Prva ljubav zaborava nema - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 72
  1. #16

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Ja neznam....iskreno kod mene je jos dan danas tako kada vidim bivseg decka sa kojim sam bila 3 godine, nije mi lako....ipak se drugacije ponasam, i teram mu neki inat....Neshvatam samu sebe,jer ja sam ipak raskinula.. .Ali sada hvala bogu imam novog decka prema kome imam ista osecanja kao prema bivsem....

    Ipak staru ljubav nemogu "TOTALNO" da zaboravim....

  2. #17

    sjecanje na prvu ljubav

    pa da se malo vratimo u proslost...kakvo je vase sjecanje na prvu ljubav

  3. #18

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Nema zaborava...
    Ona svakodnevna zaljubljivanja u zabavistu, osnovnoj i po koju simpatiju srednjoj skoli ne mogu da nazovem prvom ljubavi.

    Moja prva ljubav se desila pre pet-sest godina za vreme studiranja u Zr. Nije nesto dugo trajala veza, nit je bilo istih osecanja sa njegove strane ali ja sam volela. Volela ga mnogo. Setim mu se i rodjendana, pamtim ulicu i broj, pamtim broj telefona, pamtim oci plave kao nebo...
    I svaki put kada sneg veje, kada slusam Thunder Struck, kada vidim film Peti Element,.. ja ga se setim.

    Prva ljubav se nikada ne zaboravlja.

  4. #19

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Imao sam 13 ljeta kad sam prvi pu osetio ukus moje ljubavi, to je nezaboravan trenutak koji cu pamtiti do kraja zivota... Jelen pivo, ti ces zauvek ostati moja prva, prava i jedina ljubav...

  5. #20

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Da li se secate vase prve ljubavi? Koliko ste imali godina? Ima li nesto posebno lepo cega se rado secate?
    Da secam se...recimo da je moja prva ljubav bio jedan dečko iz mog razreda u osnovnoj školi...I sve je bilo lepo dok i ja njemu nisam počela da se svidjam...I pozvao me je na svoj rodjendan...Medjutim ja nisam otišla jer sam se uplašila da ce hteti da me poljubi...

  6. #21

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Pa prva ljubav,ako mislite na prvu pravu ljubav onda,desila se jednog dana haha
    ma ne zaljubila sam se bila u jednog frika. ma zapravo i nije bio toliki frik,bio je kul,ali eto... nije bajno zavrsilo
    s njim sam se prvi put poljubila

    Poruku je izmenio Goga, 20.02.2009 u 01:08 Razlog: slova u koloru
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #22

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prva ljubav mi je bila negde u vrtciu... zvao se Andrej... i secam se par dogadjaja...

    A prva prava ljubav je bila mnogo kasnije... zvao se Dusan i ziveo je u kuci do moje... ali se preselio u Australiju...
    I nikad ga necu zaboraviti... trebalo mi je par godina da ga prebolim...

  8. #23

    Životni put prve ljubavi

    Pratite li životni put prve ljubavi? Koliko znate o njoj danas? Ima li nečega čime vas je prva ljubav, na svom putu, iznenadila?

  9. #24

    Odgovor: životni put prve ljubavi

    sretnemo se ponekad. u proseku jednom godishnje na adi. srecemo se i na neocekivanim mestima - na moru.

    vishe se chudim svom slepilu no njegovoj gluposti.
    & underpaid......

  10. #25

    Odgovor: životni put prve ljubavi

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    sretnemo se ponekad. u proseku jednom godishnje na adi. srecemo se i na neocekivanim mestima - na moru.

    vishe se chudim svom slepilu no njegovoj gluposti.
    Slepilo je, u ljubavi, pa i prvoj, sasvim prirodna stvar. Loše je "otvarati četvore oči" (narodski rečeno), zato što je preveliki oprez i prevelika kočnica, u svemu.

  11. #26

    Odgovor: životni put prve ljubavi

    Srećemo se rijetko....al nekako čujem kako je i šta radi...iznenadio me nije ničim...posebno,osim da mu je žena deblja od mene a uvijek je volio mršavice
    I kako se ono kaže prva ljubav je opasna samo ako je zadnja.
    Al ima ono nešto što ima samo prva ljubav....

  12. #27

    Odgovor: životni put prve ljubavi

    srecemo se
    postao bogatun
    izgleda odlicno
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #28

    Odgovor: životni put prve ljubavi

    male su sanse za sretanje jer ne zivimo vise u istoj drzavi, ali zadnji put kad sam ga vidjela, ostao je isti, visok, smotan, mrsav, sa cvikama kao pepeljare, inteligentan i pametan. i nije se promijenio. pa nadam se samo da ce takav i ostati i da je sretan i zadovoljan sa svojim zivotom.
    nattydread is coming to dinner

  14. #29

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Moji još uvek cuvaju kasete na kojim su snimali moj glas s 3-4 godine i kad na pitanje "A kako ti se zove devojka?", odgovaram u glas s batom "Tijana i Dijana iz Panceva", a par godina potom sam bio zaljubljen u devojku koja me je cuvala na letovanju i toliko sam bio zaljubljen da sam uzeo pismo i napisao po Vuku "Aj lav ju" i dao joj , a u 3 i 4 razred osnovne sam bio smrtno zaljubljen u jednu Sladju i nikad nisam skupio hrabrosti da joj to kažem, mada je ona to znala iz leksikona, nisam je pustao iz ruku na proslavi posle zavrsenog 4 razreda, plesali smo ko ludi i posle te proslave nismo progovorili vise ni rec... Kad sretnem te devojke uvek se setim tog vremena...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  15. #30

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prva...Živi u Švajcarskoj...I slika...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva beba - sin ili kćerka - da li nam je važno?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.02.2015, 15:17
  2. Prva bračna ponuda VojvodinaCafe-a
    Autor gogothegreat u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 00:46
  3. Otrgnuto od zaborava!
    Autor A6quattro u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 04.02.2009, 17:29
  4. Prva nacionalna Noć muzeja
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.05.2007, 14:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •