Metroseksualci
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Metroseksualci

    Posle hetero, bi i homoseskualaca, posledji na redu podsorti muškaraca i muškarčića su metroseksualci. Heteroseksualci vole žene, biseksualci, valjda, vole i muškarce i žene, ali ne onako filantropski, već....Homioseksualci vole samo muškarce....Odlično- to smo apsolvirali, ali ko su sad ovi novi, koji do pre neku godinu nisu postojali? Ko su metroseksualci? Kako sam ja uspao da pojmim, pravi metroseksualci su oni muškarci koji vole sami sebe...I najčešće- samo sebe.
    Dakle, urbani narcisi. Oni su uvek briljantno doterani, obrijani, blago našminkani i svakako depilirani. Nikako ne smemo zaboraviti obavezno ulje u kosi, firmiranu garderobu, pomalo feminizirane gestove....I obavezno ogledalce, jer mitološki je dokazano da je ogledanje u rekama, pa i jezerima veoma opasno.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  2. #2

    Odgovor: Metroseksualci

    Paaa... moram priznati da su meni lično sve ostale gore navedene kategorije simpatičnije, pa čak i privlačnije (kako god to zvučalo) od tzv. metroseksualaca. A baš me zanima, da li bi bilo koji muškarac koji opisom spada u ovu kategoriju sebe prepoznao kao takvog?

    Ako neko još uvek ne kapira ko su metroseksualci, moja prva asocijacija je Željko Joksimović. Tipičan predstavnik svoje vrste.

  3. #3

    Odgovor: Metroseksualci

    nije da ne volim kada mushkarac vodi racuna o sebi,
    ali neke stvari stvarno prevazilaze granice dobrog ukusa...

    Ubica mekog srca.

  4. #4

    Odgovor: Metroseksualci

    Da dodam da je tipican primjer i Beckham

    Znaci metrasi (danas sam nesto mnogo peglativna )

    Voditi recuna o higijeni ne znaci preterevati u tome i jos se nagrditi jer ja usitinu ne vidim nista lepo na muskarcu koji je nasminkan,ocupanih obrva pa jos u nekoj tankoj liniji itd...
    Ne zelim ni da moj decko ima vise krema i pomadica od mene i da pola dana provodi pred ogledalom itd. itd...

    Meni je uistinu to neshvatljivo,nisu ni muskarci a ni zene...Vise respecta imam i prema transima nego prema ovima...Kod transa tesko mozes da provalis da je musko (ili zena) samo na osnovu izgleda ali kod metrasa,e pa oni su mi prave nakaze...

    Evo recimo Becks,ma ja tog lika ne bih poljubila nizasta,prosto mi je ljigav...Nekad je i licio na nesto a sad

    I tako,istresoh se ja
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #5

    Odgovor: Metroseksualci

    ...zato ja bojkotujem metro... ...za svaki slučaj......

  6. #6

    Odgovor: Metroseksualci

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...zato ja bojkotujem metro... ...za svaki slučaj......
    Nadam se da ujedno bojkotuješ i bi i homo...Za svaki slučaj.
    Poruku je izmenio PropelerZviz, 29.04.2007 u 20:44
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  7. #7

    Odgovor: Metroseksualci

    Stvarno je teško definisati metroseksualce - PODVRSTU muškaraca od kojih mi se diže kosa na glavi! Neki kažu da su to muškarci koji vode računa o svom izgledu, obavezno su izdepilirani i fensi obučeni, i VOLE DEVOJKE, a drugi bi rekli da su to obične ped.rčine!
    Ja ne znam....ali zastupam tezu da je nama ženama (iliti devojkama), potreban jedan mačo muškarac (koji ne podrazumeva surovi balkanizam), a ne ovi METROSEKSUALCI, koji više vremena provode ispred ogledala od nas...
    U ovom iščašenom svetu samo su nam još oni falili....

  8. #8

    Odgovor: Metroseksualci

    Citat SlobodaUma kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne znam....ali zastupam tezu da je nama ženama (iliti devojkama), potreban jedan mačo muškarac (koji ne podrazumeva surovi balkanizam), a ne ovi METROSEKSUALCI, koji više vremena provode ispred ogledala od nas...
    Žene tj. devojke imaju različite potrebe i ukuse. U suprotnom bi se poklale.
    A i kategorija mačo nije rezervisana samo za neprskane Balkance koji se po difoltu ne mirišu, ne briju se, piju pivo iz flaše i smrde na cigarete.
    Lično volim one koji mirišu, vole da se lepo oblače ali umeju ako treba i da se pobiju i naravno, ne kupaju se duže od mene..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #9

    Odgovor: Metroseksualci

    Ovu temu susrecem na svim forumima, bez da mi je jasno o cemu se radi...
    Da nije samo deo razmene tema sa drugim forumima pa se polako siri?
    Sta je to metroseksualnost?
    Mi nemamo ni klasicni metropolis....
    Narcis jesam, sebican nisam ali samo da postignem svoje ciljeve.
    Volim lepo da se oblacim, nekada se i namirisem, nemam homo sklonosti a prema pripadnicama suprotnog pola imam razne emocije. Neke me privlace, neke ne, koje me privlace, opet me privlace na razne nacine...

    Ali sta je metroseksualac? Sa kim vodi ljubav? Iz uvodnog teksta mi nije jasno...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #10

    Odgovor: Metroseksualci

    ...Znam nekoliko muskaraca koji zamal da nisu metero....Mislim da im ne dostaje samo depilacija pojedinih delova tela.....Sta znam, ne volim ih bas nesto...Mislim sve te kremice i krpice i slicno....Isprazno....Kao da nemaju da ponude nista vise od toga....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #11

    Odgovor: Metroseksualci

    Lepo je biti uredan i voditi računa o svom izgledu, ali baš nešto ne bih volela da razmenjujem šminku i kozmetiku sa dragim ili da je, ne daj bože, ima više od mene...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #12

    Odgovor: Metroseksualci

    Ako vole sebe i isključivo sebe
    - onda je to uzvraćena ljubav ... ...
    Šteta za njih,
    jer ne znaju ( ili možda znaju ) šta propuštaju...

    Volim kada vidim da muškarac vodi računa o svom izgledu, higijeni.
    Uostalom, ko ne voli?
    Garderoba ne mora da bude firmirana
    - bitno je da '' zna da je nosi '',
    pa makar to bile leviske stare 10 godina... ...


    U svakom slučaju mi ne smetaju
    - ali bih prošla pored njih / njega, kao pored lutke u izlogu,
    bacivši pogled ,
    sa totalno ravnodušnom reakcijom... ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #13

    Odgovor: Metroseksualci

    volim da vidim sredjenog muskarca.. ono, da vodi racuna o sebi, da ne bude svinja
    ali cu se pre zagledati u nekog, koji na sebi ima nesto sto mu predrkano stoji a nije firma ili nije "poslednji modni krik"
    sta cu, palim se na klosare.. koji vode racuna o sebi..

    meni je ok, npr. kad primetim da se muskarac brije ispod pazuha ili ako depilira genitalni predeo.. cak sta vise, ne volim dlakav radni prostor.. ako ja mogu, bogami mozes i ti..
    ali ne volim muskarce za kojim bi se pre okrenulo musko nego zensko.. ne volim sminkeraj..
    licno mi ne smeta, jedan moj prijatelj je bas ono lud za tim.. ali neko ko od mene provodi vise vremena u kupatilu.. ne moze biti ono sto bi meni prikovalo paznju
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Metroseksualci

    prvo sam pomislio neki koji se sexaju po metroima a ono ispadne da su najkulturniji od svih BiH sexualaca

    al te Metrose mora da zagledaju zenske pa sve ljubomorne sto nisu i one IN.

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ...volela bih da vidim metroseksualca u krevetu
    ... definitivno, ovaj tip muskarca ne bi u meni izazvao ni najmanje interesovanje, cak sta vise, sazaljenje!
    blago METROsima na njih se bar sazale pa dobiju ogledalce

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •