'Lebac
Strana 1 od 21 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 314

Tema: 'Lebac

  1. #1

    'Lebac


    Evo nama novog iskusnog khm khm Svež il' bajat, beli, polubeli il' crni, sa susamom ili žitaricama, porodični ili u tost formi, baget ili zemička, jedan jedini ----> THE 'LEB


    Čestitam i samo tako nastavi!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: 'Lebac

    Jeeeeeee vidi ja u centru pazznje Fala, fala, znate di je chast


    Uuuuu ,Jagodiinkaa Simonovic

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: 'Lebac

    'Lebac! E, da nisi piceriju otvorio, ko zna da l' bi ti ova skvovatis otvorila temu

    Pa, cestitam

    Aj' sad daj neko ćepi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: 'Lebac

    Evo i od mene najiskrenije čestitke, mada bih voleo da znam što te zovu majstor za 'lebac. 'El si stvarno profesionalni pekar?

    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  6. #6

    Odgovor: 'Lebac

    Pridruzem se cestitkama

    Ajde za nas neupucene reci gdje se nalazi ta pizzeria. Kad budemo u prolazu da svratimo
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: 'Lebac

    namesi i ti 'lebce 200 somica

    samo mesi nece da ti skodi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #8

    Odgovor: 'Lebac

    Namesi ga boga mi i ja na dvestotku i sam se pitam kada
    Elem, pa sad, deo mog posla je i da sa vremena na vreme sprzzim neki dvd ... mozze se reci da sam pekar

    Jedina pizzerija koju drzzim je ona, nize dole na forumu, u koju ste svi allways wellcome 0-24
    Kad ja nisam tu kljucheve je dobila Skuaw pa ce ona da vam seche cupi and rekbu, ako nije u shpajzu sa obe ruke do lakata u eurokremu za palachinke, sas svoje dve pajtashice

    Ako mi josh jednom razvale kafanu imace posla sa mnom!

    A dootleee VOLEM I JA VAS

    Poruku je izmenio HLEBmaster, 11.04.2006 u 20:19

  9. #9

    12 Odgovor: 'Lebac

    Da se pridružim čestitkama (možda se ogrebem za neku pizzu... pa makar i Jagodinku... )

  10. #10

    Odgovor: 'Lebac

    MOzze komshija, evo samo dok trknem iza choshka do picerije!.. taptaptap tap ....tap.........tap............................shk ljoc drm shkrip .......tap....tap tap tap taptaptap tap ...uh huh puf pant .. dotrknuh




    A za jagodinku ce malo da se obrishesh .. za sad ima samo dve sise i obe su zauzete

  11. #11

    Odgovor: 'Lebac

    svratih da vidim 'el ostalo sta u toj pekari... cujem da si im'o neku frku.. neko provalio i dzumbus uradio.. izdrobio sve i svasta.. ne znam tacno o cem' se radi pa da procenim i da vidim kol'ka je steta..

    bas steta zbog posla jel..

    negoo, 'el ti ostalo tog izdrobljenog? treba mi ovaj, zbog radi Ftichica.. ne ovaj, mislim.. gladna sam

  12. #12

    Odgovor: 'Lebac

    Ajde ajde tichice znam te ko zlu paru!

    Negrooooo lopaticu u rukeee!

  13. #13

    Odgovor: 'Lebac

    Citat HLEBmaster kaže:
    Negrooooo lopaticu u rukeee!
    nemadem lopaticu kod DZindijanca su ja imam samo grabuljke.. a to ne vazi

  14. #14

    Odgovor: 'Lebac

    E, da, i ja sam čula pa svratih da vidim 'el ostalo šta u toj pekari... čujem da si im'o neku frku.. neko provalio i džumbus uradio.. izdrobio sve i svašta.. ne znam tačno o čem' se radi pa da procenim i da vidim kol'ka je šteta..

    baš šteta zbog posla jel..
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: 'Lebac

    ma pusti nanu im lopovsko -vandalsku. .sve mi ispreturashe .. nashao sam neke indijanske strele, otiske karmina, na ogledalu, boje kao taj tvoj .. neku turpiju za nokte i tampone u wc sholji i neko je kuvao chaj u fritezi .. rekao bih da su neke fimejl etnichkog porekla .. ako vidite slichne da mi dojavite ..

    Nego, shta pijete?

Strana 1 od 21 12311 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •