Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 110
  1. #76

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Koliko ja znam Albance niko nije pitao da li žele da žive u Srbiji , a i referendum na Kosovu nije bio nego samo u Srbiji !
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Jerry021,

    stvari kao sto su etika i moral tesko da se mogu objasniti u par recenica...moze misljenje da se razlikuje...ali kad procitas sta su ljudi sve u stanju da napisu...shvatis da je njima najmanje vazan ljudski zivot...
    kao da igraju Riziko, a ne da govore o pravim ljudima...i ljudskim sudbinama...kao sto sam mnogo puta ovde citirao...za pametnog coveka svaki rat je izgubljen...jedina podela koja je ispravna je ko je kakva osoba...a da li se klanja ili krsti...da li je crn ili beo...Albanac ili Srbin...to su razlike koje treba da nam ulepsaju ovaj nas svet...a mi sve cinimo da bude obrnuto...

    Prema tome, onaj ko to do sada nije shvatio, tesko da ce ikada...i zao mi je takvih ljudi...zivot im je pun mrznje..teorija zavere...zavisti..besa...a da samo znaju koliko je lepse voleti...koliko je lepo kad imas prijatelje i u Sarajevu, i u Splitu, i u Ljubljani, i u Tirani, i u Skoplju, i po celoj Srbiji...pa i u Americi, Kanadi, Australiji, Indiji, Kini....Posveti se lepsim temama...ljubav, putovanja, kuvanje...budi na miru strani placenik i domaci izdajnik kao i mi ostali...i sve super...ustedi sebi vreme i zivce...

    Kao sto neko rece...mi smo dva sveta...i to je to..."mnogi su predstavu shvatili do sad..."
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Jerry021,

    stvari kao sto su etika i moral tesko da se mogu objasniti u par recenica...moze misljenje da se razlikuje...ali kad procitas sta su ljudi sve u stanju da napisu...shvatis da je njima najmanje vazan ljudski zivot...
    kao da igraju Riziko, a ne da govore o pravim ljudima...i ljudskim sudbinama...kao sto sam mnogo puta ovde citirao...za pametnog coveka svaki rat je izgubljen...jedina podela koja je ispravna je ko je kakva osoba...a da li se klanja ili krsti...da li je crn ili beo...Albanac ili Srbin...to su razlike koje treba da nam ulepsaju ovaj nas svet...a mi sve cinimo da bude obrnuto...

    Prema tome, onaj ko to do sada nije shvatio, tesko da ce ikada...i zao mi je takvih ljudi...zivot im je pun mrznje..teorija zavere...zavisti..besa...a da samo znaju koliko je lepse voleti...koliko je lepo kad imas prijatelje i u Sarajevu, i u Splitu, i u Ljubljani, i u Tirani, i u Skoplju, i po celoj Srbiji...pa i u Americi, Kanadi, Australiji, Indiji, Kini....Posveti se lepsim temama...ljubav, putovanja, kuvanje...budi na miru strani placenik i domaci izdajnik kao i mi ostali...i sve super...ustedi sebi vreme i zivce...

    Kao sto neko rece...mi smo dva sveta...i to je to..."mnogi su predstavu shvatili do sad..."
    Slažem se prijatelju sa svim što si napisao i u vezi rata i u vezi ljudskih prava i svejedno mi je ko je koje vere i nacije i boje kože , važno je da je samo dobar čovek , samo me eto neki tipovi malo iznerviraju , a dosta mi je raznih nacionalista koji i pored puno poginulih i prognanih ljudi i dalje teraju svoju priču , kao da im nije dosta !
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Jerry021 kaže: Pogledaj poruku
    Koliko ja znam Albance niko nije pitao da li žele da žive u Srbiji , a i referendum na Kosovu nije bio nego samo u Srbiji !
    Националне мањине немају право да се отцепе, тако да нема ко шта да их пита. Ако им се не свиђа да живе у Србији нек иду у Швајцарску и продају дрогу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    И пре свега да разјаснимо Гарда Светог Цара Лазара НИЈЕ ПАРАВОЈНА ФОРМАЦИЈА ВЕЋ ВОЈСКА СРПСКИХ ДОБРОВОЉАЦА И ПАТРИОТА. .
    Kazhesh da si prochitao Ustav. Ako jesi, gde onda svrstavash ovu 'gardu'. U vojsku RS, ili u policiju?

    Ili je g. Vasiljevic podneo amandman na Ustav pa ce nashe oruzhane snage chiniti, osim vojske i policije, i 'Garda Cara Lazara' koji je btw bio knez?

    Citat Srpski Radikal kaže: Pogledaj poruku
    Та војска уништена је од стране ДС и ДСС отпуштањем официра итд. Имали смо некада војску од стотина хиљада сад имамо свега 40 000. Да је војска довољно добра не би се формирале јединице добровољаца већ би ти добровољци ишли у Српску Армију.
    I, koji su uspesi te vojske od stotine hiljada? Koliku vojsku su imali Albanci? Shta su oni uspeli?

    I koje zakljuchke mozhesh da izvedesh iz odgovora na ova tri pitanja? Da 'boj ne bije svijetlo oruzhije, nego josh kojeshta drugog'? Ako si zakljuchio neshto drugo, onda je 'garda' pravo mesto za tebe...

    I koje to 'generale' ste ukljuchili? One koji su vodili 'vojsku od stotina hiljada'?

    Ako su to ti isti, ispunice vam se zhelja...
    Poruku je izmenio SilentBob, 10.06.2007 u 13:45
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Pa Yossarian,koliko znam,na Kosovu su Srbi manjina
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Marshalka kaže: Pogledaj poruku
    Pa Yossarian,koliko znam,na Kosovu su Srbi manjina
    Лепо је што то знаш. А кад будеш знала шта је национална мањина и које су границе државе Србије јави се да поново причамо.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Kad ti budes manje "legalista" a vise realan i bez predrasuda,javi se
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Marshalka kaže: Pogledaj poruku
    Kad ti budes manje "legalista" a vise realan i bez predrasuda,javi se
    Ја сам врло реално сагледао ко има статус националне мањине и које су границе Србије. Не покривај своје незнање "реалношћу". Свако за себе може рећи "ја сам реалан".
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Ok,ovo vec prelazi u chat a nismo na Chit chat forumu zato brzom brzinom vratimo se na temu Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Pricati o granicama Srbije i aludirajuci na to da je Kosovo Srbija je nerealno.Kakav je to deo drzave kad predsednik treba da se najavi a potom prelazi carinu?Nacija je etapa u razvoju naroda koja se očitava u stvaranju države-ovo ti je jedna od definicija reci "nacija".Prema tome,uskoro ce Srbi tamo biti nacionalna manjina.A predrasude tipa "Svi Albanci prodaju drogu",koja se mogla osetiti u jednom tvom postu ostavi za neki nacionalisticki forum.
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Marshalka kaže: Pogledaj poruku
    Pricati o granicama Srbije i aludirajuci na to da je Kosovo Srbija je nerealno.Kakav je to deo drzave kad predsednik treba da se najavi a potom prelazi carinu?Nacija je etapa u razvoju naroda koja se očitava u stvaranju države-ovo ti je jedna od definicija reci "nacija".Prema tome,uskoro ce Srbi tamo biti nacionalna manjina.
    Nerealno ili ne,Kosovo se još uvek nalazi u državi Srbiji(ili sam možda neobaveštena ).
    Kakav god da je,trenutno pripada Srbiji,što ne znači da će i ostati u okviru ove države
    Verovatno aludiraš na potencijalnu nezavisnost i nakon nje status Srba kao nacionalne manjine?
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Makilli,Kosovo je neformalno nezavisno vec osam godina.Pitanje je dana kada ce to biti i formalno.Ne navijam za to naravno,ali tako je kako je.
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Marshalka kaže: Pogledaj poruku
    Makilli,Kosovo je neformalno nezavisno vec osam godina.Pitanje je dana kada ce to biti i formalno.Ne navijam za to naravno,ali tako je kako je.
    Marsalka a sta onda mislis konkretno o stvaranju ove garde jer to je TEMA ove diskusije?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Garda okuplja dobrovoljce za Kosovo

    Citat Marshalka kaže: Pogledaj poruku
    Makilli,Kosovo je neformalno nezavisno vec osam godina.Pitanje je dana kada ce to biti i formalno.Ne navijam za to naravno,ali tako je kako je.
    Нешто си ми много запела за то да је Косово ван Србије те да су Срби тамо национална мањина за некога ко "не навија за то".
    Да повежем ово с темом гарде, Србија је вечна док су јој деца верна! Ништа није готово док не буде готово, полгедајмо пример РС и РСК, погледајмо како су се муслимани и Хрвати понашали. Никад нико није рекао "РС/РСК је де факто независна и изгубљена одавно".
    Нисам рекао да сви Шиптари продају дрогу, само сам то навео као алтернативни извор прихода коме често прибегавају.
    Иначе, Гарда је најавила да ће се обрачунати и с овима који протурају непријатељску пропаганду...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kosovo ili EU - šta će narod izabrati
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 10.10.2011, 12:25
  2. Rešenje za Kosovo i Metohiju
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 29.05.2009, 21:56
  3. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 14:20
  4. Kosovo - skladište heroina
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.07.2007, 15:21
  5. Peticija za Kosovo
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.03.2007, 17:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •