Kada bi mogli da biramo... - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 46
  1. #16

    07 Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Citat Bishop kaže:
    Moja velika zelja je bila troje ....... i to bez obzira na pol ..... jer ja sam lud za tim malim andjelima

    no sad kako vreme ide ..... verujem da bi se zadovoljio i sa jednim
    mislim da vreme nije presudan faktor , potrebna je želja i dobra volja..
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Verujem da cemo se svi sloziti da je najvaznije da nam dete bude zdravo. Ali ipak, vecina nas ima i zelje po pitanju broja dece, kao i pola.

    Pored toga da jednog dana imam zdravu decu, mnogo bih voleo da to budu sin, cerka, pa opet sin.

    Pitanje za mame i tate glasi - da li su vam se zelje ispunile, a za buduce mame i tate - sta biste zeleli?
    Ja sam zeleo (a i sada zelim) troje dece. Prvo mi se rodila cerka a tri i po godine kasnije i sin, i na tome se zavrsilo. Za sledece dete (citiram svoju jos suprugu) "CU MORATI DA NADJEM DRUGU ZENU". Nije ni to losa ideja... U tom slucaju bi mi bilo svejedno da li bih imao jos jednu devojcicu ili jos jednog sina. Ionako ne znamo sta nam sve buducnost donosi.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    - Bela kuga vlada i dalje, u Vojvodini je i dalje negativan prirodni priraštaj, podatak od pre koju godinu je bio da nas je svake godine manje 7.000...

    - Voleo bi da prvo dobijem devojčicu, a za posle nije bitno, možda dečak pa opet devojčica... ali želja je doći do broja 3...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Ja sam zelela prvo da rodim sina i ta zelja mi se ispunila. Malisa je sad 4 meseca star i za neke dve-tri godine daj Boze da dobije i seku pa onda opet jedan bata. Ja imam dva starija brata tako da mi nekako normalno zvuci troje dece.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Meni se zelja ispunila prvo sam rodila sina a posle cerku. Zadovoljna sam sa oboje sin ima 20 a cerka 15 godina. Neka su ziva i zdrava,moja, a i sva deca ovog sveta.Ipak je to najvaznije a pol je manje bitan.
    Cula sam jednu istinitu pricu koja se desila ovde u CG. Porodila se zena i rodila 5. ili 6. cerku neznam. Kad su joj rekli da je opet zensko,ona se pozalila doktoru i rekla mu da ona nesme kuci muzu na oci. Doktor je saslusao i rekao da ne brine jer ce on da prica sa njenim muzem.
    Pozvao on muza,rekao mu da je dobio sina i da dodje sutra da ga vidi.Muz kuci napravio opste veselje"dobio sina"pozvao celo selo i tako do zore Dosao sutra u bolnicu da vidi "sina".Odveo ga doca u boks, gde su bebe, i pokazao mu musko dete sa teskom telesnom deformacijom Tata poceo da place i rekao doktoru"sve bih dao da je opet curica i da je zdrava"
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Što više to bolje!!! Ja sam jedinac tako da znam o čemu pričam...
    Carpe diem
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Imam vec jednog andjela,devojcicu,a da li ce ih biti vise,...ne znam,ima dana...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Ja sam zelela jednu jako nevaljalu devojcicu,da je naucim sve nestasluke,i eto sad imam dve vestice,koja me izlude,ali sam vrlo srecna,jesu nestasne,ali lepo vaspitane
    No me toques
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Bože zdravlja...
    3 ili 4 dece...
    Dva dečaka i devojčica ili dva dečaka i dve devojčice
      Vrh

  10. #25

    13 Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Tema za pohvalu!
    Moje iskustvo i predlog za mladje generacije:
    Majka sam desetogodisnjaka, savrsenog, naravno- po staroj, poznatoj : ,,moje dete najbolje,,..
    Rodila u 42-oj ...pre toga, terala karijeru, po belom svetu ...( sada znam da je to bila cista glupost, btw.)
    Po rodjenju sina, prva misao mi bila - Eh, da sam znala ovu lepotu, pa da sam krenula od svoje dvadesete i rodila jedno tuce! TO bi bila prava stvar i smisao zivota!
    Ova misao je i danas evidentna i smatram da dece treba imati sto je moguce vise!
    Savet mladima:Nikako se ne obazirati na kvadraturu stana, materijalne uslove- gde ima za jedna usta ima i za vise! Samo tako cemo savladati belu kugu!Inace, odosmo, nema nas vojvodjana, vise
    ( cak ni taj usrani deciji dodatak uopste nije vazan sto nam je ukinut, samohranim roditeljima, nezaposlenim, jer imamo 3 kvadrata stana viska, po zakonu nedozvoljena za pravo na deciji dodatak, ko ih shisha, prezivecemo mi itekako i bez tog! naravno!!)
    Uvek i uvek tu su prijatelji da uskoce sa polovnom odecom, obucom i slatkisima..
    Divno je osecanje imati podmladak, mislim da ne postoji NISTA lepse za zenu!

    To je moje iskustvo.

    Poruku je izmenio fiona, 28.01.2007 u 12:35
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Ma dete je dete, samo da pisa stojecki.....

    Salim se Pa to je potpuno svejedno! Samo znam da bi voleo minimum dvoje. Posto imam brata tu bih se verovatno snasao sa sinom, a bas bih voleo da vidim kako je imati curicu
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Ja bih petero najradije,tri decaka i dve devojcice i to ono da mude m,ž,m,ž,m...

    A radjat cu onoliko koliko mi finansijski uslovi budu dozvoljavali jer ne zelim da mi deca budu uskracena za bilo sto...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Pitanje za mame i tate glasi - da li su vam se zelje ispunile, a za buduce mame i tate - sta biste zeleli?
    Uh moja želje je uvek bila da imam veliku porodicu...Ono što trenutno želim je jedna slatka mala devojčica...za početak...
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Nisam imao posebnih želja po tom pitanju a i da jesam ko me je pitao.Sad imam dve ćerke i nebi menjao nizašta na svetu
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Kada bi mogli da biramo...

    Jednog dana me nesto jednostavno spucalo u glavu i rekla sam muzu:
    "Batali kondome, ja hocu sina!"
    Kada sam uz veliku muku najzad zatrudnela nekako sam imala osecaj da ce mi se zelja ispuniti i da cu roditi pishonju
    I toliko sam ga jako zelela da je zlato malo poranilo 3 nedelje.

    I sa drugim detetom je bilo isto. Zeleli smo pishulju i dobili smo je.
    Sad imam dva mala plava indijanca i zao mi je sto sam ja u ulozi masine za radjanje malo zaribala pa ce moja deca umesto bate ili seke dobiti psa.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bez kog otkrica ne biste mogli da zivite?
    Autor Wampirche u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:52
  2. Biramo najbolji stadion
    Autor SQUAW u forumu Navijači
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 02.02.2012, 11:48
  3. Kad biste mogli...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.01.2012, 20:02
  4. Biramo najgori telefon
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 01:03
  5. Možemo li da biramo pol deteta?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.09.2006, 01:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •