Posude za zacine
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Posude za zacine

    Ajde malo da se igramo kreativnosti

    Dajte predlog kako da se urade posude za zacine,ne ono klasicno tegla itd vec nesto sto ce osveziti kuhinju a biti i prakticno
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #2

    Odgovor: Posude za zacine

    Neshto ovako u magnetnim bochicama
    Mozh' sve na friz da ih nalijepish
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  3. #3

    Odgovor: Posude za zacine

    Obicno zacine vec kupim u malim flasicama,pa za to ne moram posebnu ciniju,za brasna,secera,kafu i sve te stvari sto su u papir ili najlon pakovanju,ja obicno koritim Neskwik,lepo izgleda s polja a i dobro zatvara,a za rizu,prezlu,koristim plasticnu kutiju od kilu sladoleda,providno,i dobro zatvara,a za bombone,slatkise imam jednu veliku ciniju od Butter cookies,i tako,
    No me toques

  4. #4

    Odgovor: Posude za zacine

    Malo maste i kreativnosti...

    Staklene teglice manje, po mogucnosti uske a malo duze, sa jacim metalnim poklopcem, (od majoneza ili maslina su najbolje).
    Poklopce na jednakom rastojanju pricvrstite (vijci za drvo kraci ili nesto slicno) na jednu lepsu daskicu (da nije iverica) i sve to pod malim nagibom na dno viseceg elementa. Kada vam treba samo odvijete (obicno pola kruga) teglicu, i zatim je isto tako vratite. Vrlo zgodno resenje, izgleda jako lepo, zanimljivo, i uvek je pri ruci.
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  5. #5

    Odgovor: Posude za zacine

    za posude za zacine, ulje, sirce i tome sl. ne treba puno novaca, samo malo maste. Odabarite tegle, flase (raznih velicina i oblika), kupite plutu za oblikovanje zatvaraca i jednostavno, posudu ukrasiti masnom, ili mekom asurom, koju uvezete, kao na slici. Izgleda, toplo i dekortivno

    neunistiva zlojebaba!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •