Seksipil
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56

Tema: Seksipil

  1. #1

    Seksipil

    Kako izgleda seksipilna osoba i šta je to što je čini takvom? Da li je seksipil urodjen ili se uči? Može li se postići provokativnom garderobom?

    Da li vas drugi vide kao seksipilnu osobu?

  2. #2

    Odgovor: Seksipil

    Mislim da je seksipilnost podsvesna i urodjena. Osoba ako je svesna nje, moze samo da popravlja na tome ili da pokvari!

    Cak postoje osobe koji su seksipilni svima a neke samo nekom uzem krugu...

    Muskarac sam i uopste nisam seksipilan, mada po zenama postoje takvi muskarci.
    Vise zracim prijateljstvo, pouzdanost, a nekima nepoverenje i lukavost (mozda me se plase zbog nekih svojih unutrasnjih strahova, pa me ta ko vide?).
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Seksipil

    Mene je Cikotić, još onomad, ubedo da sam seksepilna.
    I ja se tako i ponašam... pomalo. Naročito kad razjurimo klince po raznoraznim destinacijama...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  4. #4

    Odgovor: Seksipil

    Seksipil nema posebne veze sa fasadom...
    elem, ne jednom, učini mi se i ne tako lepa (po opšte prihvaćenim standardima lepog) osoba seksipilnom..
    čist primer onog što mi mrdne čuku kad ga vidim na malome ili velikome ekranu Niki Cage

    Htedoh ja reći...nije seksipil p.rćast nosić, oči kao u srne, ustašca kao jagode
    pa uz to još i polu gola u kreaciji Zvonka Markovića...

    Seksipil je u tome kako nosi sve što nema u pravilniku o standardnoj lepoti lica i tela...
    Seksipil je način na koji sedi i u neudobnoj stolici, kako hoda i kako priča...
    Seksipil je sve samo nije provokativna garderoba...

    ja seksipilna
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #5

    Odgovor: Seksipil

    On je u svima nama. Na nama je da ga prepoznamo i naučimo pokazivati van. On je urođen samo rijetko tko zna pravilno s njime baratati.

    Hahahahaha, ja sam ga shvatila i otada cvatem. Kakva odjeća, parfem, šminka.. Sve je to desert. Glavno jelo posjedujemo mi sami.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #6

    02 Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kako izgleda seksipilna osoba i šta je to što je čini takvom? Da li je seksipil urodjen ili se uči? Može li se postići provokativnom garderobom?

    Da li vas drugi vide kao seksipilnu osobu?

    Iz mog iskustva ... Seksepilna osoba '' zrači '' - ima takvu energiju koja će da ostavi bez daha ( manje ili više ) osobe suprotnog ili istog pola...Da ne preterujem ne mora da ostavi bez daha - dovoljno je prošeta ulicom i da bude zapažena, uočena...
    Elem, to '' nešto '' osoba nosi u sebi...

    Urođena pojava koja sa godinama može malo da se nadogradi - radom na sebi...

    Nikakva garedoroba ne može učiniti osobu sekipilnijom - ili ga imaš - ili ga nemaš ( odavno nam je poznato pravilo da '' ne nosi gooza mini suknju, već glava ) .

    Sekipilna - ja? Ofkors .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Seksipil

    GOGO, skoro da se i slazem sa tobom, samo ono izmedju istih polova mi malo nije jasno!!!! Kakav je to seksipil kod jedne osobe koji molze da privuce drugu, ZDRAVU, osobu istog pola?

    U suprotnim polovima sve razumem i sve podrzavam, ali izgleda da mi Balkanska dusa ne da da razumem i ovakva objasnjenja koja si ti navela u tvom postu.Nadam se da ja to

  8. #8

    Odgovor: Seksipil

    GOGO, skoro da se i slazem sa tobom, samo ono izmedju istih polova mi malo nije jasno!!!! Kakav je to seksipil kod jedne osobe koji molze da privuce drugu, ZDRAVU, osobu istog pola?
    ne bukvalno privuce.. sumiraj ovako.. kad prodje neka devojka, koja ne mora da bude zgodna kao avion, ali zraci necim.. kad hoda, natera te da se okrenes za njom.. kad sedi, kad prica, kad jede.. ona to radi tako da se okrene i osoba istog pola, nije to automatski kategorizacija na jedne ZDRAVE (mentalno pretpostavljam po tvom postu ) i druge BOLESNE (koij pretenciozno i obavezno MORAJU da budu takvi ako se okrenu da pogledaju istog pola)..

    seksipil je nesto sa cime se rodis, ne mozes da se naucis njemu.. mozes da radis na sebi i njegovom poboljsanju.. ali nije to nikad ono ako si rodjen sa njim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Seksipil

    I sa 45 (koliko vucem za sobom) i dalje mislim (bogami i drugi) da sam seksepilna Nije to samo zbog semsira... On samo doprinosi toj seksepilnoj noti.
    Seksepilnost po meni, lezi u nacinu iskazivanja i vodjenja ljubavi (al' sam ovo lepo rekla, a?), prvenstveno, ali ne samo u tome
    Ja sam najseksepilnija kad zalivam cvece
    neunistiva zlojebaba!

  10. #10

    Odgovor: Seksipil

    E,moja Zoe, potpuno se slazem sa tobom!!! Ja se smatram seksipilnom, moj muz mi to misljenje stalno nadogradjuje Samo treba dsa se tako osecamo i da volimo sebe najvise sto mozemo, ne kazem ja, ima dana kada sam saba sebi najruznija osoba na svetu. Frizuru ne mogu da namestim, sve sto obucem me steze i onda siznem!!! Medjutim, kada sumiram, za svojih 35 odlicna sam !!! A, bas sam skromna

  11. #11

    Odgovor: Seksipil

    ...svaka rupa nađe zakrpu......tako da je svako bar nekome seksipilan...

  12. #12

    Odgovor: Seksipil

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Kako izgleda seksipilna osoba i šta je to što je čini takvom? Da li je seksipil urodjen ili se uči? Može li se postići provokativnom garderobom?

    Da li vas drugi vide kao seksipilnu osobu?

    Sexipilna osoba zraci, nema tu nekog konkretnog opisa, da se moze reci to je takav i takav tip osobe.. Takvom je cini ono sto ona jeste iznutra, ne mora lepa osoba da bude i sexipilna, mora da ima ono "nesto"..

    Urodjen je i uci se, mada je ipak vise urodjen, ne moze se nauciti ono za sta nemas bar delic osnove u genima.. Garderoba..?? Pa to me sad vec dovodi u malu nedoumicu, mislim da nije presudan, ali takodje misli da je tesko da ce se neki muskarac okrenuti za devojkom koja je obucena kao da ide u manastir Naravno da nemam predrasude, ja se vrlo retko provokativno oblacim, ali svaki put kad sam se tako obukla imala sam udvarace

    Ja..? Pa ne sudim sebi, prenecu sta drugi misle.. Misle da sam prilicno sexipilna, ali tek kad vam devojka prizna da ste sexipilne, onda to stvarno znaci..
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  13. #13

    Odgovor: Seksipil

    Svakoga dana, u svakom pogledu, sve više napredujem!

    Svakoga dana, u svakom pogledu, sve više napredujem!!

    Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem!!!

    Samo veruja u sebe i moći ćeš sve da uradiš. Pa i da budeš seksipilna.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  14. #14

    Odgovor: Seksipil

    Seksipil! To je reč namenjena zoofilima. Posebno onima koji se lože na piliće! Ili je to za drvoseče, mislim sexy momke iz pilane!
    DOBRO VEČE

  15. #15

    Odgovor: Seksipil

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku

    Samo veruja u sebe i moći ćeš sve da uradiš. Pa i da budeš seksipilna.
    Sebe tako ubedjivati u nešto bi u ovom slučaju delovalo jako glupo.
    Ipak se potvrda seksipilnosti pokazuje u očima drugih i na taj način doprinosi samopouzdanju

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •