Koliko ste pozitivni?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 103
  1. #1
    Da li pozitivizam obavezno podrazumeva i optimizam?
    Da li vam prija pozitivnost drugih ljudi? Smeta li vam negativan pristup?

    Uzasno me zamaraju negativni ljudi, ovde cak vise nego u realnom zivotu. Tamo bar mogu malo i uticati na njih.. Smeta mi sva ta gorcina u njima.

    Koliko ste pozitivni?

    Citat:

    Pozitivnost je moj moto!
    Zbog toga me smatraju: naivnim, ludim, glupim, ne razumeju me, misle da se zalazem bepotrebno, a ja polako osvajam ceo svet, i ostvarujem sebe dok oni tapkaju u mestu.
    Mogu poleteti samo sa pozitivnim ljudima! )))
    Poruku je izmenio Goga, 24.06.2007 u 19:33 Razlog: Isti autor - post za postom....

  2. #2

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Uvek sam pozitivna, čak i kad su životne okolnosti takve da je gotovo nemoguće ostati pozitivan, a takvih okolnosti je sve više... Optimista nisam, pre sam surovo realna. Ne smeta mi negativnost ljudi, ukoliko je ona prolazna... Hronično negativne osobe zaobilazim.

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Pa veoma me retko ljudi mogu videti ozbiljnu, mrkog pogleda i nenasmejanu...Maksimalno se trudim da ostanem pozitivna, da razmisljam pozitivno i stvari gledam iz negod drugog ugla...
    Jednostavno ne volim ljude da opterecujem nekim svojim trenutnim problemima...

  5. #5

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Ne slažem se da treba da živim u svetu u kom je osmeh događaj.
    Stoga gledam da se osmehnem onima koje srećem, da poklonim lepu reč i ne obasipam ih negativnom energijom.
    Optimista sam, uglavnom. Ili realista. Nikako pesimista. Stoga mi ne govore da sam naivna, tu-i-tamo da sam idealista.
    Potpuno mi je normalno da se u životu susrećem sa problemima, ali i oni su rešivi, zar ne?
    Stoga na život gledam sa one pozitivne strane.


    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Pozitivna energija je prelazna ( kao i negativna ) a ja kao i uvek imam ludu sreću da me okružuju uglavnom '' pozitivci '' ....

    Samo, mislim da okruženje nije pitanje sreće, već izbora.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Umereno pozitivna i realista ali nikako ne negativna
    Negativno drustvo jer mi dzabe oduzima dragocenu energiju
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  7. #7

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    koliko god je to moguce... uvek se smejem... chak i u najtezim trenutcima... nemam pojma, smeh je moje oruzje protiv tuge...
    treba biti pozitivan da bi ti se pozitivne stvari deshavale u zivotu... barem je to neko moje shvatanje


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #8

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    evo upravo sam se vratila iz grada... drugarica i ja sedele pile limunadu i otpadale... nekako smo u prichi nadoshle na temu pozitivnosti.... njena izjava (na optuzbe da je uvek negativna):

    "ne, ja sam nekako realno pozitivna... sa velikom dozom negativnosti."

    upishala sam joj se od smeha


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  9. #9

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Od glave pa do polovine tela sam negativna.
    A od pola pa na dole, tamo negde do prstiju na nogama sam takodje negativna.
    E sad, matematika kaze da minus i minus daju plus

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #10

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    ја се збиља трудим да позитивизам надвлада црнило које је црње од најцрњег мрака. елем, ево-


    и није то само што је лепо време напољу...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #11

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    ХИВ позитиван сам скроз!
    Позитиван сам кад нисам негативан, а то је врло врло често!

  12. #12

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    pozitivac pravi
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  13. #13

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Koliko sam pozitivan-o tome drugi (izmedju ostalog i Vi) donose odluku. Ja samo mogu reci da se zestoko trudim da to budem, cak i kad nisam bas u najboljoj situaciji, i kad imam problem gledam sve pozitivno, bar radi humanosti prema drugima-da im ne isisam energiju i ubijem ih u pojam. Optimisticki sam realista. Ne volim ljude koji se stalno jadaju i kukaju, jer mi oni deluju kao energetske pijavice, i trudim se da ne budem okruzen njima. Uraaa za pozitivizam.
    ...................

  14. #14

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Hronicno sam pozitivna. Volim kod sebe to sto zam vedre prirode i nisam sklona negativnim raspolozenjima...
    Poruku je izmenio SQUAW, 15.07.2007 u 14:24 Razlog: bold
    "Lakoća navike me izbezumljuje", Margita Stefanović

  15. #15

    Odgovor: Koliko ste pozitivni?

    Koliko sam pozitivan, zavisi uglavnom od toga sa kim sam.
    Kad sam sam sa sobom, uglavnom sam nedefinisan i spoljasnje okolnosti odredjuju moje raspolozenje, tipa televiziski program moze da mi promeni polarizaciju dok kazes Dnevnik.
    Kad sam sa drugim osobama, onda uglavnom zavisi od njih ili od znacajnihj drugih, na moju srecu vise vremena provodim sa ovima sto zrace pozitivno, a ja upijam
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko ste tolerantni?
    Autor Sonja u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 25.10.2022, 10:29
  2. Koliko ste intuitivni?
    Autor bebagm u forumu Psihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 16.12.2012, 18:50
  3. ''Koliko je težak san?''
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 02.05.2009, 10:44
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  5. U Pristini vole da budu pozitivni
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.04.2007, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •