Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu? - Strana 8
Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 143
  1. #106

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Ja sam totalno neozbiljan na forumu sem na par tema.Ako meni neverujete pitajte tortu

  2. #107

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Stvar izbora.

    Međutim, siguran sam u jedno: kad je neko neozbiljan () non-stop, to neizbežno pređe u glupost.

  3. #108

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    ...ooo kako je lepo biti glup... ...i neozbiljan()...

  4. #109

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Meni je VC dođe kao izduvni ventil...volim da se opustim i našalim i baš mi odgovara i kad lupetam i ne pazim šta ću napisati...ponekad, ali samo ponekad i to sasvim slučajno naiđem na neku ozbiljnu temu i tamo budem ozbiljna i takav odgovor i dam. Tako da bi moj odgovor bio..."biti neozbiljan"

  5. #110

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    ...volim biti neozbiljan...a za one koji ne umeju da citaju izmedju redova...boli me tuki...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #111

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Biti svoj.
    Ima dana kada samo procitam postove.
    Ima i onih kada sam samo na temama za razbibrigu.
    Medjutim ne idem u krajnost da danima kuckam ne ozbiljne ili ozbiljne postove.Onakva sam kakav mi je dan, ako me nesto tisti , podelim sa vama na ponekoj ozbiljnoj temi, ako sam izuzetno raspolozena
    zalazim i u neke ne ozbiljne teme i takoooo

  7. #112

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Obično sam krajnje neozbilajn,ali ipak želim da se predstavim u pravom svetlu.
    Vrlo retko pišem tek da bih nešto napisao,već samo kada imam inspiraciju.
    Ipak,i pored stalnog zezanja,nikada ne ostavljam mogućnost da me ljudi slučajno zamisle kao nekog sa bedžom i majicom,a kroz potpis sam se obezbedio od druge ozbiljne permutacije moje ličnosti.
    Ostalo: No Limit
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  8. #113

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Uvek sam (krajnje) ozbiljna
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #114

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Ne vredi biti ozbiljan, covek se na kraju uvek pokaje...
    Neozbiljan i .

    Ozbiljan sam samo kada zelim nekoga da opcinim!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #115

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    ...krajnje ozbiljan...ovo je mesto gde treba da iznosimo svoje misli,zapazanja,svoju intimu,shvatanje zivota...drugacije ne bih umeo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #116

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Ozbiljan ili neozbiljan na forumu manje je važno. Najvažnije je biti odgovoran.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #117

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    nisam sigurna
    s jedne strane mi je zamorno kad vidim krajnje suvoparne tekstove o necemu bez trunke licnog,makar licne impresije ako ne neceg drugog
    a opet,znam da mnogo puta (kad na guglu trazim nesto) otvorim bas stranice na nekim forumima o tome i pokupim tamo ono od informacija sto me interesuje
    tako da je doslovno shvatanje i obrdjivanje teme ponekad vrlo korisno u smislu prikupljanja korisnih informacija
    a opet..
    najbolje se zabavljam na temama koje su neobavezne
    nekad mi je uzasno dosadno na forumu (napisah koju rec sinoc o tome) a nekad se i silno zabavljam
    volim duhovite ljude bez amova na glavi
    forum mi nije mesto ni za `vatanje ljubavnika ni za sticanje prijatelja ni za nalazenje veza
    dodjem,prozborim koju,primetim ako neko koga gotivim nije tu,lakne mi ako neko koga ne cenim nije tu,pokupim naslov nekog filma koji cu da skinem sa Aresa,procitam Skvojkine recepte (ta zena mora da je pila neki tajni napitak kad je bila mala),iz prikrajka osmotrim nespretna upucavanja,procitam teme u kojima ucestvuju clanovi koje simpatisem.....
    ljudske naravi su k`o na dlanu .....
    ako covek ume da gleda i cita izmedju redova,bogme ce se zabaviti...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #118

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Po meni....biti onakav kakav jesi tada .
    Volim da čitam postove u kojima ima humora...kao što volim da na ozbiljnim temama pročitam one koji misle svojom glavom i barataju činjenicama.
    "Tamo za tamo...ovde za ovde"...kako kaže moj cenjeni drug sa drugog foruma .
    Inače...Biliverka je u pravu...ako imalo čitaš druge, nije baš teško doći do nekih zaključaka . Na taj način i sami tražimo "slične" da podelimo vreme na forumu.
    P.S. Jedino teško shvatam one koji su non stop na neozbiljnom delu foruma, na nekim šatro "igricama". To inače služi samo za nabijanje broja postova (nije redak slučaj da sam mnoge sretao da "jure rekord" u besmislu).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #119

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    P.S. Jedino teško shvatam one koji su non stop na neozbiljnom delu foruma, na nekim šatro "igricama". To inače služi samo za nabijanje broja postova (nije redak slučaj da sam mnoge sretao da "jure rekord" u besmislu).
    Pa ne bi se bas slozila sa tim. Najvise kucam na forumima koji su predvidjeni za zabavu: Druzenju, pricaonici, igrama jer sam jednostavno ovde u cilju da se zabavim. A zabavu ne pronalazim u onim "ozbiljnim" tremama. A da jurim neke rekorde nije tacno.

    Nego biti ozbiljan ili ne... Pa vise volim neozbiljne forumase. Mnogo su mi zanimljiviji za citanje. Mada je najbolje tu uspostaviti neku ravnotezu.
    Everybody Wants to be a Cat

  15. #120

    Odgovor: Biti ozbiljan ili neozbiljan na forumu?

    Kao što se obično kaže u ovakvim situacijama, najbolje je naći zlatnu sredinu. Sve zavisi kakva je osoba koja piše postove, da li je ozbiljna ili ne. Od takve osobe se i ne mogu očekivati postovi u kome se zeza, i obrnuto. Treba biti svoj, ne truditi se da kopiraš nekog a opet, u zavisnosti od situacije, treba malo prilagoditi. Teško je to odrediti. Ako gledaš da se prilagodiš, možeš izgubiti nešto svoje lično, neki svoj stav, što, realno gledano, nije ni tako tragično. Treba se snaći u svakom društvu.
    Ne treba biti striktan u nekim pravilima jer se, po pravilu, čovek više opusti na ovakvim mestima no što bi to bilo u realnom životu. Ovde sagovornika i ne vidiš, i ne čuješ, ne vidiš emocije onog drugog, reakcije. Smatram da se ovde ne treba pretvarati i izdavati za nekog kakav nisi.
    Najbolje je biti ono što jesi, da forume ne bi pratio glas da su oni, koji na njemu pišu, u stvari, u RL sasvim drugačije.
    Prvi utisak uvek vara

Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  4. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •