Kvizovi, ali pod navodnicima
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    08 Kvizovi, ali pod navodnicima

    Gotovo svaka lokalna televizija ih emituje, a da stvar bude gora - čak su počele i one sa nacionalnom frekvencijom. E u kakvoj mi zemlji živimo. Nije ni čudo što se pojavljuju likovi poput Vidovitog Milana i Kleopatre, kada ima toliko ovaca za šišanje.

    E, za one kojima nije jasno o čemu pričam - mislim na one kvizove u kojima se broje trougli, pogađaju reči, prepoznaju poznate ličnosti sa slika, a poziv košta samo 50 dinara + PDV.

    Šta mislite o njima?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Ali tek cifre za nagradu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Ma to je laz i prevara,znam iz pouzdanih izvora,a sigurno i ostali znaju...ja stvarno ne shvatam ljude kako mogu da se navuku na tako nesto.Nazoves 3 puta i racun za fiksni ti stigne 1500 din.Uzas,da se ja nesto pitam takve gluposti bi ukinula.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Takvih kvizova je sve više a ljudi koji se navlače na iste je previše.Nije mi jasno da zaista veruju da će osvojiti novac ili da će im neki prorok promeniti život.O telefonskim računima je izlišno pričati.Ali sve dok je hleba i igara...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    E, za one kojima nije jasno o čemu pričam - mislim na one kvizove u kojima se broje trougli, pogađaju reči, prepoznaju poznate ličnosti sa slika, a poziv košta samo 50 dinara + PDV.

    Šta mislite o njima?
    Jao gledala sam to Znam da nesto nisam bila tu jedne godine i kad sam se vratila ti kvizovi su odjednom bili na svim kanalima jebote i iz frizidera su izlazili. Najiritantnije od svega tu je to sto nijedan taj "kviz" nije imao voditelja sa normalnom bojom glasa. Ili su se svi trudili da podvriskuju, pa jednako muski i zenski kako bi valjda privukli paznju ili nekako delovali na gledaoce. Znaci ono mlevenje voditelja od 10 minuta dok ne ukljuce nekog jadnicka koga odiru na impulsima je bilo vise nego za samoubojstvo. Ja sam gasila TV.

    Provalila sam cak i da je deda okrenuo dva tri puta. Reko' sta radis to??? te se potrudim da mu objasnim o cemu je rec, mada me docekao spreman kao rafal odgovor napaljenog i vec dobrano hipnotisanog gledaoca "Sta ti je bre, pa lepo vidim da je na mozaiku Miroslav Ilic, vidi kako glupani ne znaju!" na svu srecu tu se to zvanje zavrsilo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Pa to je nevidjena budalaština. I ti trouglovi i reči u kojima nedostaje po neko slovo... Kao, niko ne može da pogodi... Ili, ličnost iz javnog života koja se ne skida sa kojekakvih medija, a baš ne može da se nadje ni jedan gledalac koji zna kako se dotični zove... Kao da smo svi retardi!
    To treba zakonom zabraniti, jer je u pitanju najogoljenija pljačka!
    A narod - k'o narod... U opštoj besparici, gleda kako da dodje do neke kinte, pa umesto da zaradi - kad dobije telefonski račun, momentalno mu presedne takva akcija!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  7. #7

    02 Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Pa u pocetku je bilo interesantno, kada se to pojavilo samo na jednom Tv kanalu ....ali posle su nicali ko pecurke posle kise . .....oni su zaradili jako veliku lovu i za dzabe je bilo upozorenja da je to prevara a da su samo telefonski racuni realni....cim toliko traje znaci da ima ljudi koji ih zovu...verujte prestali bi oni cim nebi bilo love...

    p.s. moja svekrva je "zaradila" na moje ime 500 din, a jos nisam dobila ...ona je dobila samo racun za telefon koji krije kao zmija noge...

  8. #8

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Ma nisu to kvizovi, to je televizijsko šibicarenje
    Stvarno, svaki put kad čujem nekog od voditelja tih nazovi kvizova, meni se u glavi stvori slika šibicara na pijaci
    A kad još za voditeljku stave mlađu žensku osobu, normalno prikladno obučenu moralu posla sa kojim se bavi. Pa se iz zvučnika začuju freze tipa "samo vas čekam", "hoćete li vi biti moj..." itd. itb.
    Ma dođe mi da

  9. #9

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Skidam kapu ljudima koji su voditelji tih kvizova..... mislim, ni ja ne bi znala da pricam gluposti 2 sata...
    Evo, promenila sam potpis

  10. #10

    02 Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Voditelji, pardon... ''voditelji'' se toliko trude da naprave napetu atmosferu... da me lepo muka ''hvata'' ...

    Čista prevara... ali će uvek da se nađe nova ''žrtva'' koju će da ''ojade'' za izvesnu sumu novca...

    Ružno... jako ružno...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #11

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Sve to treba po kratkom postupku.

  12. #12

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Kvizovi su imali nekada prvenstveno za cilj da se uz zabavu ponešto i nauči. Gledanost je bila dobra jer nije bilo puno televizija. sada su kvizovi sve osim opšta kultura. Više podsećaju na poker aparat za kockanje gde si algoritamski gubitnik. Blud i nemoral.... to je.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #13

    14 Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    A kad još za voditeljku stave mlađu žensku osobu, normalno prikladno obučenu moralu posla sa kojim se bavi. Pa se iz zvučnika začuju freze tipa "samo vas čekam", "hoćete li vi biti moj..." itd. itb.
    Ma dođe mi da

    Čini mi se da ih jedno vreme nije bilo, ali evo ih opet...
    Kao i Arthuru, i meni je zapelo za oko i uHo, skoro pa dahtanje kroz rečenice: ''Još malo!!!'' ''Ja sam ovde da vam dam....!!!''

    Žao mi je što postoje ljudi, koji još uvek nasedaju na ovakve gluposti.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #14

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    i kod nas su hit ovi t.z kvizovi. ono sto ne mogu da podnesem su voditeljke koje guraju svoju facu u kameru i cini mi se da mi ce svakog trenutka kroz ekran uci u sobu. a tek price tipa "gde ste?", "dokle mislite da vas cekam?", "ajde odgovor je pred vama", "dali cujem telefon?", "ja sam ovde!"....
    a narod naseda naveliko...pa kad dodju telefonski racuni onda im telekom kriv - navodno krade...


  15. #15

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    Žao mi je što postoje ljudi, koji još uvek nasedaju na ovakve gluposti.
    a još žalije što im ne možeš objasniti da je sve to jedna velika šarena laža..

    Bože koliko smo jadni i očajni..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kvizovi
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •