Red Hot Chili Peppers u Indjiji - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 47 od ukupno 47
  1. #46

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    Citat krstash-ru kaže: Pogledaj poruku
    epa ovako, pepersi su svirali 1h i 25min , a zasto samo toliko, ne bih znao da kazem i necu da ulazim u to...to je njihova sramota...
    Ovo nije njihova sramota, niti bilo čija sramota, stvar je u tome da je situacija predstavljena ljudima drugačije nego što je zapravo bilo.
    Ovo je na sav glas izvikakvano kao koncert RHCP a ne kao Green Fest. Cena ulaznice jeste odgovarala festivalskoj ceni, a ne onome koliko bi koštao koncert Peppersa. Trebalo je samo jasno reći ljudima da ovaj bend dolazi na festival (oni inače sviraju festivale oko 45 minuta)

    "Na Tuborg Green Festu koji organizuju Exit, Karlsberg i kompanija Live nation, osim Pepersa će nastupiti i Kasabian, Ritam nereda, Edo Maajka i Kiril.

    Kapije će biti otvorene u 14 časova.

    Program:

    Ritam Nereda: 16 časova
    Edo Maajka: 17 časova
    Kiril: 18 časova i 15 minuta
    Kasabian: 19 časova i 30 minuta
    Red Hot Chili Peppers: 21 čas
    Završetak programa: 23 časa i 30 minuta
    "

    Citat krstash-ru kaže: Pogledaj poruku
    a sto se tice organizacije, sravrno nemam reci...takvu drskost i prozivku nisam ocekivao kao i izjavu: "Videcemo sledece godine da li ce se na mestu "Arene" saditi kukuruz ili i dalje odrzavati koncerti"...
    ...ovom prilikom upucujem pismo podrske organizatorima tog muzickog desavanja i samoj Indjiji...
    Nemam ja ništa protiv kukuruza, ja sam dete sa sela, nije mi stran kukuruz niti mnogo šta drugo, samo, neke druge stvari nisu baš radile najsrećnije. Na primer, na putu ka areni postojali su putokazi na kojima je strelicama bio označen pravac u kome se trebalo kretati kako bi se stiglo do iste, samo ni na jednom od tih putokaza nije bilo pokazano koliko metara, kilometara ili čegagod je ostalo do krajnjeg odredišta. Negde nasred puta stajao je neki klinja sa parčetom kartona na kome je rukom bilo napisano "Još 3km do Peppersa" od tog momenta putovalo se bar još 7 km, ali nema veze, dečak se bar potrudio da uradi ono što organizatori nisu. Mi nismo mogli baš da gledamo u pasulj i lociramo to mesto po svojoj slobodnoj proceni.

    Citat krstash-ru kaže: Pogledaj poruku
    Indjija je uradila ono sto bi malo ko mogao da uradi...
    Naravno da jeste i to je fenomenalno, mnogo bolje što su doveli Pepperse nego npr Jelenu Karleušu, i uopšte se ovde ne radi o tome da li je to bila Inđija ili bilo koje drugo mesto.

    Citat krstash-ru kaže: Pogledaj poruku
    ...necu pricati o drugima (obezbedjenju, policiji, lekarima, producentima...iako su, koliko sam primetio, svoj posao odradili krajnje profesionalno i kvalitetno),
    E pa tu se nebih složila, policajac koga sam pitala koliko još ima do bine (pošto ne beše nigde napisano) odgovorio mi je "Još 10-ak min", od tog momenta mi smo pešačili bar 40-ak minuta.

    A momci iz obezbeđenja su se razbežali kudkoji kada je tresnuo pljusak pa su ljudi ostali zaglavljani na parkinzima do 4 sata ujutru, pošto nije bilo nikoga ko bi napravio bilo kakav red tamo.
    Ja to ne bih nazvala dobrom organizacijom.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Red Hot Chili Peppers u Indjiji

    ...heh, mali koji drzi karton i pandur koji ne zna gde je bina...hehehe...ovo su vec novi momenti (mada ne kazem da ne mogu biti istiniti)...o saobracajnom kolapsu i desavanjima na parkingu necu da pricam jer nisam bio tamo i ne znam sta se izdesavalo...
    ...a to da li ce se saditi kukuruz, je veoma vazno, ma koliko mi isti voleli ili ne...pa i to - da li se radi o Indiji je takodje jako vazno (mislim, nama kao obicnim posmatracima nije ali...hehe...pa te stvari su svima jasne)...ovim stvarima se mora pristupiti malo elegantnije i pogledati u dubinu...
    "Sve ima svoje - i vatra i led,
    u kap se spoje i chemer i med....
    ....sve ima svoje - vrlina i greh,
    tuge postoje da bi prizvale smeh!"
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Red Hot Chili Peppers
    Autor _baba_ u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 12.03.2008, 13:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •