Žena s najviše pirsinga na svetu




Seksi pirsing u pupku ili buntovnički probušena usna pravi su mačji kašalj za Ilejn Devidson, ženu koja drži svetski rekord u broju izbušenih mesta na telu.

Ova bivša medicinska sestra iz Brazila 2000. godine ušla je u Ginisovu knjigu rekorda kao žena s najviše pirsinga na svetu, a kao hodajuća zbirka neobičnog nakita (koji ukupno ima oko tri kilograma) ubrzo se posvetila osvajanju medijskog prostora akcijama poput hodanja po ekserima i razbijenom staklu.

Prvi pirsing Ilejn je uradila 1997. godine i toliko joj se svidelo da je do 2000., u vreme kad joj je pripala čast uvrštavanja u Ginisovu knjigu rekorda, na telu već imala 462 pirsinga, od kojih su se čak 192 nalazila u području lica.

U medjuvremenu nije dopustila da na tome ostane i danas se može pohvaliti s oko 2.500 komada nakita na različitim delovima tela (od toga se njih petstotinjak smestilo u području genitalija), a ono što zasad nije probušila, ukrasila je tetovažama.

Ilejn je, pored toga i vlasnica crnog pojasa u džudou koji je zaradila trenirajući u Japanu, a uspešna je i u frizerskom zanatu, konkretno u ugradnji ekstenzija u kosu.

Dejvidsonova danas ima ukupno oko 3.920 pirsinga i tetovaža i uživa u pažnji koju privlači svojom pojavom.

Ljudi mi često prilaze samo da bi gledali ili me dodirnuli, a neki me žele i poljubiti, tvrdi Ilejn.



mondo