Metroseksualci - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23
  1. #16

    Odgovor: Metroseksualci

    Ovu temu susrecem na svim forumima, bez da mi je jasno o cemu se radi...
    Da nije samo deo razmene tema sa drugim forumima pa se polako siri?
    Sta je to metroseksualnost?
    Mi nemamo ni klasicni metropolis....
    Narcis jesam, sebican nisam ali samo da postignem svoje ciljeve.
    Volim lepo da se oblacim, nekada se i namirisem, nemam homo sklonosti a prema pripadnicama suprotnog pola imam razne emocije. Neke me privlace, neke ne, koje me privlace, opet me privlace na razne nacine...

    Ali sta je metroseksualac? Sa kim vodi ljubav? Iz uvodnog teksta mi nije jasno...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Metroseksualci

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ali sta je metroseksualac? Sa kim vodi ljubav?
    Metroseksualac je neologizam koji je skovao i prvi put upotrebio britanski novinar Mark Simpson. Po njemu metroseksualac je “urbani muškarac bilo koje seksualne orijentacije koji ima snažan smisao za estetiku i koji troši veliku količinu vremena i novca na svoj izgled i način života”.
    izvor: draga nam Wikipedia

    to sto se tice metroseksualaca..
    a sa kime vode ljubav.. posto kaze "bilo koje seksualne orijentacije", mozes da biras
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Metroseksualci

    Do malopre nisam imao pojma ko su metroseksualci. Prva asocijacija je bila na neku novu pojavu gde se misli na osobe koje se kresu po metroima.

    Kada sam procitao uvodni post, shvatio sam da ne poznajem ni jednu osobu koja bi odgovarala metroseksualcu. Ljudi kojima sam okruzen, cak i onda kada su najuredniji i najpicunutiji, ni najmanjim detaljem ne ukazuju ni na, recimo, Zeljka Joksimovic, a kamo li na nekog depiliranog, nasminkanog, namirisanog, manikiranog, pedikiranog, da ne kazem karikiranog muskarca.

    Zbog ovo "karikiranog", ipak, ne ocekujem primedbe interventne grupe za zastitu ljudskih prava i prava marginalnih i seksualno netradicionalno opredeljenih osoba sklonih europskim i globalistickim svetonazorima.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Metroseksualci

    ...volela bih da vidim metroseksualca u krevetu
    ... definitivno, ovaj tip muskarca ne bi u meni izazvao ni najmanje interesovanje, cak sta vise, sazaljenje!
    neunistiva zlojebaba!

  5. #20

    Odgovor: Metroseksualci

    Ja ni posle dve godine caskanja o metroseksualcima na raznim forumima ne znam sta je metroseksualac.
    Mislim da nezan, antimacho muskarac moze biti urnebes za nju u krevetu.

    Depilacija obrva i grudi kod muskih mi ne odgovara ali moja devojka zeli to da uradim. Takodje zeli da budem uvek besprekorno doteran. Ja sam spreman da to ucinim za njenu ljubav.
    Ako to budem uradio, postat cu metroseksualac?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #21

    Odgovor: Metroseksualci

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ja ni posle dve godine caskanja o metroseksualcima na raznim forumima ne znam sta je metroseksualac.
    Mislim da nezan, antimacho muskarac moze biti urnebes za nju u krevetu.

    Depilacija obrva i grudi kod muskih mi ne odgovara ali moja devojka zeli to da uradim. Takodje zeli da budem uvek besprekorno doteran. Ja sam spreman da to ucinim za njenu ljubav.
    Ako to budem uradio, postat cu metroseksualac?
    ...ne...kada metrom budes merio,duzinu reda riba,koje stoje ispred tvoje gajbe,cekajuci na sex onda ces postati metrosexualac...ili jos bolje...ako Ga izmeris na metar...
    ...btw...ja sam i goozu izdepilirao...pa nista...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #22

    Odgovor: Metroseksualci

    Ni kod žena ne volim previše fasade i nadogradnje - volim kad je temelj zdrav, zidovi čvrsti, a enterijer bogat i s ukusom.
    Što se muškaraca tiče, šminka, vađenje vlažnih maramica svaka 2 minuta, redovna depilacija lica i južnijih teritorija, čitanje Men's health, to ne da mi je odbojno, već mi je potpuno idiotski. Ali i neke stvari koje danas upražnjava više od polovine muške populacije, a što mi je takođe odbojno i nimalo muževno, npr. nošenje rozih i prugastih dezena, spremnost na svakakva poniženja kako bi se izbeglo služenje vojnog roka pod oružjem, zatim dijete iz čisto estetskih razloga, razgovor o modi... Pobogu, gde je ispario taj testosteron, šta se dešava?!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  8. #23

    Odgovor: Metroseksualci

    prvo sam pomislio neki koji se sexaju po metroima a ono ispadne da su najkulturniji od svih BiH sexualaca

    al te Metrose mora da zagledaju zenske pa sve ljubomorne sto nisu i one IN.

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    ...volela bih da vidim metroseksualca u krevetu
    ... definitivno, ovaj tip muskarca ne bi u meni izazvao ni najmanje interesovanje, cak sta vise, sazaljenje!
    blago METROsima na njih se bar sazale pa dobiju ogledalce

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •