Zbog čega želite sex?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Zbog čega želite sex?

    Uopšte nije retkost da ljudi žele seks iz razloga koji nikakve veze sa seksom i bliskošću nemaju

    Da li vam se želja javlja iz ljubavi i zbog bliskosti sa partnerom ili je razlog taj što hoćete sebi da dokažete nešto (da ste privlačni, da ste sposobni da nekog odvučete u krevet, da ste "podjednako dobri" kao i neki par ili neka osoba...)?

    Da li u ovom drugom slučaju odlažete vođenje ljubavi dok ne poželite partnera zbog njega samog, a sa svojom nesigurnošću se hvatate u koštac na drugi način?

    Da li vam se ikada desilo da vam partner posluži kao alatka da biste se takmičili sa nekim (bez obzira da li je on svestan ovakvog razloga ili ne)?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Moram prvo da se ogranicim na kvalitet izjave,jer sam ozenjen.Ali sex i dalje nesmatram kao sredstvo da se nesto NAJZAD dostigne.Ako vec ima nagona,to nemora da bude klasicno,"praznjenje",rasterecenje,bracna duznost,zavrsetak uzbudjivanja,obavezanost pri velikoj ljubavi.Licno sex volim da bi mu se predao,pa kako god ispalo.Pravi,iskreni,uzbudljivi sex sam navodi na kvalitet.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  3. #3

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Uopšte nije retkost da ljudi žele seks iz razloga koji nikakve veze sa seksom i bliskošću nemaju
    Svi razlozi za sex imaju veze sa sexom..bar za mene...

    Ali nemoju uvek veze sa bliskošću...

    Ima dana kada sam sama sebi taaaa-ko sexy...jednostavno se osećam tako fenomenalno, like a sex machine i jedva čekam da ga zgrabim i da ludujemo onoliko koliko "prilike" dozvoljavaju...i to nema veze sa bliskošću...
    mislim...tj sigurna sam da su čuveni hormoni u pitanju

    Opet, ima onih dana kada se ne osećam kao u prethodnom pasusu...
    Tada je izvor sexa samo i isključivo bliskost, odnosno emocije koje gajim prema Njemu...oni momenti kada ni ne pomišljam na sex, ali sklupčana pored Njega, dok ga lagano i (bar se meni tada čini) rutinski mazim...odjednom počnjem da osećam želju koja postepeno nadolazi i biva sve jača...

    Sa drugim osobama ili parovima se ne poredim...tačnije nemam pojma šta rade jer me to i ne zanima...a ako oni krenu sa pričama, nikada nisam sigurna šta je objektivno u svemu tome a šta plod ličnog doživljaja tih trenutaka o kojima pričaju...možda to i nije bilo taaaako dobro sa moje tačke gledišta ali je važno da je njima bilo super...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #4

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Ima nešto čudno u meni što me nagoni na sex.
    To je otprilike kao kada sam bio dete pa svaku igračku morao da rastavim i vidim kako funkcioniše.

    Tokom sexa se obavezno osećam kao da radim baš ono zbog čega postojim.
    Ispunjavam nekog i istovremeno se osećam ispunjeno. Zbog tog dobrog osećanja se vredi često sexati.

    Što se tiče nekih takmičarskih poriva. Sigurno je da ima i toga.
    Ali to je opet iz nekog istraživačkog nagona da se ispita šta je moguće i koliko.

    Nezgodacija je što nam se dopalo to što se događalo prilikom dostizanja granica mogućeg pa nam to prešlo u uobičajeno.

    Inače imam utisak da mi nikakve stimulacije, tipa atmosfera, erotika, romantika nisu potrebne. Sve je to već u meni i spreman sam za konzumiranje u svako doba dana.

  5. #5

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    ...kad nemam pametnija posla...

  6. #6

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    zbog bliskoti, zbog onoga osjećaja kad je koža na koži, zbog mirisa, zbog uzbuđenja, zbog očiju, zbog uzajamnog davanja i naravno, zbog ljubavi.
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li vam se želja javlja iz ljubavi i zbog bliskosti sa partnerom ili je razlog taj što hoćete sebi da dokažete nešto ?
    Pa jedan period kad sam izašla iz duge veze gde sam jako bila ponižavana od strane partnera jednostavno mi je posle trebalo nešto što ce me vratiti u "normalu", nešto što ce mi modici toliko sputano samopouzdanje...Tad mi nije bilo potrebno ja nekod da volim i da neko meni bude dobar vec sve to ja nekom da budem... Onda shvatiš da te to ne ispunjava i nadješ partnera sa kojim je seks nešto mnogo mnogo više nego puko fizičko zadovoljavanje...

  8. #8

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Svi razlozi za sex imaju veze sa sexom..bar za mene...
    Slažem se. Evo, na primer, izađem u grad sa drugaricom i ona baci oko na nekog ultra good-looking macana... i ja joj, onako neuračunljiva posle 5 piva ( ) kažem da ću upravo da ga zaskočim i da ga muvam, a posle da ga odvučem u krevet... na šta se ona grohotom nasmeje i kaže: Ma, važi ... moj inat je proradio i krećem u akciju. Pošto je opštepoznata činjenica da frajera nije teško odvući u krevet ( ovim ne impliciram da sam inače nesposobna nekog da zavedem ), uspevam u toj nameri... i šta sam ono htela da kažem hmmm... da, ima to veze sa sexom, jebaću je u zdrav mozak narednih mesec dana

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Da li vam se ikada desilo da vam partner posluži kao alatka da biste se takmičili sa nekim (bez obzira da li je on svestan ovakvog razloga ili ne)?
    Da, kao alatka...
    cak imam i poseban pano predvidjen za lepljenje slika tipova koji su mi bili alatke u nekom trenutku...

    Ubica mekog srca.

  10. #10

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Muskarac je spreman i ljubav da pruza, da bi dosao do seksa.
    Zena je spremna da pristane i na seks da bi dobila ljubav!

    Meni licno seks treba zbog neznosti koji dobijam time.
    Kada bolje razmislim to je neki osecaj zasticenosti. Tog trenutka Ona postoji samo za njega!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #11

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    ...zbog zelje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #12

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Muskarac je spreman i ljubav da pruza, da bi dosao do seksa.
    Zena je spremna da pristane i na seks da bi dobila ljubav!

    Meni licno seks treba zbog neznosti koji dobijam time.
    Kada bolje razmislim to je neki osecaj zasticenosti. Tog trenutka Ona postoji samo za njega!
    ...moram reci da se u potpunosti slazem i sa licnim misljenjem i prethodnim konstatacijama....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #13

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    ....ne želim uopšte.....

  14. #14

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    Kada sam bio beba keva me dojila samo par nedelja,jer navodno nije imala mleka i ostadoh željan,pa ja zapravo non-stop tražim sisu,a snošaj mi dođe kao kolateralna šteta,a volim i da dojim,jer kad se setim kako je meni bilo bez dojke i mleka postanem slab na tuđu želju i potrebe...

  15. #15

    Odgovor: Zbog čega želite sex?

    ...pa odrzavam liniju...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li placete zbog muskarca?
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 11.02.2015, 23:13
  2. Sve zbog ote žene
    Autor Papak u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.02.2012, 18:54
  3. Tuca zbog žene!
    Autor PropelerZviz u forumu Muška kafana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 18.09.2009, 16:52
  4. Spisak na kojem ne želite da se nađete
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 11:46
  5. Blaža i 'Želite li da postanete milicioner?'
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2007, 23:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •