Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 110
  1. #16

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Хлебмастер, зар је могуће да се ти и ја слажемо макар делимично Мислим на ово показивање да не би било паметно да се Србији отме део територије због "екстрема", а ово за ложење мимо тога... шта ћеш, ипак још има оних који су спремни да бране свој народ и свету земљу
    Auh, i ja sam se malo zabrino ako se slazzemo Idemo odma kod popa da me okadi Sveta zemlja che samo biti josh svetija, al Srbija neche imat nishta od toga. Samo crne barjake na pola koplja. Ja ti kazzem da ja nisam nishta manje patriota nego ti, samo nikad nebih zzrtvovao druge, niti bih dozvolio da neko bude zzrtvovan nizashta, a kamoli da Srbija napravi josh jedan, ko zna koji, korak nazad, pogreshnom akcijom
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 29.04.2007 u 22:14
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Паравојска сама по себи није ништа лоше.


    Ma jok, samo je tužna država u kojoj postoji paravojska, a dobrovoljaca mi je pun da ne kažem šta. Dobrovoljno se javljaju da pljačkaju. U slučaju potrebe ovu zemlju, Kosovo ima ko brani, ne trebaju nam pijane budale.
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Vidio sam dosta tih "paravojski" za vrijeme rata u Bosni. Theshko onome koga oni brane. Nedo bog nikome. Pa sigurno 80% tih ljudi su bili probisvjeti, kreteni, kriminalci, siledzije, ubice,... "pijane budale" shto BaneK kazhe. Chisto sumnjam da bi bilo kakva nova "paravojska" bila neshto drugachija, pa makar bila i hrishchanska. Pa i one stare su bile blagosiljane od strane vladika i ostalog sveshtenstva.
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Vidio sam dosta tih "paravojski" za vrijeme rata u Bosni. Theshko onome koga oni brane. Nedo bog nikome. Pa sigurno 80% tih ljudi su bili probisvjeti, kreteni, kriminalci, siledzije, ubice,... "pijane budale" shto BaneK kazhe. Chisto sumnjam da bi bilo kakva nova "paravojska" bila neshto drugachija, pa makar bila i hrishchanska. Pa i one stare su bile blagosiljane od strane vladika i ostalog sveshtenstva.
    I ja sam ih video dole zato to i kažem.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno podržavam formiranje ove jedinice, jer kada su smradovi sa vlasti prodali Kosovo i Metohiju, dobro je da i dalje ima pripadnika Srpskog naroda koji se nije pomirio sa činjenicom da je Kosovo izgubljeno.
    Ako su oni spremni da idu da se bore i da daju svoj život, najmanje što mogu da im uradim je da ih podržim. Ne pada mi na pamet da ih osuđujem i nazivam kojekakvim imenima. Ja ih nisam huškao da idu da se bore, to je njihova odluka i ako su spremni za tu misiju, imaju moju podršku.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se da će se pridržavati imena koje nose i da neće poput Škorpiona i sličnih junački ubijati žene i decu.
    Znači, naglasio sam!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Хлебмастер, зар је могуће да се ти и ја слажемо макар делимично Мислим на ово показивање да не би било паметно да се Србији отме део територије због "екстрема",
    A zaboravih i ovo : - rekao sam -ustupci- means- makar bolji uslovi za Srbe, shto neopravdava njihovo postojanje( postojanje ekstrema), nego je fazon - ako ti zzivot da limun - napravi limunadu...
    A Kosovo kao Kosovo nechesh vratiti nichim, taman da se svi "ekstremi" daju u kamikaze... U svakom sluchaju, pushhku u ruke i budi 5001.. sumnjam da che im koristiti istureni internet odredi

    Kunitj zboruvashe: Znači, naglasio sam!
    na ovome svetu... što bih naglasio... da propaganda... šta većina kažu... o ovome... nije istina
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 29.04.2007 u 23:33
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Majke mi,ovo je sramota!Jos je veca sramota sto imaju toliko pristalica!Pa kad su vec toliki hriscani,sto ne kupe tamo kuce i presele se sa porodicama da zive!Neka pokazu tom narodu da su pravi rodoljubi!Mi,Srbi,se stalno palimo na oruzje,a sta imamo od toga: sve vise grobova i sve manje dece u skolama!
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ti Silent Bob neki forumaški komedijaš? Lepo je kada nemaš šta pametno da kažeš, pa onda pokušavaš da budeš duhovit.
    Oh. Naravno da imam kojeshta pametnog da kazhem na ovu temu. A, dal' sam komedijash, zavisi od prilike. (A ova jeste za smejanje)

    Dakle, ovako, veliki dechkonjo:

    1. Po Ustavu ove zemlje, jedine oruzhane formacije koje mogu da postoje su vojska i policija. I to po Ustavu koji su donele legalistichko/patriotske politichke stranke kojima, ochigledno, naginjesh. Al' ne treba se drzhati Ustava ko pijan plota,a?

    2. Ove budaletine, ochigledno, namerno rade na shtetu Srbije. Mozhesh samo zamisliti kako ce se ova vest uklopiti u trenutnu diplomatsku bitku oko Kosova. No, od radikala i SPS-a nishta drugo i ne ochekujem nego da i dalje urnishu ovu zemlju Srbiju i to u svakoj prilici. Malo im je bilo 10 godina silovanja Srbije, vec to nastavljaju i dalje.

    3. Doista, najveca usluga Srbiji koju bi ove budaletine mogle da uchine je da se, bukvalno, dovate motike, i urade neshto korisno u svojim zhivotima. To tvrdim zato, jer sam ovak'e likove sretao i ranije. I 91-ve, i 92-ge, a i 99-te, i tvrdim da od njih 'leba nema. Nikada nisu uspeli da istovremeno u rukama drzhe i TV i pushku. Rakiju necu ni da spominjem.

    4. Razumem donekle i tvoje 'odushevljenje' ovim dogadjajem, jer si, ochigledno, pushki dorastao tek nakon 99-te. Prodjoshe ratovi bez tebe, a?
    Ne mogu ti zameriti na tvom idealizmu, ali potrudi se da ne pametujesh drugima. Umesto toga, pridruzhi se gardi. Svakako cesh biti u stroju tog dana? Necu prihvatiti opravdanje da ne znash kako da se prijavish, jer postoje i brojevi telefona na koje se dobrovoljci prijavljuju.

    E, tako. Pa ti sad vidi...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat SilentBob kaže: Pogledaj poruku
    i tvrdim da od njih 'leba nema.
    Naravno da nema 'Leba od njih, a ni medju njima ..niti che biti
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Ma, 'leba ce biti dok je tebe medju nama, dobri moj 'LEBmasteru
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat HLEBmaster kaže:
    samo nikad nebih zzrtvovao druge, niti bih dozvolio da neko bude zzrtvovan nizashta, a kamoli da Srbija napravi josh jedan, ko zna koji, korak nazad, pogreshnom akcijom
    Citat HLEBmaster kaže:
    U svakom sluchaju, pushhku u ruke i budi 5001..
    Nešto se ovde dešava što se nikako ne slaže.

    A koji je tvoj izlaz iz ove situacije? Ne samo tvoj, nego svih vas kojima je ravno do Kosova šta se u vezi istog dešava? Pošto vidim da niko nije izneo konstruktivan predlog, već je samo te ljude nazvao budalama, alkoholičarima itd. Baš me zanima.

    Citat SilentBob kaže:
    Dakle, ovako, veliki dechkonjo:
    Kao u fazonu, ja sam mator i popio sam svu pamet sveta i sada ću tebi mladom i neiskusnom da održim predavanje o životu. Pali deda.

    Citat SilentBob kaže:
    1. Po Ustavu ove zemlje, jedine oruzhane formacije koje mogu da postoje su vojska i policija. I to po Ustavu koji su donele legalistichko/patriotske politichke stranke kojima, ochigledno, naginjesh. Al' ne treba se drzhati Ustava ko pijan plota,a?
    Otkud tebi ideja da sam ja taj Ustav podržao? Služeći se tvojom logikom, mogu da kažem da si ti jedan od onih 5% što obožavaju onog narkomana i mrze sve što ima veze sa Srbijom. Po tebi tuđe govno uvek manje smrdi.

    Citat SilentBob kaže:
    2. Ove budaletine, ochigledno, namerno rade na shtetu Srbije. Mozhesh samo zamisliti kako ce se ova vest uklopiti u trenutnu diplomatsku bitku oko Kosova. No, od radikala i SPS-a nishta drugo i ne ochekujem nego da i dalje urnishu ovu zemlju Srbiju i to u svakoj prilici. Malo im je bilo 10 godina silovanja Srbije, vec to nastavljaju i dalje.
    Ali zato Tadić, Koštunica i Drašković rade 100% za Srbiju. Blago nama ako nam sudbina zavisi od Južnoafričke Republike.

    Citat SilentBob kaže:
    3. Doista, najveca usluga Srbiji koju bi ove budaletine mogle da uchine je da se, bukvalno, dovate motike, i urade neshto korisno u svojim zhivotima. To tvrdim zato, jer sam ovak'e likove sretao i ranije. I 91-ve, i 92-ge, a i 99-te, i tvrdim da od njih 'leba nema. Nikada nisu uspeli da istovremeno u rukama drzhe i TV i pushku. Rakiju necu ni da spominjem.
    Čedo, ti li si? Jesi 100%!

    Citat SilentBob kaže:
    4. Razumem donekle i tvoje 'odushevljenje' ovim dogadjajem, jer si, ochigledno, pushki dorastao tek nakon 99-te. Prodjoshe ratovi bez tebe, a?
    Ne mogu ti zameriti na tvom idealizmu, ali potrudi se da ne pametujesh drugima. Umesto toga, pridruzhi se gardi. Svakako cesh biti u stroju tog dana? Necu prihvatiti opravdanje da ne znash kako da se prijavish, jer postoje i brojevi telefona na koje se dobrovoljci prijavljuju.
    Jesi napamet izračunao moje punoletstvo ili si koristio neko pomoćno sredstvo Made in EU?

    Ja izneh svoje mišljenje (ne bih to nazvao pametovanjem, druge forume koristim da bih pametovao), a tebi čiko ako se ne sviđa - šta ti ja mogu...

    E da, neću 5. maja biti tamo, imam ispit 12. maja, valja učiti. A i slava mi je 6. maja, nije lepo ići u crkvu neispavan.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kao u fazonu, ja sam mator i popio sam svu pamet sveta i sada ću tebi mladom i neiskusnom da održim predavanje o životu. Pali deda.
    :


    Ma jok. Nisam bash tol'ko mator. A i ne pada mi napamet da nekome drzhim predavanje o zhivotu. Tebi pogotovo ne, poshto si punoletan.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Otkud tebi ideja da sam ja taj Ustav podržao? Služeći se tvojom logikom, mogu da kažem da si ti jedan od onih 5% što obožavaju onog narkomana i mrze svešto ima veze sa Srbijom. Po tebi tuđe govno uvek manje smrdi.
    Pusti me da pogadjam. Radikal? Pa, koliko znam SVI radikali su izashli i podrzhali taj Ustav. Dakle, pretpostavljam to i za tebe. No, chak i da nisi (u shta ne verujem) duzhan si, kao i svi ostali gradjani ove zemlje da ga poshtujesh. Dakle, ovi momci najavljuju da ce da krshe Ustav, a tebi je to simpatichno

    Ne, veliki dechkonjo, ja nemam idole. Proshao sam tu fazu odavno. Ljudi koje poshtujem kao autoritete nisu iz sveta politike. Shto bih i tebi preporuchio.


    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ali zato Tadić, Koštunica i Drašković rade 100% za Srbiju. Blago nama ako nam sudbina zavisi od Južnoafričke Republike.
    Po tvom odgovoru zakljuchujem da su moje rechi bile tachne. Hvala ti na tome.

    Ne, nego zavise od Severne Koreje, Irana, Sirije, Libije i slichnih radikalskih prijatelja.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Čedo, ti li si? Jesi 100%!
    Tipichni radikalski fazoni. Da nisi iz radikalskog podmlatka?

    Vidi, **** mi se za tu vucibatinu. Kako za njega, tako i za ostale, rachunajuci i tvog idola koji je trenutno na sigurnom.

    Ova tema, inache i nema veze sa politichkom pripadnoshcu, koliko sa zdravim razumom. Dakle, ovo su budaletine zato shto je to tako, a ne zato shto to kazhe chlan ili simpatizer ove ili one politichke stranke.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Jesi napamet izračunao moje punoletstvo ili si koristio neko pomoćno sredstvo Made in EU?
    OK. Ochekivao sam neshto duhovitije, ali necu to dochekati. To vam je valjda vrh.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Ja izneh svoje mišljenje (ne bih to nazvao pametovanjem, druge forume koristim da bih pametovao), a tebi čiko ako se ne sviđa - šta ti ja mogu...

    E da, neću 5. maja biti tamo, imam ispit 12. maja, valja učiti. A i slava mi je 6. maja, nije lepo ići u crkvu neispavan.
    Opet me nisi iznenadio. ZNAM da necesh biti tamo. Ipak je bolje ako to uradi neko drugi,poshto mi imamo neodlozhna posla, a?

    Btw, zaista, mala deca me zovu 'chiko'

    Ajd, pa puno srece na ispitu. Navijacu za tebe, svejedno.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat SilentBob kaže:
    Pusti me da pogadjam. Radikal?
    Zato što imam primedbe na vladajuću garnituru ja sam radikal. Kul!

    Jel imaš ti kući akvarijum?

    Ono - ne volim Tadića - ja sam radikal. Ne volim Tomu - ja sam DS-ovca. Ne volim obojicu - ja sam Čedista. Kakva visokoumna logika.

    Zar čovek mora pripadati nekoj stranci (ili biti simpatizer) da bi imao pravo razmišljanja (u ovom slučaju iznošenja mišljenja na forumu)?


    Citat SilentBob kaže:
    kao i svi ostali gradjani ove zemlje da ga poshtujesh. Dakle, ovi momci najavljuju da ce da krshe Ustav, a tebi je to simpatichno
    Ugledali se ljudi na političare. Kada mogu oni - što ne bi mogli i ovi.

    Citat SilentBob kaže:
    Ne, veliki dechkonjo, ja nemam idole. Proshao sam tu fazu odavno. Ljudi koje poshtujem kao autoritete nisu iz sveta politike. Shto bih i tebi preporuchio.
    Citat SilentBob kaže:
    A i ne pada mi napamet da nekome drzhim predavanje o zhivotu.
    Pa šta je sada - oćeš piškiš nećeš piškiš?

    Citat SilentBob kaže:
    Ne, nego zavise od Severne Koreje, Irana, Sirije, Libije i slichnih radikalskih prijatelja.
    Deder prosvetli me i reci gde sam rekao da treba od tih zemalja da zavisimo?

    Citat SilentBob kaže:
    rachunajuci i tvog idola koji je trenutno na sigurnom.
    Kada sam bio u osnovnoj školi, Bora Čorba mi je bio neka vrsta idola. Nisam hteo da budem debeo kao on, ali me je čovek oduševljavao. I danas me oduševljava, ali u manjoj meri. Valjda su godine u pitanju, jebem li ga. A kontam da je na sigurnom, sem ako mu podmladak LDP-a ne sprema atentat zbog pesme o nekom Čedi. Natripovali se da je njihov Čeda u pitanju.

    Citat SilentBob kaže:
    Dakle, ovo su budaletine zato shto je to tako, a ne zato shto to kazhe chlan ili simpatizer ove ili one politichke stranke.
    I sada ja tako mogu tebi da kažem da si budaletina - eto tako. Nije u tome fora.

    Citat SilentBob kaže:
    To vam je valjda vrh.
    Kome "nama"? Ko smo "mi", a ko ste "vi"? Ja sam JA, jedan i jedini.

    Citat SilentBob kaže:
    Opet me nisi iznenadio. ZNAM da necesh biti tamo.


    Tarot ti javio, jel?

    Citat SilentBob kaže:
    Ajd, pa puno srece na ispitu.
    Hvala. Ali nema potrebe za srećom, na ispitu je potrebno znanje, a to mi ne manjka.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Zato što imam primedbe na vladajuću garnituru ja sam radikal. Kul!

    Jel imaš ti kući akvarijum?

    Ono - ne volim Tadića - ja sam radikal. Ne volim Tomu - ja sam DS-ovca. Ne volim obojicu - ja sam Čedista. Kakva visokoumna logika.

    Zar čovek mora pripadati nekoj stranci (ili biti simpatizer) da bi imao pravo razmišljanja (u ovom slučaju iznošenja mišljenja na forumu)?
    Ma, ne treba biti posebno nadaren pa prepoznati radikala po njegovoj prichi ili pisanju. Svi govore ili pishu jednu te istu mantru. Kao da su neka sekta, a ne politichka stranka.

    Da si radikal, odaje te par stvari:

    1. Primeran radikal ce se osetiti lichno prozvan kad prochita ili chuje neshto shto se ne uklapa u mishljenje i program SRS-a . Da te podsetim ti si prvi reagovao na moj post.

    2. Primeran radikal ce prvi krenuti u etiketiranje (Chedo, ti li si?) i raskrinkavanje protivnika. Kad sam vec kod toga, jedno pitanje za tebe:

    Zbog chega za sebe trazhish neshto, shto osporavash drugima? (Pravo na sopstveno mishljenje koje se nece nuzhno vezivati za odredjenu politichku opciju)?

    3. U nedostatku boljih argumenata, radikali nasrnu sa fazonima tipa 'treba ti digitron da izvrshish prostu rachunsku operaciju, ocesh pishkish - necesh pishkish, jel ti to tarot javio, etc, tec...)

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Pa šta je sada - oćeš piškiš nećeš piškiš?

    Ugledali se ljudi na političare. Kada mogu oni - što ne bi mogli i ovi.
    Jedva chekam da vidim tu smotru. Obrati pazhnju na sliku u prilogu.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Pa šta je sada - oćeš piškiš nećeš piškiš?
    Mislim da je bitnije da li cesh ti ostati suv, ili cesh biti mokar.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Deder prosvetli me i reci gde sam rekao da treba od tih zemalja da zavisimo?
    Kao dobar stranachki vojnik, opet si se identifikovao sa svojom strankom.

    Izvorno, rekao sam ovo:
    'Ne, nego zavise od Severne Koreje, Irana, Sirije, Libije i slichnih radikalskih prijatelja'.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kada sam bio u osnovnoj školi, Bora Čorba mi je bio neka vrsta idola.
    Fino. Ali ti znash vrlo dobro da sam ja mislio na g. V. Sheshelja. ON je na sigurnom.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kome "nama"? Ko smo "mi", a ko ste "vi"? Ja sam JA, jedan i jedini.
    Nekoliko redova iznad ovoga si rekao 'Stranka, to sam ja!' A, podelu uloga na 'mi' i 'vi' si ti obavio.

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Tarot ti javio, jel?
    Ma, vec sam ti objasnio to. Nije tarot, niti ikakve vradzbine. Jednostavno tvoji postupci su predvidljivi. Kao svaki dobar radikal, drzhish pridike o patriotizmu, lozhish se na oruzhanu borbu za ostvarivanje nekih ideala, i to sve do onog momenta kada dodjesh i sam u priliku da dash svoj doprinos tome. Tada se pronadju dovoljno vazhni izgovori tipa 'imam ispit', 'sutradan mi je slava', 'moram da se naspavam' itd itd... To su sve banalni izgovori za neuchestvovanje u pravednoj borbi. Mnogi ljudi u istoriji su odbacili mnogo vishe od neprospavane noci ili propushtenog ispita da bi se borili za svoje ideale. Da rezimiram - Ili jesi ili nisi (Lav). Ako nisi (a nisi) onda nema potrebe da se dalje nadmudrujemo.

    Uostalom, ako ti znanja ne manjka, imash 6-cu i bez dodatnog uchenja.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Hrişanska milicija şteta ...
    ja sam ateista
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kosovo ili EU - šta će narod izabrati
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 10.10.2011, 12:25
  2. Rešenje za Kosovo i Metohiju
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 21:56
  3. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 14:20
  4. Kosovo - skladište heroina
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.07.2007, 15:21
  5. Peticija za Kosovo
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.03.2007, 17:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •