Prva ljubav zaborava nema - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 72
  1. #46

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Citat zmax kaže: Pogledaj poruku
    Prva ljubav kao prvi zubi, ispadnu ti al ti dođu drugi.
    Za mene ima zaborava.
    E bas to....

    Prvu ljubav samo treba demistikovati....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #47

    14 Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    @Kalina, imala sam tu sreću, ili mogu da je nazovem i drugačije,
    da sam tek nedavno demistifikovala osobu sa kojom sam provela pet godina. Upravo je demistifikacija bila veoma bolna, kao i sam proces odrastanja.
    Da, malo sam odrasla.
    Ne, nisam ga zaboravila, ali sam na pravom putu da to uradim, jer ne želim da idem unazad.
    Imam dva momka, koja su uvek ispred
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #48

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    2.

    Ja sam sa svojim ljubavima, izgleda, zaista imao sreće. Sve one su mi ostale u lepom sećanju, pa i ona prva...

    Mada su one uglavnom ostavljale mene, a ne ja njih, posle nekih perioda patnji i tuge, nakon rastanaka, vreme i, verovatno, moje osobine su uticali da sve žene koje sam voleo pamtim, ako ne u lepom i prijatnom sećanju, onda bar inertno i bez trunka prezira, mržnje, ili bilo kojeg drugog negativnog osećanja...

    Prva ljubav zaista zaborava nema, kao ni bilo koja druga ljubav koja nam se desila u žuvotu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #49

    14 Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Paaa kod mene nije taj slucaj,mozda zato sto smo bas bili klinci ali stvarno nemam razloga da je zbog necega pamtim.

  5. #50

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    prvi se mačići uvodu bacaju-bitnoje da je počelo------

  6. #51

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Прва љубав бледи, као све што је прошло. Али, ми је непрестано изнова бојима. Сећањима. Често све јачим бојама.

  7. #52

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prvu ljubav,nisam zaboravila.Ona je nesto posebno,bas ove noci vratila se u
    moj zivotjavio se,duh proslostiostali smo u prijateljskim odnosimacujemo se s vremena na vreme,i patimo zajedno

  8. #53

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prva ljubav....5. razred, sedeli smo u istoj klupi, bio sam zaljubljen do usiju....

    Prva ljubav zaborava nema

  9. #54

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prva ljubav,eh,kako davno beše,ali je se još uvek dobro sećam.Bilo je to u prvom razredu osnovne,prva simpatija,moja prevelika patnja za te moje godine.Godine su prolazile,dolazile nove prave ljubavi,ali tada bi mi u srcu nešto zaigralo,kad god sam bila u njegovoj blizini.A da muka moja bude još veća,išli smo u isto odeljenje.Prošlo je previše godina otkako ga nisam videla.Ove godine ćemo imati sastanak male mature,nadam se da će i on doći,čisto da vidim kako će moje srce reagovati na njega posle toliko godina,ako se uopšte pojavi,pošto sam čula da živi u inostranstvu.Bilo je u mom životu,dosta većih manjih ljubavi,ali ni jedna nije izbrisala sećanje na tu prvu,samo meni znanu ljubav..
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  10. #55

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Bilo je to kad sam bila u 5tom razredu i ziveo je u drugom gradu. A zvao se isto ko moj suprug. To je bila ljubav velika. Kako sam samo bila sretna kad mi je porucio preko brata da i on voli mene
    Mada sve je to bilo na pogledima i osmesima...Naivno i detski...
    Iako sam nekoliko puta bila u njegov grad, gde zivi moja rodbina, nisam ga srela 20 godina, jer se preselio u inostranstvu.
    Kako je vreme prolazilo, ostao je tamo negde u mom secanju ko moja prva ljubav. Ali osecanja su nestala.


  11. #56

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prva ljubav zaborava nema
    samo osta tuzna uspomena
    zaboravu nece biti kraja
    puna bola, puna uzdisaja

    To je majko, bila ljubav prava
    takva ljubav se ne zaboravlja
    najsrecniji to su bili dani
    a sada me zauvek ostavi

    Ostavi me u najlepse dane
    kad su svadbe svuda na sve strane
    jesen ide, svako se veseli
    majko mila, najteze je meni

    Radost majko, necu ispuniti
    nikada se necu ozeniti
    nek se svadba u kuci ne sprema
    prva ljubav zaborava nema...


    ...šta dodati na ovo pJesničko savršenstvo...

  12. #57

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    ...ajoj .
    Bilo je to kada sam ja bio 7 razred, ona 2 godine mlađa. Mesecima smo samo očijukali...drhtao sam od uzbuđenja samo kada je vidim . Nekako pred kraj školske godine sam smogao hrabrosti da joj kažem i...dotakao sam zvezde .
    Pamtim jednu anegdotu toga leta. Došla je u moj komšiluk sa dedom koji je trebao nešto da istruže kod komšije koji je tada imao strugaru. Simpatičan i pun života, veseo starac. Pustio ju je da se ona prošeta sa mnom. Tada je komšinica mu donela kafu. Pozove on nas , dečicu, i upita:
    - A ko je ovo ?
    - Supruga gazde strugare - odgovorih mu.
    - Eh... on sav upropašten a žena mu k'o jagoda .
    Btw...potrajali smo do polovine mog osmog razreda. Godinama je nisam viđao.
    Sretoh je pre neki dan...dugo se gledasmo sa rastojanja od 5-6 metara (nešto smo čekali...taxi valjda). Nikada je nisam zaboravio...niti verujem da je to moguće .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #58

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Bilo je zanimljivo, ako se očijukanja i šetnje po kraju i to noćOm, računaju. I to u troje! Prvi prvcijati put sam se nesrećno zaljubila u Đurića starijeg koji mi je donosio neke ceduljice koje je pisao nesrećno zaljubljen Đurić mlađi (ja sam se nadala da mu je brat pomagao). Stariji je bio mnogo stariji za te naše godine i slatko nam je bilo kada smo se našli relativno skoro u zemlji u kojoj sada živi i shvatili ko je šta tada zaista mislio.
    Slatko jer ništa nije bilo nesrećno, dapacHe .

  14. #59

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Čitam temu i razmišljam, prisećam se, ali setiti se ne mogu..izgleda da za mene ima zaborava..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #60

    Odgovor: Prva ljubav zaborava nema

    Prvi dan u prvom srednje.. Konacno osvezavajuce nova ekipa posle osam godina istih faca. Usao je u ucionicu i imao je pantalone sa velikim dzepovima i pirsing u obrvi (ali u ono vreme ).. Kupljeno izprve..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prva beba - sin ili kćerka - da li nam je važno?
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 27.02.2015, 15:17
  2. Prva bračna ponuda VojvodinaCafe-a
    Autor gogothegreat u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 00:46
  3. Otrgnuto od zaborava!
    Autor A6quattro u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 04.02.2009, 17:29
  4. Prva nacionalna Noć muzeja
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.05.2007, 14:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •