Da li smo spremni za EU? - Strana 8
Strana 8 od 24 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 356
  1. #106

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Quod erat demonstrandum...
    Pro forma...
    Lege artis...
    Ad libitium...

    Summa summarom = ?....

    Sapienti sat...

    _____________________

    Jes' da ovim komentarom a priori krsim pravilnik foruma, masim cak i zadatu temu, ali se osecam kao kod svoje kuce!

    Never confuse movement with action.

  2. #107

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    -Ja u sanku, druga smena napravio ugodjaj za ekipu a u cast malko starijeg, a sto bi se reklo, ostvarenog druga (porodica, biznis), pustao: srebrna krila, kazaliste... Najlepsu zemlju na svetu su nam rasturili, kapital, Amerikanci...alkoholom opusten pocinje razgovor. A trajalo je...
    No, sta nas sprecava da iskusimo taj dozivljaj o kojem nam toliko pricaju. Slobodan protok ljudi, robe, kapitala, ideja, kulture. Bili smo jedna drzava ali su postojale: zagrebacka, sarajevska, beogradska scena i osim sto smo zapetu zamenili zarezom svoj kulturni identitet nismo izgubili. Tek u konkurenciji sa drugim razvijas i naglasavas svoje, a to je dobro, NE?
    "Da osvojimo Evropu zajedno"
    Posle je na red dosao Milance Radosavljevic pa nije vise bilo bitno sto se, naravno, nismo slozili.
    Pa da!

  3. #108

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Ako ja ista skonta u zadnjih par stranica ev' glave

    Znaci zbog Dardanije (jebote o ovom pojmu se naslusah vise u zadnja dva dana nego cijeli zivot do sada) ne treba u EU
    Pa nista sve nesto kontam da osnujemo savez sa bracom Albancima, jer fakat da oboji vodimo porijeklo od Dardanaca, obnovimo Dardaniju i onda primimo EU u savez


    p.s. godina je 2008.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #109

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Da, cak i spremniji od zemalja clanica EU.
    ...................

  5. #110

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Petar II kaže:malenom

    ... da si normalan…
    maleni kaže:figurativno

    Smiješan si ,valjaš gluposti!(ponovljeno 6 puta)
    maleni kaže:

    Medjunarodni sud je rekao da postoji genocid u Srebrenici.
    Da ,,postoji,, , naročito postoji.

    Taj famozni sud nikada nije svoju presudu dokazao ,,žrtvama,, , fali im
    još 6000 genocidisanih Muslimana da bi presuda bila validna.

    Od ovih oko 2000 genocidisanih samo jedno je žensko, a i ona spada u
    kategoriju vojnih obaveznika, prema godinama starosti, znači bila je
    pripadnik neke koljačke jedinice, ostali su svi kategorije vojnih obaveznika,
    vojnici, učesnici rata znači legalne mete za odstrel.
    MEĐUNARODNI SUD PRAVDE ZABRANJUJE SRBIMA DA PUCAJU
    NA VOJNIKE PROTIVNIČKE VOJSKE, ODNOSNO DA IH UBIJA, I
    PORED TOGA ŠTO TI ISTI NEPRIJATELJSKI VOJNICI PUCAJU NA
    SRBE, ODNOSNO UBIJAJU IH.
    SE.EM SE NA TAJ SUD!

    Svaka tvrdnja treba da se dokaze. Navedi mi adrese svakog coveka pojedinacno upisanog u Potocarima a raseljenog po belom svetu.
    Rekao si da je Mladić ubijao civile. Postavi spisak, imena i prezimena, godina
    rođenja tih CIVILA, pa onda traži nešto.

    Ne nego Bugarske i Grcke zemlje.
    Na kojima su živjeli i žive Srbi, tipično pro-ustaški.

    Od coveka koji okolo ubedjuje ljude da smo unistili 70 NATO aviona?
    Svakako, nemam pametnijeg posla, nego da ,,ubjeđujem,,…

    …da smo unistili…
    Ovo ,,smo,, mi inputira da si ti lično pucao na svoje rođake, braću i sestre,
    i šta da si slučajno (sluuuuučajno) izvršio akt ubistva, legalnog agresora
    od strane nelegalne odbrane svoje otadžine, ima da te strpaju u top.

    Šta bi rekao tek da sam postavio gubitke NATO-a u agresiji na RS, 500 miliona
    na jedan milion, i popušili, čime se ti dičiš, jadan si ti i jadni su oni.
    Sila koja napada odnosom snaga 500:1 , i prsi se, vidjet ćemo ko će koga
    na kraju igranke, da izbriše sa lica zemlje.

    Još malo je vremena ostalo, samo da svo ,,zvjerinje pokaže tragove,, (Biblija),
    pa da se razbrojimo na ljude i neljude.

    Pricam ti istorijske cinjenice. To sto su se ganjali tih 500 godina sa austro-ugarima preko teritorije danasnje Srbije nije toliko ni bitno koliko je bitno da se vecina danasnje srpske kulture zasniva na ostavstini Turaka, od jezika preko narodnih nosnji, muzickih instrumenata do mentaliteta osmanlija.
    ... koliko je bitno da se vecina danasnje srpske kulture zasniva na ostavstini Turaka, od jezika preko narodnih nosnji, muzickih instrumenata do mentaliteta osmanlija.
    Idi pod hitno doktoru, dijagnoza, vrlo opasan i destruktivan virus ,,ustašos-preokupatos-defektos-monstrumos-VWSSSNDH,, , zahtijeva strogi karantin.

    …nije toliko ni bitno koliko je bitno da se vecina danasnje srpske kulture zasniva na ostavstini Turaka, od jezika preko narodnih nosnji, muzickih instrumenata do mentaliteta osmanlija…
    …vecina danasnje srpske kulture zasniva na ostavstini Turaka…
    Imam utisak da se ti drogiraš.

    …od jezika preko narodnih nosnji, muzickih instrumenata…
    Neman više utisak, mišljenja sam, da se ti drogiraš.

    …do mentaliteta osmanlija…
    Izvini pogrešna dijagnoza, ,,mišljenja sam,, ,
    sad sam definitivno siguran da se ti opasno fiksaš, zadnja faza kulminacije, imaš li one, tako pričaju doktori, da ti u toj fazi imaju halucinacije, de nam malo pričaj o tome, naučna fantastika, znaš već, kome još to nije zanimljivo.

    Jesi to citao njegove memoare?
    Šta čito, njima briso…

    Evo ja cu. Potpisala ga porazena srpska vojska ( i to posle vrlo uspesnog otpora pruzenog rusenjem mnogo avion
    te unistenjem 2 nosaca aviona i vojne baze u Albaniji i Avianu )u kojem se navodi da na Kosovu vise nece biti ni uniformisanog srpskog postara a ne vojnika ili policajca.
    …Potpisala ga porazena srpska vojska…
    Da bi vojska bila poražena, treba neka druga vojska da je porazi, za ovu insinuaciju
    ja bih ti odsjekao jezik, nije isključeno da smrada kao ti tako nešto i zadesi.
    Tipično ustaško poturanje istorijskih falsifikata, od đubreta kao što si ti nije
    bilo za očekivati nešto normalno, nikada ti i takvi kao ti neće preći prag životinjske
    vrste.

    u kojem se navodi da na Kosovu vise nece biti ni uniformisanog srpskog postara a ne vojnika ili policajca.
    Za 10 godina, najkasnije, na Kosovu neće biti ni jednog Albanca, takođe neće
    biti ni tebe u Srbiji, gdje ćeš pitaj onoga poštara gore.

    Kumanovskim sporazumom, Kosovo je stavljeno pod protektorat OUN, ne Nato,
    ne EU, OUN određuje koje snage mogu da budu prisutne na Kosovu, a rezoluciji
    1244 sve stoji.

    Pa pileći mozgu, kada je to vojnik Nato-a kročio na tlo Srbije i zauzeo ga vojno,
    pa da možeš da kažeš da je Nato porazio Srbiju u ratu 1999. , pi.ke ušli preko
    OUN, jake vojne sile, što nisu krenuli u kopnenu ofanzivu, lično mi je žao
    što nisu, zavila bi ih u crno šta im je se spremalo, ni jedan ne bi izašao živ
    sa Kosova, imat će priliku da osjete na svojoj koži šta sve mogu Srbi, i to
    Srbi iz Bosne, jer mi imamo čime da ih uništavamo kao gamad.
    Samo da zagužvaju sa Rusijom, tada počinje razbrajanje između nas Srba i
    bivših Srba kao i još nekih Vatikansko-mudžahedinskih koljača.

    Ipak smo mi humani, naše oružje uništava isključivo živu silu, ne ruši
    mostove, fabrike, tarabe, što je jako važno ne šteti drveće, ne zagađuje
    vodu i zemlju, samo masovno pobije gamad i ne ostavlja nikakav trag.
    Poruku je izmenio Petar II, 08.03.2008 u 21:28 Razlog: Citat!

  6. #111

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat Petar II kaže: Pogledaj poruku
    Da ,,postoji,, , naročito postoji.

    Taj famozni sud nikada nije svoju presudu dokazao ,,žrtvama,, , fali im
    još 6000 genocidisanih Muslimana da bi presuda bila validna.

    Od ovih oko 2000 genocidisanih samo jedno je žensko, a i ona spada u
    kategoriju vojnih obaveznika, prema godinama starosti, znači bila je
    pripadnik neke koljačke jedinice, ostali su svi kategorije vojnih obaveznika,
    vojnici, učesnici rata znači legalne mete za odstrel.
    MEĐUNARODNI SUD PRAVDE ZABRANJUJE SRBIMA DA PUCAJU
    NA VOJNIKE PROTIVNIČKE VOJSKE, ODNOSNO DA IH UBIJA, I
    PORED TOGA ŠTO TI ISTI NEPRIJATELJSKI VOJNICI PUCAJU NA
    SRBE, ODNOSNO UBIJAJU IH.
    SE.EM SE NA TAJ SUD!
    Ja kao Srbin priznajem da je nacinjen genocid nad muslimanima pocinjen od strane vojske RS na celu sa Ratkom Mladicem a sve u ime srpskog naroda.
    Sramota me je takvog cina koji se po mojim saznanjima prvi put pojavljuje u istoriji srpske vojske.
    Rekao si da je Mladić ubijao civile. Postavi spisak, imena i prezimena, godina
    rođenja tih CIVILA, pa onda traži nešto.
    Spisak je u Potocarima.


    Na kojima su živjeli i žive Srbi, tipično pro-ustaški.
    Izvini, zaboravio sam da je to sve dardanske teritorija.



    Svakako, nemam pametnijeg posla, nego da ,,ubjeđujem,,…
    Izgleda da nemas...ne znam ko te navukao da trujes ljude glupostima ali...


    Ovo ,,smo,, mi inputira da si ti lično pucao na svoje rođake, braću i sestre,
    i šta da si slučajno (sluuuuučajno) izvršio akt ubistva, legalnog agresora
    od strane nelegalne odbrane svoje otadžine, ima da te strpaju u top.
    Pod "mi" podrazumevam nase (drzavno) jadno rukovodstvo, koje je nazalost i moje.
    Šta bi rekao tek da sam postavio gubitke NATO-a u agresiji na RS, 500 miliona
    na jedan milion, i popušili, čime se ti dičiš, jadan si ti i jadni su oni.
    Sila koja napada odnosom snaga 500:1 , i prsi se, vidjet ćemo ko će koga
    na kraju igranke, da izbriše sa lica zemlje.
    A kad si se veselio sto su sa srpskih polozaja tukli po Sarajevu a ovi nisu imali cime da im vrate, to nema veze? Tri tenka na jednu pusku!? A!?
    Onda ti to nije smetalo? Jadan si ti i tvoje sektasko razmisljanje.
    Idi pod hitno doktoru, dijagnoza, vrlo opasan i destruktivan virus ,,ustašos-preokupatos-defektos-monstrumos-VWSSSNDH,, , zahtijeva strogi karantin.
    Imam utisak da se ti drogiraš.
    Neman više utisak, mišljenja sam, da se ti drogiraš.
    Izvini pogrešna dijagnoza, ,,mišljenja sam,, ,
    sad sam definitivno siguran da se ti opasno fiksaš, zadnja faza kulminacije, imaš li one, tako pričaju doktori, da ti u toj fazi imaju halucinacije, de nam malo pričaj o tome, naučna fantastika, znaš već, kome još to nije zanimljivo.
    Lupetas...
    Da bi vojska bila poražena, treba neka druga vojska da je porazi, za ovu insinuaciju
    ja bih ti odsjekao jezik, nije isključeno da smrada kao ti tako nešto i zadesi.
    Tipično ustaško poturanje istorijskih falsifikata, od đubreta kao što si ti nije
    bilo za očekivati nešto normalno, nikada ti i takvi kao ti neće preći prag životinjske
    vrste.
    A zbog cega smo potpisali taj sporazum? Verovatno zbog velicanstvene pobede nad NATO snagama i ocuvanja jedinstva zemlje...
    Za 10 godina, najkasnije, na Kosovu neće biti ni jednog Albanca, takođe neće
    biti ni tebe u Srbiji, gdje ćeš pitaj onoga poštara gore.
    Zbog takvih ljudi kao sto si ti ja u to i verujem ali borit cu se.

    Kumanovskim sporazumom, Kosovo je stavljeno pod protektorat OUN, ne Nato,
    ne EU, OUN određuje koje snage mogu da budu prisutne na Kosovu, a rezoluciji
    1244 sve stoji.
    A sada medjunarodno pravo vazi, samo ne u slucaju Haskog tribunala i medjunarodnog suda....

    Pa pileći mozgu, kada je to vojnik Nato-a kročio na tlo Srbije i zauzeo ga vojno,
    Te jeftine uvrede u nedostatku argumenata te dovode na taj nivo. Recimo u I sv. ratu ili II sv. ratu ili mozda danas u Bosni ili Kosovu ili mozda po sporazumu sa Srbijom o slobodnom kretanju po teritoriji cele drzave...
    pa da možeš da kažeš da je Nato porazio Srbiju u ratu 1999. , pi.ke ušli prekoOUN, jake vojne sile,
    Bato, NATO bombe su padale okolo a ne OUN...
    što nisu krenuli u kopnenu ofanzivu, lično mi je žao
    što nisu, zavila bi ih u crno šta im je se spremalo, ni jedan ne bi izašao živ
    sa Kosova, imat će priliku da osjete na svojoj koži šta sve mogu Srbi, i to
    Srbi iz Bosne, jer mi imamo čime da ih uništavamo kao gamad.
    Samo mudzehadini poput tebe (otomanska ostavstina) mogu razmisljati o takvim varijantama. Verovatno nemas ni kuceta ni maceta koje treba da zivi nekakav iole normalan zivot...
    Samo da zagužvaju sa Rusijom, tada počinje razbrajanje između nas Srba i bivših Srba kao i još nekih Vatikansko-mudžahedinskih koljača.
    E to ce nas spasiti...jos da nam daju malo bolje naoruzanje i cuvajte se "bivsi Srbi"
    Ipak smo mi humani, naše oružje uništava isključivo živu silu, ne ruši
    mostove, fabrike, tarabe, što je jako važno ne šteti drveće, ne zagađuje
    vodu i zemlju, samo masovno pobije gamad i ne ostavlja nikakav trag.
    Ti to o Teslinom oruzju?
    Back in red!

  7. #112

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Zarad nas sa slabim stomakom, koji povremeno svratimo na ovu temu u nadi da cemo nesto konstruktivno procitati, predjite na upraznjavanje pp
    Podforum je politika a ne psihologija niti naucna fantastika

    Stvarno bih volio da mi neko objasni kako su to Grci, Bugari ili Rumuni izgubili nesto od svog nacinalnog identiteta ulaskom u EU Mislim da je sa ta prica oko gubljenja kulture, vjere, tradicije i neznam cega sve ne samo ispiranje mozgova. Jedino sto bi Srbija trebala da razmatra, ne samo Srbija vec i druge zemlje koje teze EU, i sto bi trebalo da joj bude vodilja u odluci za ili protiv ulaska je ekonomski uticaj na srpsku privredu. Sama EU je stvorena radi jacanja ekonomskih veza izmedju zemalja clanica.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #113

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ja kao Srbin priznajem da je nacinjen genocid nad muslimanima pocinjen od strane vojske RS na celu sa Ratkom Mladicem a sve u ime srpskog naroda.
    Sramota me je takvog cina koji se po mojim saznanjima prvi put pojavljuje u istoriji srpske vojske.
    Типично, такви као ти су Срби једино кад "у име српског народа" треба да прихвате кривицу за злочине, који су почињени "у име српског народа".
    Шта год да се десило у Сребреници, српски народ није овластио никога да то уради. За то што се десило одговорни су извршиоци и налогодавци. Преносити кривицу на цео народ је бесмислица. Којом се наравно служи антисрпска пропаганда, а ЛДП понавља.

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Stvarno bih volio da mi neko objasni kako su to Grci, Bugari ili Rumuni izgubili nesto od svog nacinalnog identiteta ulaskom u EU Mislim da je sa ta prica oko gubljenja kulture, vjere, tradicije i neznam cega sve ne samo ispiranje mozgova. Jedino sto bi Srbija trebala da razmatra, ne samo Srbija vec i druge zemlje koje teze EU, i sto bi trebalo da joj bude vodilja u odluci za ili protiv ulaska je ekonomski uticaj na srpsku privredu. Sama EU je stvorena radi jacanja ekonomskih veza izmedju zemalja clanica.
    Зар не би "идеја водиља" требало да буде и то да ли ЕУ разбија Србију или не? Или је то небитна ситница?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #114

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    Зар не би "идеја водиља" требало да буде и то да ли ЕУ разбија Србију или не? Или је то небитна ситница?
    Naravno da nije nebitna sitnica, ali ja ne vidim da ce Srbija da odbrani Kosmet okrenuta ledjima EU.
    No prethodni post napisah jer mi je vise muka palamudenja o nacinalnom bitisanju. Covjek se upljuva objasnjavajuci kako smo mi potomci cuvene Dardanije i da nam EU zeli to oduzeti i unazaditi nas. (jel ono negdje imamo temu "alo mozak" )
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #115

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Типично, такви као ти су Срби једино кад "у име српског народа" треба да прихвате кривицу за злочине, који су почињени "у име српског народа".
    Шта год да се десило у Сребреници, српски народ није овластио никога да то уради. За то што се десило одговорни су извршиоци и налогодавци. Преносити кривицу на цео народ је бесмислица. Којом се наравно служи антисрпска пропаганда, а ЛДП понавља.
    A sta sam ja rekao? Naravno da treba da odgovara Mladic sa svim ljudima koji su mu u tome pomogli.
    I isto tako drzava Srbija snosi moralnu odgovornost sto nije uticala da se to ne dogodi. A samim tim sto Narodna skupstina nije htela da iznese rezoluciju po tom pitanju teret vise pritiska.
    Ja samo kazem da me je sramota, iako sam bio nemocan po tom pitanju, sto su oni to radili u ime naroda ciji sam pripadnik.
    Back in red!

  11. #116

    Da li smo spremni za EU?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da nije nebitna sitnica, ali ja ne vidim da ce Srbija da odbrani Kosmet okrenuta ledjima EU.
    Па да видимо, исти они који су онемогућили преговоре Србије и шиптарске националне мањине нас свим силама убеђују да не треба да реметимо односе са ЕУ, да нас воле, да нас мазе и пазе... само да ништа не предузимамо.
    Као кад те неко осакати и опљачка, а онда те убеђује да не предузимаш ништа, јер ти није у интересу. А ти верујеш...

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    A sta sam ja rekao? Naravno da treba da odgovara Mladic sa svim ljudima koji su mu u tome pomogli.
    I isto tako drzava Srbija snosi moralnu odgovornost sto nije uticala da se to ne dogodi. A samim tim sto Narodna skupstina nije htela da iznese rezoluciju po tom pitanju teret vise pritiska.
    Ja samo kazem da me je sramota, iako sam bio nemocan po tom pitanju, sto su oni to radili u ime naroda ciji sam pripadnik.
    Ти си рекао да је то Младић урадио "у име народа". Младића народ није овластио да уради то што је урадио. Нема смисла целом народу наметати непостојећу кривицу. Само српски непријатељи желе да окриве цео народ за злочине појединаца, док своје злочине скривају ко змија ноге.
    Србија не сноси никакву одговорност. Хашки суд, дакле најнеповољнији по Србе, је пресудио да је геноцидна намера настала тек 2-3 дана после почетка акције заузимања Сребренице. Ајд да је то било унапред планирано па да је Србија имала моћи да спречи...
    То што је тебе срамота је твоја ствар, немаш право да ту кривицу пребацујеш мени само зато што сам Србин, или било ком другом припаднику српског народа који нема никакве везе са тим злочинима. Или да тврдиш да је неко у наше име починио те злочине. У моје име нико не може да региструје ауто ако га не овластим или му не дозволим, а камо ли да убија људе а да ме ништа није питао.
    Poruku je izmenio BaneK, 09.03.2008 u 14:28 Razlog: uzastopni postovi
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #117

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ти си рекао да је то Младић урадио "у име народа".
    Dobro, moze i ovako: Mladic kao general jedne vojske, jednog naroda, je bio ubedjen da to radi u ime istog. Ako je vojska zvanicne institucija jednog naroda onda ti tu ne mozes a da nebudes dodirnut.
    Back in red!

  13. #118

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Konto Srebrenice...
    nazalost desilo se sto se desilo. Na jos vecu zalost u tom besumnom ratu Srebrenica nije jedinstven slucaj. Cijela BiH je jedna velika Srebrenica. Nijedan izgubljeni zivot nije vredan onoga sto danas imamo i tu nema pogodbe. Vrijeme ce pokazati kolika je cija uloga i odgovornost kako na Srebrenickom tako i na drugim stratistima. Malo je cudno da armija BiH miruje na svim drugim frontovima u doba napada srpske vojske na Srebrenicu. Isto tako je malo cudno da je pola Krajine "palo" bez truna otpora. Znaci po meni je sve to dio prljavog politickog plana nacionalnih lidera u ratnoj Bosni i Hercegovini. Nebitno jel se on zvao Ratko, Alija,Radovan, Sefer, Mate ili Ante za mene svi snose istu odgovornost. Sto pre narod u Bosni i Hercegovini to prihvati brze cemo krenuti napred. No kad pogledam ko nam sjedi u predsjednistvu i mali milion parlamenata

    Odoh ja daleko od teme... ajmo vrci o Srbiji i EU
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #119

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, moze i ovako: Mladic kao general jedne vojske, jednog naroda, je bio ubedjen da to radi u ime istog. Ako je vojska zvanicne institucija jednog naroda onda ti tu ne mozes a da nebudes dodirnut.
    Младић био убеђен да то ради у име народа, и ти му поверовао? А јел се слажеш са свиме што је Младић мислио и мисли, или само с овим делом?
    Да, наравно да могу да будем "недодирнут". Ја немам апсолутно ништа с тим. Никог нисам овластио да ради било шта у моје име. Ниједан суд ме нити тражи нити терети нити има због чега.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #120

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Младић био убеђен да то ради у име народа, и ти му поверовао? А јел се слажеш са свиме што је Младић мислио и мисли, или само с овим делом?
    Да, наравно да могу да будем "недодирнут". Ја немам апсолутно ништа с тим. Никог нисам овластио да ради било шта у моје име. Ниједан суд ме нити тражи нити терети нити има због чега.
    Lako vikati o velikosrpskim ciljevima a kad neko napravi zlocin na krilima iste vike onda niko nema nista sa tim...
    Back in red!

Strana 8 od 24 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste spremni za još jednu bebu?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.02.2012, 19:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •