Da li smo spremni za EU? - Strana 11
Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 356
  1. #151

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    1. Kreditna linija Vlade Republike Italije
    2. Kreditna linija Nemačke banke KFW Frankfurt
    3. Kreditna linija Evropske Agencije za rekonstrukciju (EAR) - Brisel
    4. Kreditna linija Evropske Investicione Banke (EIB) - Luksemburg
    5. Kreditna linija Drezdner bank A.G.
    6. Kreditna linija Bankgesellschaft Berlin A.G.
    7. Kreditna linija Banca Agricola Mantovana, Italija
    8. Kreditna linija Banca Antoniana popolare Veneta, Trieste
    9. Kreditna linija Bank Austria, Bayerische Hypo Und Vereinsbank
    10. Kreditna linija The Hungarian Export - Import Bank LTD, Budimpešta
    11. Kreditna linija Hrvatske banke za obnovu i razvitak
    12. Kreditna linija Privredne banke Zagreb

    A dvesta miliona nepovratnih odoše na razvoj i unapređenje za pobedu na izborima, ove kreditne linije idu na lično zaduživanje i na lično vraćanje onih koji dobiše kredite i plus kamata!
    Ili je možda i ovo za džabe dato, nepovratno?
    In vinas veritas

  2. #152

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    A dvesta miliona nepovratnih odoše na razvoj i unapređenje za pobedu na izborima, ove kreditne linije idu na lično zaduživanje i na lično vraćanje onih koji dobiše kredite i plus kamata!
    Ili je možda i ovo za džabe dato, nepovratno?
    Prika ja samo kazem da lazes oko novca koji se plasira u Srbiji...
    Kokosara je bilo i bice... sustina je samo jedna...
    Back in red!

  3. #153

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    U sadašnjem trenutku mi smo još manje spremni za EU, nego pre par godina. Možda smo organizaciski i zakonski bliži, ali po raspoloženju ljudi smo dalje, što pojedina istraživanja od strane te iste EU i pokazuju.Stalno najavljivanje potpisivanja daljih ugovora u pravcu učlanjenja Srbije u EU, pa zatim povlačenja unazad je ustvari pipanje pulsa naroda Srbije. I kada vide da sada Srbija neće u EU, oni izmisle razlog da odlože dalji tok tog puta, i ujedno posvađaju još malo narod.Ipak je EU jedna moćna evropska organizacija koja može da istrpi da se neke takođe jake zemlje Evrope neučlane, ali bi bio veliki blam za istu tu EU kada bi Srbija odbila učlanjenje. Netreba zaboraviti zu i interese ostalih faktora van EU, a koji takođe imaju za cilj da Srbija neuđe u EU. Setite se pisma Vimera Šrederu. To je ipak jedan ozbiljan podatak koji jasno pokazuje nameru Amerike prema učlanjenju Srbije u EU. Ova pojava se kod nas zove približno kao sukob interesa.
    In vinas veritas

  4. #154

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ali bi bio veliki blam za istu tu EU kada bi Srbija odbila učlanjenje.
    Ne mogu da verujem, gde si ti zalutao...
    Back in red!

  5. #155

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da verujem, gde si ti zalutao...
    A zašto misliš da sam zalutao, ili je to pitanje zbog još jednog broja ispisanih postova?
    I zašto misliš da svi misle kao ti o učlanjenju u EU. Dozvoli i drugima da imaju svoje mišljenje, a dali je ispravno to je već i tema ovog pisanja!
    In vinas veritas

  6. #156

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    A zašto misliš da sam zalutao, ili je to pitanje zbog još jednog broja ispisanih postova?
    Ne, ja sam... Imas li ti uopste pasos? Kreces li se? Sve se povezuje! Samo se takvi kao ti sektase...
    I zašto misliš da svi misle kao ti o učlanjenju u EU.
    Zato sto se to vec desilo!
    Dozvoli i drugima da imaju svoje mišljenje, a dali je ispravno to je već i tema ovog pisanja!
    Zato i pisem...
    Back in red!

  7. #157

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ipak je EU jedna moćna evropska organizacija koja može da istrpi da se neke takođe jake zemlje Evrope neučlane, ali bi bio veliki blam za istu tu EU kada bi Srbija odbila učlanjenje.
    Pa ti hoces da kazes da ne ulazak jedne Norveske nije bio blamu EU,a ne ulazak Srbije je blam !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je za neverovati
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  8. #158

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Pa ti hoces da kazes da ne ulazak jedne Norveske nije bio blamu EU,a ne ulazak Srbije je blam !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je za neverovati
    Bilo bi blam za Srbiju, ako bi se Srbija predomislila, pa bi usla 100 godina kasnije...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #159

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Pa ti hoces da kazes da ne ulazak jedne Norveske nije bio blamu EU,a ne ulazak Srbije je blam !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ovo je za neverovati
    Tako je.Norveška kao razvijena i jaka, a ne tako velika zemlja, je odbila ulazak u EU, i unija je to progutala, ali jadna i rasparčana Srbija se kruti i neće u EU, e to je već blam za EU.
    Nezaboravite da je Srbija i sprski narod kroz istoriju imala uvek ispravnu viziju svog puta u budućnost. I ovoga puta duh osećaja za ispravno preovladava u Srbiji, i pored svih muka i napada. Kako će odlučiti, to zavisi od izbora, koja god opcija pobedi znači da je većinski duh ispravnog puta pobedio. Ja zagovaram opciju ne po svku cenu u EU, ali ako to nije ispravno rado ću se povinovati većini koja odluči drugačije nego što ja mislim, i biću zadovoljan jer je to ispravno. Ali se neću povinovati raznim budaletinama koje buču sa svih strana, praveći nepotrebnu galamu, tako da normalan čovek nemože na miru da odluči: štaje ispravno i to izabrati!
    Normalno takvih budaletina ima i ovde na ovom forumu(ni slučajno nisam pomislio na tebe, jer su tvoji komentari uvek razložni, a ne prosto blebetanje), pa ću ubuduće to isto blebetanje pokušati da ignorišem, a u cilju zdravije i mirnije diskusije.
    In vinas veritas

  10. #160

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    ali jadna i rasparčana Srbija se kruti i neće u EU, e to je već blam za EU.
    Koliko shvatam cela EU ustvari i postoji da bi navukla Srbiju da udje u uniju te svaki drugaciji ishod bi bio vise manje fatalan za tu organizaciju...
    Nezaboravite da je Srbija i sprski narod kroz istoriju imala uvek ispravnu viziju svog puta u budućnost.
    Vidi se, danas se oseca ispravnost svih tih odluka...
    I ovoga puta duh osećaja za ispravno preovladava u Srbiji, i pored svih muka i napada.
    Tipicno za 90-e, ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine...
    Kako će odlučiti, to zavisi od izbora, koja god opcija pobedi znači da je većinski duh ispravnog puta pobedio.
    Ma ne brini Lora... spasit cu te...
    Ja zagovaram opciju ne po svku cenu u EU, ali ako to nije ispravno rado ću se povinovati većini koja odluči drugačije nego što ja mislim, i biću zadovoljan jer je to ispravno. Ali se neću povinovati raznim budaletinama koje buču sa svih strana, praveći nepotrebnu galamu, tako da normalan čovek nemože na miru da odluči: štaje ispravno i to izabrati!
    Normalan covek citajuci svu ovu zutu stampu???
    Normalno takvih budaletina ima i ovde na ovom forumu(ni slučajno nisam pomislio na tebe, jer su tvoji komentari uvek razložni, a ne prosto blebetanje), pa ću ubuduće to isto blebetanje pokušati da ignorišem, a u cilju zdravije i mirnije diskusije.
    Zivelo zdravo srpsko drustvo!!!
    Back in red!

  11. #161

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Tako je.Norveška kao razvijena i jaka, a ne tako velika zemlja, je odbila ulazak u EU, i unija je to progutala, ali jadna i rasparčana Srbija se kruti i neće u EU, e to je već blam za EU
    Morribe ovu "matematiku" nemogu nikako da razumem
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  12. #162

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Koliko god da smo spremni ili nismo, Đelić potpisa ugovor o asocijaciji i pridruživanju.Ovak kakav je ima svoju težinu i olakšanje. Težinu ima zato što je uslovljen saradnjom sa Hagom, pa onda ide ratifikacija kod svih članica u parlamentima. Težinu ima i zato što smo dosadili sa onim nećemo bez Kosova, i hoćeh-nećeš, prvi korak prođe, po onom starom pravilu jači je upravu. Olakšanje donosi zapadu jer je procena da je na ovaj način DS i koalicija, dobila prevagu na budućim izborima. Olakšanje donosi i partijama, tim istim, obezbeđujući im miran završetak kampanje za izbore.
    U suštini smo ipak magarac i postavljena nam je šargarepa.
    In vinas veritas

  13. #163

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Koja nasa EU?!?!?! Pa to je pre nuzno ZLO !!! Ne treba nama to, a i nismo spremni za ulazak u tu, po meni, ''GAY ORGANIZACIJU''. Sve ce to TOMA NIKOLIC ispraviti posle 11. MAJA !!!

  14. #164

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Ja zelim u EU!Bila sam,videla sam i laze svako ko kaze da nije dobro,neuporedivo bolje!Mislim da svako ko ima i malo razuma nece drugacije glasati nego za DS.Mi treba da se okrenemo svojim komsijama a ne nekim azijatima i Rusiji,pa sa ovima tesno saradjujemo i zivimo,nema druge opcije!

  15. #165

    Odgovor: Da li smo spremni za EU?

    Citat V1KtOr93 kaže: Pogledaj poruku
    Koja nasa EU?!?!?! Pa to je pre nuzno ZLO !!! Ne treba nama to, a i nismo spremni za ulazak u tu, po meni, ''GAY ORGANIZACIJU''. Sve ce to TOMA NIKOLIC ispraviti posle 11. MAJA !!!
    Mali si ti jos za tu temu.

Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste spremni za još jednu bebu?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.02.2012, 19:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •