Kaladont - Strana 751
Strana 751 od 1233 PrvaPrva ... 251651701741749750751752753761801851 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,251 do 11,265 od ukupno 18486

Tema: Kaladont

  1. #11251

  2. #11252

  3. #11253

    Odgovor: Kaladont

    lavor
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #11254

    Odgovor: Kaladont

    orhideja

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #11255

    Odgovor: Kaladont

    a sta je sa morz,dje je nastawak RZ? nemate pojma

  6. #11256

    Odgovor: Kaladont

    javor
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  7. #11257

    Odgovor: Kaladont

    orkan

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #11258

    Odgovor: Kaladont

    antibiotIK
    Prijatelji su kao zvezde, nekad ih ne vidis ali znas da postoje!

  9. #11259

    Odgovor: Kaladont

    ikonostas

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #11260

    Odgovor: Kaladont

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    a sta je sa morz,dje je nastawak RZ? nemate pojma
    Postoji, ali to ni ti, jadan, ne znaš! Ako budeš dobar, što nijesi, i ako me lijepo zamoliš mogu ti i otkrit riječ koja počinje sa RŽ
    Doduše, ona je iz srpskog jezika i ne verujem da je u najnovijem "crnogorskom" ima

    asimetričnost

  11. #11261

    Odgovor: Kaladont

    e,znas sta pametnice...ja sawrseno dobro znam o kakwoj se rijeci radi recimo,ali sam druge cekao na to,nemoj se prawit pametna,a sto se crnogorskog jezika tice,on ne postoji,ti to ocigledno ni ne znas,tako da moras na opstu edukaciju ziwota kakwi se recimo jezici gowore u regionu...znaci,goworimo srpskim jezikom,ne prawi se pametna,kad si psihicki nemocna... a to sto ja ne znam,he,pa ja sam zadnji ostawio rijec da se tako zawrsawa,i na drugima je bilo da nastawe,ali twoja psihicka (ne)moc je to tupawo apsorbowala
    Poruku je izmenio egzotic, 15.09.2008 u 18:57

  12. #11262

    Odgovor: Kaladont

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    e,znas sta pametnice...ja sawrseno dobro znam o kakwoj se rijeci radi recimo,ali sam druge cekao na to,nemoj se prawit pametna,a sto se crnogorskog jezika tice,on ne postoji,ti to ocigledno ni ne znas,tako da moras na opstu edukaciju ziwota kakwi se recimo jezici gowore u regionu...znaci,goworimo srpskim jezikom,ne prawi se pametna,kad si psihicki nemocna... a to sto ja ne znam,he,pa ja sam zadnji ostawio rijec da se tako zawrsawa,i na drugima je bilo da nastawe,ali twoja psihicka (ne)moc je to tupawo apsorbowala
    cccccc!

  13. #11263

    Odgovor: Kaladont

    stub
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  14. #11264

    Odgovor: Kaladont

    ubrus
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #11265

    Odgovor: Kaladont

    usne
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

Strana 751 od 1233 PrvaPrva ... 251651701741749750751752753761801851 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •