake na rukama mi ne smetaju...zasad...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #50

  6. #51

    Odgovor: Dlakava tema

    Trihotilomanija - bolest čupanja sopstvenih dlaka

    Koji su simptomi ove bolesti?

    Trihotilomanija je svrstana u posebnu grupu oboljenja, koja, nosi naziv "poremećaji kontrole impulsa". Ovoj grupi pripadaju još i piromanija, kleptomanija i bolesno kockanje. Kod osoba obolelih od trihotilomanije skoro uvek je prisutna određena doza napetosti, te mnogi autori akt čupanja dlake smatraju radnjom koja snižava napetost. Problern se uvećava nakon što se dlaka isčupa, jer se javlja strah od gubitka kontrole i posledičnog potpunog gubitka kose. Pored toga što osoba postane zaokupljena ovakviin razmišljanjima, može doći i do ekstremnog porasta anksioznosti.

    Mnogi imaju običaj da se igraju dlakom nakon što je isčupaju. Recimo, korenom dlake dodiruju usne, provlače dlaku kroz usta ili prste. Dešava se da odgrizu koren, a neki pojedu celu dlaku (što se naziva trihotilofagijom). Ponekad je neophodna hirurška intervencija, s ciljem da se otklone nesvarene dlake, zamršene u klupko.

    Neki provode sate tražeći "pravu dlaku "koju bi iščupali. Drugi imaju "omiljenu oblast" (na glavi ili drugde) koju povremeno promene. Važno je naglasiti da bilo koje područje obraslo dlakom može biti ukIjučeno - trepavice, obrve, brada, malje na grudima, nogama, stidnom predelu.

    Ove radnje angažuju čoveka od nekoliko minuta, do nekolko sati, dnevno. Dlake obično čupaju kad su sami. Cesto čine razne pokušaje da zaustave dalji gubitak kose, tako sto nose rukavice, duboko seku nokte, ili se šišaju na kratko. Nažalost, ovakvi pokušaji skoro uvek ostaju bez uspeha, ostavljajući osobu s gorkim ukusom poraza.


    Ukoliko se stvari otmu kontoroli i ispostavi se da latentno trpite od pomenutog poremećaja, više o tome pročitajte na Trihotilomanija - bolest čupanja sopstvenih dlaka
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #52

    Odgovor: Dlakava tema

    Mnogi imaju običaj da se igraju dlakom nakon što je isčupaju. Recimo, korenom dlake dodiruju usne
    Ovo sam vid'o. Tip u autobusu iscupao sebi dlaku ispod pazuha i poceo da je gricka. Bljaks.
    Ne podnosim dlake. I bas je pocelo da mi se gadi kad vidim da mi se neko linja po stanu i kupatilu.
    Svojih se resavam tako sto ih zakuvam u supu umesto rezanaca.

    Nego, trake za depilaciju su mnogo prakticne. Boli naravno, ali nakon pola sata urlanja i siktanja budem mirna nedelju dana. Nausnice, noge, pazuh, ljubinka...sve skidam trakama. Brijac retko koristim jer se sva iskasapim.
    I pametna je ova nasa veca sto je skinula i dlake s glave. Jedno vreme sam i ja furala celavu glavu na veliku zalost moje stare majke i nema nista lakse za odrzavanje od toga. I sad mi dodje da prodjem masinicom kroz ovaj dzbun od frizure, ali mi se lobanja maalo deformisala u jednoj saobracajci, pa ne bih da plasim decu
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #53

    Odgovor: Dlakava tema

    kombinujem....

    Pinceta, vosak- obrve, nausnice...

    Brijac, depilator i krema za depilaciju za noge i prepone...kako mi dune, leti uglavnom depilator i za prepone depilkrem posto nemam petlje da upoznam prepone i gospodina Philipsa.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  9. #54

    Odgovor: Dlakava tema

    Nekako mi je najlakse da ''zamanem'' par puta brijacem svaki dan kad se tusiram.Koliko to rutinski obavljam najbolje pokazuje sindrom''trc,trc pa dlaka''.
    Onda kad sam dokona,uzmem pincetu pa se izivljavam na tim dlacicama. Predjem tako sve regije po malo: nausnice,obrve,prepone,nogice,rukice,...

  10. #55

    14 Odgovor: Dlakava tema

    Citat Kalina kaže: Pogledaj poruku
    posto nemam petlje da upoznam prepone i gospodina Philipsa.....

    Da li je ''petlja'', ili ono drugo , kao kod mene .
    Nije lako napraviti ''spojku'', ali kad jednom kreneš, i to postaje rutina (donekle ) .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #56

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Žene, kako se borite sa šumadijom? Imate li neke zimske ili letnje varijante obračuna sa nogicama, preponama, obrvama + svemu ostalom što se čupati da? Čupanje, brijanje, depilacija (epilacija!?), koji vam je način najefikasniji?

    Ili ste u fazonu, svaka dlaka na svom mestu?
    -kad zene sve dlacice na sebi neutralisu zasto su onda glavni kuvari muskarci i to sa kapama i dlakama?

    - i da li je to narusavanje ekologije unistavanje malih dlacica koje su pluca tela tj planete?
    Poruku je izmenio robert ns, 09.11.2008 u 22:48 Razlog: dlacica mala tek provirila i cap

  12. #57

    Odgovor: Dlakava tema

    probala sve i svasta i brijac i vosak i trake i kozmeticarka i kreme....glasam za trake, ali nije ni brijac los treba malo vezbe i to je to
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #58

    Odgovor: Dlakava tema

    Najveci problem mi predstavlja 'medjunozje'.Pasim se depilacije,kazu boli,a smucilo mi se vise da se drndam sa brijacem,i kremom od koje dlacice ne izlaze nista duze nego kad ih skinem brijanjem.(mozda dAn,dva im treba duze)

  14. #59

    Odgovor: Dlakava tema

    Noge,ruke,prepone-depilacija

    za obrve pinceta

    brijac za ispod pazuha,mada se desi da i noge nekada odradim brijacem.


    Citat ribenzzi kaže: Pogledaj poruku
    Dobro zene, za nas je lako..
    Ali kako se borite sa sumadijom vaseg dragana?
    Dlakave noge, ruke, guza, grudi, "onaj" dio.. Pa vam se svaki put kada radite "nesto" cini kao da upravo koristite fucking konac za zube
    Na diskretan pomen depilacija vasa dlakavija polovina skace kao da ste mu rekli da se sprema atoski udar:
    "Sta ti bre mislis da sam ja?! Ne pada mi na pamet da brijem noge ili grudi pa da me prozovu pe*erom! Sta fali mojoj guzi, sta fali "njemu"..."

    Kako ih ubjediti?

    Zasto bi ih uopste ubedjivali

    Dakle,bem ti musko ako su mu noge izdepilirane Ono sta muskarci treba da urade po tom pitanju je da se briju ispod pazuha,da uklone dlake sa ledja ako ih imaju i naravno "onaj" deo ( kako rece autor citiranog posta).
    Sto se tice "onog" dela ne mislim da treba da se izbrije totalno jer bi bilo bzvz,dlakave noge a tu "cosav" samo skratiti i podsisati,a sa testisa ukloniti dlacice

    Ako ima onih koji ni jedno od navedenog ne rade,onda imaju gadan problem
    Poruku je izmenio Shantal, 13.02.2009 u 10:21 Razlog: Eto...doslo mi.
    pssst...

  15. #60

    Odgovor: Dlakava tema

    Citat Shantal kaže: Pogledaj poruku
    Noge,ruke,prepone-depilacija

    za obrve pinceta

    brijac za ispod pazuha,mada se desi da i noge nekada odradim brijacem.
    Zasto bi ih uopste ubedjivali
    Dakle,bem ti musko ako su mu noge izdepilirane Ono sta muskarci treba da urade po tom pitanju je da se briju ispod pazuha,da uklone dlake sa ledja ako ih imaju i naravno "onaj" deo ( kako rece autor citiranog posta).
    Sto se tice "onog" dela ne mislim da treba da se izbrije totalno jer bi bilo bzvz,dlakave noge a tu "cosav" samo skratiti i podsisati,a sa testisa ukloniti dlacice

    Ako ima onih koji ni jedno od navedenog ne rade,onda imaju gadan problem
    Jbt, ja bih onda bio u problemu još od puberteta. I ko ja je to akademija nauka, ili bilo koji drugi naučni autoritet, kao obaveznim propisala fazoniranje đoke i brijanje testisa čime be se njihov izgled doveo da podsećaju na pseća jajca...

    Ne pada mi na pamet da bilo šta osim brade i brkova brijem, taman da bi time propustio da kresnem i samu Moniku Beluči.

    Čuj, da se brijem ispod pazuha. Svašta!

    Svi problemi su u glavi, a ko voli da se brije neka samo izvoli.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odjavna tema
    Autor swba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 697
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 02:53
  2. Ne bas mirisljava tema...
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.08.2012, 18:17
  3. Najbolji pisac tema?
    Autor Painkiller u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 00:04
  4. Drugačija tema od svih
    Autor goldie u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.08.2009, 17:37
  5. Nova Tema
    Autor mimaP u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.10.2008, 20:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •