Smrt fašizmu - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 67
  1. #31

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Какво гажење девојака? Јел случајно употребљаваш друго лице, тако цхете, или инсистираш на неоснованим оптужбама?
    Evo kakvo premlachivanje i gazzenje:



    I shta ti josh nije jasno osim toga kako se obracham svima?

    A taj ispit koji treba da polozzi tvoj nacionalni chelavi drug (da se ja pitam, mogao bi eventualno da lozzi drva u padinjaku), da nije sluchajno u vezi predmeta i znanja koje se direktno sucheljava sa njegovim shvatanjima? Tj nije li svojim ponashanjem upravo dokazao da nishta nije nauchio? Moze da se odnosi i na geometrijsko crtanje, jerbo takvima ne vredi ni crtati. Chekaj, skinhead se osecha ugrozzenim? Bash chudno?! Mislim da bi trebalo upasti na neku tribinu pod hitno i u najmanju ruku nashamarati sve prisutne..... Daa da .. sve te predrasude prema politichkim neistomishljenicima... Treba ta chtresprva da se ponavlja svake godine da bi smo mi pocheli da prepoznajemo radjanje fashizma?

    Mislim da bi ti umesto poredjenja sa Francuskom ili Jugoslavijom 41 mnogo bolje lezzalo pominjanje Ninberga. Tamo je ochiglednije zashto se sudilo pojedincima, i nikako celoj Nemachkoj, te zashto je prvo moralo da strada nekoliko miliona ljudi da bi se sudilo nekome ko je pre rata bio samo "politichki neistomishljenik"...

    Nacionalizam? Pa ok, nacionalizam je na mestu, ako je u sushtini ono shto je patriotizam sa nekim jasnim nacionalnim opredeljenjem ... Medjutim, patriotizam podrazumeva ljubav prema sopstvenoj drzzavi, a prema tome i poshtovanje drzzavnih institucija, zakona, odgovornost i pozzrtvovanje, sve u svemu jedno uzvisheno osechanje, shto bi rekli crnogorci - i chojstvo i junashtvo..... Medjutim kad ovde, u okruzenju, chujem nekog ko se izjashnjava kao nacionalista, to se uglavnom odnosi na slepo velichanje svoje pripadnosti masi bez ikakvih daljih i dubljih obaveza. Svaki lopov, ubica, mafijash... muljator.. pa i obichni lezilebovichi, lenjovi, neradnici, svi koji izbegavaju da plachaju porez, shverceri, huligani, sitni prevaranti, krupni prevaranti, svi oni koji kad dodje do rata ili nekog sranja prevrnu nebo i zemlju da bi se oslobodili obaveze noshenja pushke a i oni shto prvi otrchen a fronta pa ne znash koga che pre ubiti, tebe, sebe ili neko dete... svi do jednog za koje sam chuo ili koje znam, svi su veliki nacionalisti i dushebrizznici ( svi zdushno zzale za devedesetima)...E to su ti nacionalisti koji se ovde, na ovom mitingu, prozivaju. Ne kazzem da izraz Demokratski ili antifashistichki ovde sinonim za sve apsolutno suprotno... Medjutim, nikada nisam chuo da je neko smarao ljude oko sebe izjavama tipa - JA SAM DEMOKRATA ili JA SAM ANTIFASHISTA..
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 10.05.2007 u 22:48

  2. #32

    Odgovor: Smrt fašizmu

    pogledao sam to gazenje...hrabro nema shta ali murija je "krvava" umesto da shtiti skup ,da hapsi ove dushebriznike za cistotu srpske nacije, oni drze predavanje kao nemoj i "svaka cast",ponekog i udare .Gde su specijalci gde su vodeni topovi,kao nisu znali shta ce se desiti.To je vishe sramota za drzavu nego za one "heroje" jadnike koji su hrabri kad ih je gomila...
    Kakva sramota.
    "Putuj Evropo i nemoj vishe cekati na nas"

  3. #33

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Evo kakvo premlachivanje i gazzenje:

    http://www.youtube.com/watch?v=sbfoIK2qLNA
    Аха, говориш о оној гнусној паради и насиљу око ње.

    I shta ti josh nije jasno osim toga kako se obracham svima?
    Није ми јасан твој радикалски фанатизам, да идеш около и без имало обзира оптужујеш људе да налазе оправдање за насиље, да су овакви или онакви.

    A taj ispit koji treba da polozzi tvoj nacionalni chelavi drug (da se ja pitam, mogao bi eventualno da lozzi drva u padinjaku),
    А Голи Оток, а, а, а? Тамо су знали како треба са фашистима, зар не?

    da nije sluchajno u vezi predmeta i znanja koje se direktno sucheljava sa njegovim shvatanjima? Tj nije li svojim ponashanjem upravo dokazao da nishta nije nauchio? Moze da se odnosi i na geometrijsko crtanje, jerbo takvima ne vredi ni crtati. Chekaj, skinhead se osecha ugrozzenim? Bash chudno?! Mislim da bi trebalo upasti na neku tribinu pod hitno i u najmanju ruku nashamarati sve prisutne..... Daa da .. sve te predrasude prema politichkim neistomishljenicima... Treba ta chtresprva da se ponavlja svake godine da bi smo mi pocheli da prepoznajemo radjanje fashizma?
    Де си ти учио историју па мислиш да се фашизам родио 41?
    Гледам те како типично радикалски правдаш кршење људских права. Момку се ускраћује право на школовање, професор очигледно екстремни левичар злоупотребљава свој положај. То само показује како су екстремни левичари опаснији, јер десничари су направили инцидент на некаквој трибини, док левичари користе своје позиције у ДРЖАВНИМ институцијама да се обрачунавају са политичким неистомишљеницима.
    Ово твоје гледиште је најбољи пример фашизма маскираног у антифашизам - тридесетих година прошлог вега све је било дозвољено према Јеврејима, Циганима, Србима... Данас је све дозвољено према онима које екстремни левичари прогласе "фашистима".

    Nacionalizam? Pa ok, nacionalizam je na mestu, ako je u sushtini ono shto je patriotizam sa nekim jasnim nacionalnim opredeljenjem ...
    Наравно да је на месту, а ови екстремни левичари га називају - фашизмом!

    Medjutim, patriotizam podrazumeva ljubav prema sopstvenoj drzzavi, a prema tome i poshtovanje drzzavnih institucija, zakona, odgovornost i pozzrtvovanje, sve u svemu jedno uzvisheno osechanje, shto bi rekli crnogorci - i chojstvo i junashtvo.....
    Тако некако.

    Medjutim kad ovde, u okruzenju, chujem nekog ko se izjashnjava kao nacionalista, to se uglavnom odnosi na slepo velichanje svoje pripadnosti masi bez ikakvih daljih i dubljih obaveza. Svaki lopov, ubica, mafijash... muljator.. pa i obichni lezilebovichi, lenjovi, neradnici, svi koji izbegavaju da plachaju porez, shverceri, huligani, sitni prevaranti, krupni prevaranti, svi oni koji kad dodje do rata ili nekog sranja prevrnu nebo i zemlju da bi se oslobodili obaveze noshenja pushke a i oni shto prvi otrchen a fronta pa ne znash koga che pre ubiti, tebe, sebe ili neko dete... svi do jednog za koje sam chuo ili koje znam, svi su veliki nacionalisti i dushebrizznici ( svi zdushno zzale za devedesetima)...E to su ti nacionalisti koji se ovde, na ovom mitingu, prozivaju.
    Ма наравно да треба прозивати и критиковати негативне појаве, али то не сме да пређе у екстремизам само са другим предзнаком.

    Ne kazzem da izraz Demokratski ili antifashistichki ovde sinonim za sve apsolutno suprotno... Medjutim, nikada nisam chuo da je neko smarao ljude oko sebe izjavama tipa - JA SAM DEMOKRATA ili JA SAM ANTIFASHISTA..
    Ниси чуо? Ниси чуо за ЛСВ, ЛДП, ГСС, СДУ, презимена Кандић, Лихт, Ковачевић-Вучо... ?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #34

    Odgovor: Smrt fašizmu

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    Politika koju sprovode drzavni organi u Srbiji u zadnjih 20-tak godina se moze smatrati fasizmom i to okrenutom protiv sopstvenog naroda,sto bi Rambo rekao...na mamac nacije su sakrili gubice,celicne ostre udice nam zaprcali u guzice,ko ovce nas zabudalise u podzemne torove....kazivanje ne gubi na svojoj aktuelnosti vec godinama,hirurski usadjen samoubilacki gen siri se ko plesan i ostavlja svoje tragove cak i kad se prividno ocisti...a voleo bih da je ko u onom vicu-Sta je Fasizam?.....Pun kamion sa Nemci....kamo srece,bar smo se Nemaca posle cetiri godina resavali...

    sve je receno

  5. #35

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku



    Није ми јасан твој радикалски фанатизам, да идеш около и без имало обзира оптужујеш људе да налазе оправдање за насиље, да су овакви или онакви.

    Ma ne idem ja nigde Ti dolazish ovamo ! Moj radikalni fanatizam je reakcija na poslednjih 20 godina onakvih kakve sam ih ja video...
    Ajde bre tezzak si ko dva crkvena zvona (eufemizam za naporan). Jel jebesh ti neshto osim nas ovde? Ajde popi vopi i vischi smrt fashizmu A onda napravi drugi miting za kurac komunizmu pa che tamo da pljujemo njih, ok?

    Znachi nepodnosim skinse, rasiste i fashiste i sve shto lichi na njih i mislim da ta moja "mrzznja" nije nishta loshe i nikako bliska njihovoj gluposti.. i mogao bi i da ih tolerishem kada bi oni mogli da tolerishu nekog, ali tada nebi bili to shto jesu... Ako se neko time osecha prozvan, zzalim sluchaj...

    Ekstremni levichar? Mani me... bhahahaha...

  6. #36

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ma ne idem ja nigde Ti dolazish ovamo ! Moj radikalni fanatizam je reakcija na poslednjih 20 godina onakvih kakve sam ih ja video...
    Ajde bre tezzak si ko dva crkvena zvona (eufemizam za naporan). Jel jebesh ti neshto osim nas ovde? Ajde popi vopi i vischi smrt fashizmu A onda napravi drugi miting za kurac komunizmu pa che tamo da pljujemo njih, ok?
    Пати бејбе Бежи бре, који ниво дискусије.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #37

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Пати бејбе Бежи бре, који ниво дискусије.
    Ah, pardoniram, nestade mi manira Izvinjavam se auditorijumu na neformalnom govoru

  8. #38

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Znachi nepodnosim skinse, rasiste i fashiste i sve shto lichi na njih i mislim da ta moja "mrzznja" nije nishta loshe i nikako bliska njihovoj gluposti.. i mogao bi i da ih tolerishem kada bi oni mogli da tolerishu nekog, ali tada nebi bili to shto jesu... Ako se neko time osecha prozvan, zzalim sluchaj...
    Дакле, мржња према онима који мрзе... хм, али ако би им радио оно што би они радили онима које мрзе... некако ми све губи поенту. Онда нема доброг и лошег, онда постоји само јачи... мени се то не свиђа.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #39

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Дакле, мржња према онима који мрзе... хм, али ако би им радио оно што би они радили онима које мрзе... некако ми све губи поенту. Онда нема доброг и лошег, онда постоји само јачи... мени се то не свиђа.
    Pa ponekad je tako, inache ni drzzavi nebi trebao aparat..Zamisli da se branish tolerancijom od gomile huligana?.. Ok ako si ti pacifista u tom smislu... Kapiram da se od nekakvih bullya mozzesh braniti mozgom..ali ponekad zasluzzuju samo stand up and fight jer jedino to razumeju... I da se nerazumemo opet pogreshno, ni ja pod fightom ne podrazumevam obavezno tuchu.. Samo podichi glas protiv takvih stavova.

  10. #40

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa ponekad je tako, inache ni drzzavi nebi trebao aparat..Zamisli da se branish tolerancijom od gomile huligana?.. Ok ako si ti pacifista u tom smislu... Kapiram da se od nekakvih bullya mozzesh braniti mozgom..ali ponekad zasluzzuju samo stand up and fight jer jedino to razumeju... I da se nerazumemo opet pogreshno, ni ja pod fightom ne podrazumevam obavezno tuchu.. Samo podichi glas protiv takvih stavova.
    Ради се о томе да мислим да се на оне које треба санкционисати не требају примењивати дискриминаторске, фашистичке мере, истоветне њиховима, већ оно што је законима цивилизоване државе прописано.
    Наравно да је некад потребно употребити и силу (било државну било приручну у нужној одбрани).
    Наравно да им се треба супротставити и дизањем гласа.
    Само кажем да то не сме да буде на њихов или њима сличан начин.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #41

    Odgovor: Smrt fashizmu

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ради се о томе да мислим да се на оне које треба санкционисати не требају примењивати дискриминаторске, фашистичке мере, истоветне њиховима, већ оно што је законима цивилизоване државе прописано.
    Наравно да је некад потребно употребити и силу (било државну било приручну у нужној одбрани).
    Наравно да им се треба супротставити и дизањем гласа.
    Само кажем да то не сме да буде на њихов или њима сличан начин.
    Pa moja vika je upravo rezultat toga shto mi se chini da drzzava ne reaguje dovoljno. Zapravo na neki nachin daje im se do znanja da i to mozze da prodje.. kroz beezgranichno otezanje sudskih procesa kako njima tako i svim vrstama mafijasha i ubica...
    I onda mi se chini da se jedna struja jednostavno osilila...
    Otprilike drzzava reaguje kao i oni panduri shto su shtitili gejove... "Pa nemojte molim, vas.." i tako to..

    A sad sam video i ovo(sa teme Sutni ga dok lezi-Drustvo oko nas) :

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ниски ударци - увек кад су потребни или неопходни. Највише бих волео коректно и поштено са свима, али то је немогуће, људи једноставно нису такви. Зато је мој мото за гадове - не причај са њим набоди га
    Eto, u mom sistemu vrednosti, skinheadsi i nacilikovi su nizak udarac drzzavi narochito u kriznim trenutcima (a kod nas su svi trenutci krizni josh od pre Hrista)
    Poruku je izmenio Lillith, 13.05.2007 u 08:54 Razlog: poreklo citata s druge teme

  12. #42

    Odgovor: Smrt fašizmu

    ма дужи друштвено користан рад на јавним и скривеним местима је решење за већину хулиганских проблема само немамо изгледа слободних капацитета више, па се ни не хапсе.
    поготово важи за све групе у којима је обавезна литература бр 1. Mein Kampf by Adolf Hitler. Најтужније је што у то улазе деца (лошег социјалног стања) 6, 7 разред жељна неком припадању, организацији, структури, а излазе људи разбијених лобања, костију, и сломљеног духа. Величање дивљаштва, некултуре, и непоштовања другог је крајњи резултат, па ко верује у те вредности нека му је са срећом.

    слобода народу

  13. #43

    Odgovor: Smrt fašizmu

    Da parafraziram:

    Smrt fashizmu, ...ac nacionalizmu.

    SLOBODA NARODU.

  14. #44

    Odgovor: Smrt fašizmu

    Mera.
    Pojam koji bi trebalo svima da je na umu. Cim izgubis meru odlazis u krajnost.
    A sve pocinje malim i pozitivnim (lepim) stvarima. Pocinje sa "volim". Npr.
    "Volim pivo" a preteras li u pivu danas sutra ga mrzis (glava boollliiii).
    "Volim pticu" - zatvorim je u kavez.
    "Volim plavusu" - ozenim je i sl.
    I tako se iz Ljubavi stvara suprotnost Mrznja.
    "Toliko volim Srbe da bih sve ostale pobio" - Zar nije ovo bolesno?

    Preterani nacionalizam vodi u fasizam.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  15. #45

    Odgovor: Smrt fašizmu

    Ljudi, ne bih da filozofiram ali da li vi pravite razliku izmedju fasizma, nacionalizma i nacional socijalizma ? Izvinite morao sam da pitam.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smrt
    Autor bobby u forumu Filozofija
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 21.07.2015, 14:26
  2. ...dok nas smrt ne rastavi...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 09:58
  3. Klinicka smrt, svetlost kroz tunel
    Autor bellissima u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 18:40
  4. Smrt velikog backog kanala
    Autor YGO85 u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 15:11
  5. Prirodna smrt ?
    Autor DzuPiter u forumu Spomenar
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 28.11.2008, 22:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •