Sve boje leta
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Sve boje leta

    U varljivim prolećnim danima, dok se još oblačite "slojevito", sigurno razmišljate o bojama za predstojeće leto.
    Vodeći svetski dizajneri olakšaće vam posao jer je, kao i lane, jedino pravilo da - pravila nema!
    Mornarski "modni diktat", plava i bela, uvek je aktuelan, ali ove godine ne u varijanti "za svaki dan", već kad se "baš skockate".
    Romantični ukrasi neizbežno su "zlatni" ili "srebrni", a nipošto u "džipsi" ili "dizelaškoj" verziji (sa sto kila nakita), već kao diskretni detalji u kosi ili oko vrata.
    Sandale "od zlata" u grupi su "ne, nikako" stvarčica leta 2007, ali elegantne espadrile sa platformom, uz tek nekoliko žućkastih šljokica, neće preći granicu kiča.
    Sedamdesete, osamdesete još uvek su aktuelne, a vraćaju se i (nećete verovati), "puf" rukavi - ali u minimalnom izdanju, kao "fazon" seksi košuljica uz telo.



    Braon i crveno "preživele" su i ovu zimu, a haljinice liče na glamurozne zvezde osamdesetih godina prošlog veka.
    U bojama prirode definitivno ćete se najbolje osećati u svakodnevnom jurcanju sa posla ili iz škole na kafu.
    Totalno su "in" velike tašne - obavezno što šarenije uz jednobojne i jednostavne haljine.
    Šeširi i sunčane naočare sjajno će izgledati uz "safari" fazon i vaše omiljene šorciće.



    U slučaju "vrućih pantalona", oprez: nosite ih tek kad se lepo "zategnete" i pripremite telo za njih, a ne zaboravite da uz takve, minimalne komade, nipošto ne ide i minimalna majičica - već tunika ili komotna košulja. Izlete sa "minimalizmom" ostavite za plažu, inače rizikujete da izgledate prosto.
    Iako su na "pijedastalu" minići i šorcevi, pronadjite mesta i za dugačke haljine - uz odgovarajući dekolte i lagani materijal i u njima možete izgledati neodoljivo i totalno seksi.
    Malo drugačiji retro "na velika vrata" medju modne hitove vraća "balon" suknje i haljine - idealne ako su vam ostale "zimske naslage". Ali, obavezno uz visoke štikle - da bi noge izgledale zategnuto (čak iako to još nisu).
    I, pravo je vreme da ponovo "vršljate" po maminom i tetkinom ormaru: haljine iz šezdesetih i sedamdesetih biće hit u svakoj prilici.
    Za "klasičnu devojku" ili za svaki dan na poslu, bićete u trendu i u klasičnim pantalonama, naravno "polu-zvoncarama". Klasično ne mora da bude i dosadno - shvatićete to čim obogatite kombinaciju svojim omiljenim perlama ili kaubojskim šeširom.
    Romantičnu belu haljinicu osvežite kaišem ili blejzerom u veselijoj boji, a uz šarenu tuniku izbegavajte nakit... ako baš ne možete bez lančića i narukvica, odlučite se za diskretne komade.
    Prošlogodišnja haljinica s bretelama izgledaće "kao nova" uz novu ogrlicu. Još jednom ćete se uveriti da jednostavna, jednobojna haljina na bretele može da izgleda sasvim drugačije sa novim bojama oko vrata.
    Naravno, već se "lepite" za izloge tražeći "sandale svojih snova". Teško da neko može da vas uveri da vam nove nisu neophodne, ali - ponuda za ovu godinu kaže - obuća je "na isti fazon" kao lane.... a i same možete da je obnovite tako što ćete klasične kaišiće zameniti maramom ili "umotati" u končane "pletenice".
    Drečavo ćete jedva čekati da obučete kad pocrnite. Crveno, zeleno, žuto biće potpuni hit krajem leta, ali ne preterujte s bojama.
    Kad ipak odlučite da su vam "neophodne nove sandale", ne ustručavajte se da u prodavnici dobro isprobate koliko su udobne - ne želite da vam neudobna obuća pokvari omiljeno godišnje doba.
    "Frula" pantalonice ili, ako više volite, "cigaret", potpuni su hit proleća i leta.
    Bilo da je reč o farmerkama za sportski dan, rokersko veče, ili elegantnoj varijanti boje peska, moda 2007. kaže - obavezno sa visokim potpeticama!
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sve boje leta

    Sta ti je moderan admin... i u modu se razume...
    kako mi u Vojvodini kazemo... covek po modi...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sve boje leta

    ja bi da probam iz drugog reda treu ...
    kreaciju
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sve boje leta

    Super,svidja mi se...sto se tice sarenila ok (naravno u granici normale)mi je,zvoncare takodje,jedino platforme kod mene definitivno ali ok,to je sve stvar ukusa
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sve boje leta

    Ja jedva cekam leto da mogu da se odenem u sarenilo Ne stvarno, zimske boje su jako depresivne - crna, braon dominiraju. Leto mi daje volju da se oblacim "sareno". Sto se tice obuce, ne marim da nosim i platforme, ali ne preterano visoke. Leti uglavnom nosim suknje i haljine, veoma retko pantalone. Materijal koji forsiram u letnjim mesecima je lan
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sve boje leta

    Jedva čekam da dodju topliji dani pa da mogu kao čovek da se raskomotim,...a što se boja tiče,...što šarenije to bolje...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sve boje leta

    Gledajući onu reklamu o 3g, 3d, multiplejer..., prvo što sam zapazio to je majica, bluzica, višekolorna, a tako lepo složeno, šta mislite koliko bi manekenki na onoj reklami zaličela neka siva dukserica i neprimetan ruž bez sjaja. Boje su čudo, radost, toplina raspoloženje, prisan kontakt, ili hladnoća i odbojnost (Karla del Ponte),. Kad bi ona obukla neke vesele boje, ukusno ukomponovane, možda bi imali i dozu simpatije za nju?(moje mišljenje). Ima nešto veselo i u mom komšiluku
    www.brembigar.com
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sve boje leta

    Ja sam pristalica vedrih tonova... Ne volim one smorne smedje, maslinaste, crne. Tako su tmurne i depresivne.
    Zato volim letnje kolorite.
    Moja boja je plava... u svakoj nijansi.
    Podseća na more, na nebo, na mir.
    Čak i svoje post-ove bojim u plavo...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

Slične teme

  1. Boje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 01:09
  2. Boje...
    Autor Najgora u forumu Moda
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 21:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •