Tamnjenje air brushom
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Tamnjenje air brushom

    Chula sam za ovu metodu tamnjenja koze,ali ne znam nista o njoj,pa me zanima da li je neko od vas imao iskustva sa istim?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Ja bih ti prijateljski savetovala da izbacis ekstremitete na Sunce, zastitis se kremom i osuncas sta treba nego da se upustas u air brush. Ako ti treba expres fejk ten, ok, ako si bas danas nevesta pa da se malo popravis ili imas neku reviju, ili snimas spot ali da ti to bude resenje za tamnjenje, ja ti ne bih preporucila. Ici ces 10 dana (ili manje) dok ne postignes nijansu koju bi zelela, onda ce ti se to isprati za isto toliko dana, to ces sve platiti oko 2000 dinara, malo jace, a nedaj Boze da imas neke neravnine po telu. Znaci, za farbanje i limarija mora da ti bude dobra i najmanja sitnica izgleda kao ruzna fleka, a taman posla da se nasminkas pa da skines sminku vanredno da ne pricam o flekama nakon stavljanja parfema

    Nisu moja iskustva, a vala ne bih se u to ni upustila posto sam imala prilike da vidim drugaricu koja je htela da izgleda "zdravije"

    Jos su veci horor kreme za samopotamnjivanje i ja sam pocela zdravo da se prestravljujem obojenim devojkama kojih je sve vise i vise. Prosto mi dodje da se vise nikada ne osuncam, majke mi.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    probala sam i nije imalo nekog efekta,obzirom da imam jako svetao ten.
    potamneo mi je stomak i malo noge.
    zbog toalete koju sam nosila,bila mi je potrebna malo tamnija nijansa koze na rukama i grudima,ali sam se u poslednjem momentu namazala i sve je ispalo kako treba
    drugarica je ishla jednom,ali ona je crnka i njoj se lepo primilo

    probala i necu vishe ..
    prihvatam chinjenicu da chu celog zhivota biti bela
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  4. #4

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Ovako sam se jednom presla i vise
    Pokusavam da nadjem neku dobru stranu ovakvog nacina "dobijanja lepe boje koze" , ali nema sanse. Prvo, boja nije lepa - bila sam sva narandzasta.Drugo, skida se i pri normalnom znojenju, a posle jedne zurke(zbog koje sam i isla na tus-a i to mi je bilo malo neprijatno, a nisam stidljiva nesto posebno), otre se sve na garderobu i bude jako ruzno.
    Ako se ipak odlucite i pored mase ovih hemikalija za kucno brzopotezno samopotamnjivanje (valjda niko vise ne ide u solarijume, nadam se), uradite dobro piling koze celog tela i ... posle nemojte da se znojite

  5. #5

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Ne znam, al meni te prskalice glupo zvuce. Nemoguce mi je da se neko naprska necim i da bude zdravo pocrneo. Mozda toga bude u buducnosti ali opet sigurno nece biti lepo i zdravo. Sunce je sunce.

  6. #6

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam, al meni te prskalice glupo zvuce. Nemoguce mi je da se neko naprska necim i da bude zdravo pocrneo. Mozda toga bude u buducnosti ali opet sigurno nece biti lepo i zdravo. Sunce je sunce.

    Ma moguce je
    Samo sto ja volim da se przim...
    je moj drugar...

    Inache moja malenkost se prskala sa tim i boja je sasvim solidna, sto bi nash narod rek'o do jaja i sto je najbitnije posle ruke nisu nandzaraste i zute
    Ali brate onaj solarijum, kad ja lepo legnem pa ugrejem kosti... ma dusha mi se odmori...

    @ ovi sunchevi poborci
    Pa nije ovo letnja varijanta... ovo je ono kad prodze leto... a tebi dodje da budesh malo preplanuo.. pa tako malo... nije shtetno, a ne mozesh reci da nije korisno... ako se ja usrecim sto sam crna, to nije nimalo uzalud utroshen novac...
    zasto uskratiti sebi neka sitna zadovoljstva... sitnice zivot znache...
    Poruku je izmenio Kill Bill, 17.09.2007 u 23:01

    Ubica mekog srca.

  7. #7

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Ja ne znam kakve pipseve su koristile ove iznad, al' ovaj Neutrogenin sprej za tanning je meni bio super. Samo poprshchesh i gotovo
    Jeste, jeste ochem i ja malo pocrnim
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  8. #8

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Sto volim kada musko vodi racuna o sJebi i ne ide u solarijum(stetno je bRe, ne zbog novca).A ovo Papak sto ti nije jasno je shou-udjes u kabinu,a pre toga,ako hoces,obuces tange-daju ti neke njihove ,za jednokratnu upoRabu-papirne ),a ako neces-niko te ne sili I onda te prskaju sHmrkomKazu da ta boja nije stetna-da je sve na biljnoj osnovi,pa im poverujes i dobijes tu boju narandze.Ljudi te cudno gledaju par dana,a onda naviknu. I tako...Mozda je neko bolje prosao,ko zna.

  9. #9

    05 Odgovor: Tamnjenje air brushom

    ...ne znam sta da vam kazem...uglavnom sam navikao da prskam...ali od crnkinja da pravim belkinje,krechim bolnice i javne ustanove...ali ajde...probacemo i ovo...za pochetak,uvaljacu se po blatu...pa da vidimo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #10

    Tamnjenje air brushom

    ...Ne bih bas preporucila ...Prvo ima neprijatan miris, neravnomerno se ispira (koza izgleda ko sugava), totalno neprirodna boja koze i daleko od toga da traje 10 dana kako pricaju

  11. #11

    Odgovor: Tamnjenje air brushom

    Imam loše iskustvo,bila sam danima šarena.Sama sebi sam izgledala naranđžasto-bledolika,a bilo je jaaaakooo bitno da izgledam lepo.Možda jer imam svetao ten,ne znam.Ali neću više tako eksperimentisati

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •