Pogodi ko dolazi na večeru
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Pogodi ko dolazi na večeru

    Pogodi ko dolazi na večeru



    Otkako je nova (sve bolja i sve gledanija) Televizija Enter počela da emituje program, Mirjana Bobić-Mojsilović, književnica i novinarka, vodi jednu veoma originalnu emisiju koja se zove "Pogodi ko dolazi na večeru". Bobićeva je do sada pred kamerama TV Enter ugostila i počastila nekoliko poznatih ličnosti, a sada je na red došao Goran Bregović.
    -Ovo je prvi put u životu da sam pozvala Gorana u neku svoju emisiju, a znamo se sto godina! -rekla je Bobićeva posle snimanja, kada su svi prisutni navalili na "Mirino jelo s tikvicama".
    Po čemu je emisija originalna i otkud to da baš Goran Bregović bude gost koji ćaska, mezi i pijucka u studiju/kuhinji kada se zna da je on prezauzet i da u Beograd svraća bukvalno na dva-tri dana, a mnoge ga televizije zovu da gostuje u njihovim emisijama?

    blic puls

    jel neko od vas gleda ovu emisiju?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Pogodi ko dolazi na večeru

    Konačno sam pogledala ovu emisiju i svidja mi se. Cela emisija se dešava u kuhinji, voditeljka kuva i usput ćaska sa gostima, skroz jedna opuštena atmosfera.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Pogodi ko dolazi na večeru

    Uhvatila sam par emisija, sad se daje na Fox-u, ne zapamtih termin.
    U jednoj je bio gost Sergej Trifunovic, u drugoj.. 'neki slikar'..
    Sta znam, Mira ko Mira, dosta mimike i gestikulacije, klishe pitanja. Ako je dobar gost i emisija je dobra.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Pogodi ko dolazi na večeru

    Uhvatila sam deo one emisije sa Vukom Draškovićem.

    Dopalo mi se.
    Mirjana BM i njen stil su mi oduvek bliski ... i pitki,
    a Vuk mi postade pitak (jer ni malo nije pLitak ).

    Ja sam posle emisije ostala nasmešena, Mira je u studiju ostala malo cvrcnuta (a što pa da ne),

    ali cenim da je siroti Vuk za svo ono rumenjenje, treptanje i recitovanje,
    na povratku kući ... (na zadnjem sedištu svoga auta) od Dane - umesto pohvale i koznačegajoš dobio

    ... i ...


    _________________
    a baš je bio sladak

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

Slične teme

  1. Pogodi koja je ovo rasa?
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.02.2015, 10:00
  2. Pogodi ko je!
    Autor vlado u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 323
    Poslednja poruka: 07.02.2013, 20:30
  3. Pogodi na kog člana mislim...
    Autor Najgora u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 1918
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 20:39
  4. Čik pogodi!
    Autor DrinChe u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.07.2010, 00:52
  5. Čik pogodi
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.11.2008, 15:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •