'Lebac - Strana 12
Strana 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 314

Tema: 'Lebac

  1. #166

    Odgovor: 'Lebac

    Ijaaoo, rasplakali ste me .... Vidi koliki amburger a nisam dobio extra senfa



    Falaa vama na chestitkama, a Squaw ne moram nish ni da kazzem, jerbo nemam shta da dodam kad sve znash

    Jebte, stvarno mi svaka chast, vi i ine znate kolki je uspeh naterati mene da nakucam 3000 komada bilo chega lol

    Piche i chaschenje

  2. #167

    Odgovor: 'Lebac

    A maslinke?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #168

    Odgovor: 'Lebac

    Evo evo, pa zalihe drzim u fridzu da se ne greju, vish koja omorina bre!




  4. #169

    Odgovor: 'Lebac



    Ja ćem tebi spremim kajmaka koliko voliš, kad već nije bilo extra senfa!

    I sira samoga!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #170

    Odgovor: 'Lebac

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku


    I sira samoga!
    SaTVOGA? ... Ovaj, neka neka.. kupichu ja sira na pijaci... Ti samo krcaj maslinke

  6. #171

    Odgovor: 'Lebac

    aaa Leb namesio tri 'iljade jbteee

    lebčići su ti ispali taman po meri...ni tvrdi ni mekani ni previše slatki a bogami dovoljno slani o veličinama ćemo neki drugi put a o oblicima ne vredi raspravljati ...sve u svemu onako...MASTERSKI


    E dosta sam te hvalila aj' daj sad nešto da popijemo

  7. #172

  8. #173

    Odgovor: 'Lebac

    Najgornja, nikad mi niko na tako lep nachin nije reko da mi poruke nit smrdu nit mirishu


    Zezam

    Ma bre nije bitna velchina ... bitno je da bude pristojno tvrdo i odgovarajuche uoblicheno

    Evo doneli smo chepi pa s posluzzte :

    Poruku je izmenio HLEBmaster, 03.07.2007 u 00:23

  9. #174

    Odgovor: 'Lebac

    Hlebe, sve cestitke i od mene. Ej covece 3000-bravo, tim vise sto znam koliko tesku oblast pises. No da ne duzim-da se mi bacimo na to picence
    ...................

  10. #175

    Odgovor: 'Lebac

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Hlebe, sve cestitke i od mene. Ej covece 3000-bravo, tim vise sto znam koliko tesku oblast pises. No da ne duzim-da se mi bacimo na to picence
    Pa jeste, treba smisliti sav taj Paparazzo A i copy paste po nauci Al ... jbg takva je tema

    ZZIVLI

  11. #176

    Odgovor: 'Lebac

    Sve cestitke na odlicnim postovima, super slikama i jos boljim komentarima (x 3000)!!!

    Kad si ti u pitanju, covek moze posteno da se nasmeje ali i da se duboko zamisli (zavisi od teme)!

    Svaka cast!!!

    Ziveo ti nama!!!

  12. #177

    Odgovor: 'Lebac

    Hej, bravo sve cestitke aj
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  13. #178

    Odgovor: 'Lebac

    Sve čestitke za 3000 komaTa i - što uz to sledi...
    I, naravno, flajka...

    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #179

    Odgovor: 'Lebac

    Ja necu da te ljubim, nesto sam virozna...again...

    ali zato je tu lebac pun krmenadli i pershuna



    e a sto se tice ove tri tauzenke, ovaj Lebe.. nesto sam bez kinte ovih dana...

    Ubica mekog srca.

  15. #180

    Odgovor: 'Lebac


    The Breadmaster

    "The Breadmaster is an evil baker that uses baked goods to terrorize The City. He hates inferior baked goods and blew up Stuart's Food Mart and The White Bread Baking Company up with bread loaf-bombs. In his later exploits, his gingerbread men terrorize the heroes of The City until they go stale.

    In all, the antics of The Breadmaster and his sidekick Buttery Pat are hilarious and creative; he is one of the more more developed villains in the series. In Tick vs. Europe the Breadmaster seeks to conquer the city with the aid of his wicked henchcookies, The Gingerbreadmen (who are absolutely hilarious!)"

    Kude su ti sajdkik Bateri Pat i Dzindzerbredmen
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

Strana 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •