Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 51
  1. #31

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    п.с.Ево докле је дошло, гледам овај пренос и гледам како нас Ром уједињује...
    Romi imaju slobodnu dušu, pa nam možda i pomognu. Ako ujedinjuje svaku mu čast na tome.
      Vrh

  2. #32

    11 Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Zaista ne vidim razlog tolikoj panici oko ovog izbora... Meni je samo nekoliko stvari jako simpaticno u cijeloj ovoj prici: prvo, 15 sati su se natezali oko necega sto se vec znalo kako ce zavrsiti-izborom Nikolica, ovi iz DS za tih 15 sati nisu nista konstruktivno rekli vec su to vrijeme iskoristili za blacenje radikala, posto su racunali na ogromnu gledanost, itd. ali su samo sebe degradirali (po mom skromnom misljenju, posto sam gledao taj cirkus od 18.00h pa do kraja). Drugo, ono sto me strasno rastuzuje je sto mi ovdje barem imamo "bosnjake" da nam ubacuju klinove u tockove i rade sve da destabilisu prvenstveno ekonomsko stanje u RS, pa onda sve ostalo...ali jbg, to je razumljivo, ratovali smo jedni protiv drugih, ali onoliki animozitet (blago receno) medju srbima ne mogu svariti nikako.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    оно друго, друго је симпатично:
    А, јеси ли видео по 1.000.000 пут на делу, шта су браћа Срби , зато се и каже: не дај боже да се срби сложе, тај филм дуго нећемо гледати (треба неко да га сними, прво), бар не док је Срба живих, а после ће Холивуд већ нешто измислити.
    Не треба нама нико да подмеће клипове у точкове, да нас брука и оговара, па мајку му, због чега смо ми ту и овако немамо друга посла.
    поз...
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Za 15 000 godina u Srbiji ce ziveti MAJMUNI, jer mi DEEVOLUIRAMO!

    Toliko...
    Poruku je izmenio remorker-bgd, 09.05.2007 u 18:10
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat supermenns kaže: Pogledaj poruku
    svako normalan treba da se zgrozi na ovakvog predsednika skupstine, a da pljune svakog DSS-ovca kojeg zna kada ga sretne na ulici.
    dzaba smo krecili........
    Свако нормалан треба да се згрози на некога ко предлаже пљување људи с којима се не слаже политички и ко као предлог за решавање проблема неразумности предлаже да се сви поубијамо.
    Никад нисам схватао те аутодеструктивне леминг-ске погледе на свет.

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Romi imaju slobodnu dušu, pa nam možda i pomognu. Ako ujedinjuje svaku mu čast na tome.
    Не би било лоше да је мало мање слободно. Ево читам данас украли спомен плочу са ваљда куће Милеве Марић Ајнштајн, иначе крађа тих спомен плоча је учестала, покрадоше све што личи на секундарну сировину, оптичке каблове.... ки термити.

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Za 15 000 godina u Srbiji ce ziveti MAJMUNI, jer mi DEEVOLUIRAMO!

    Toliko...
    Пази да те не чују Французи, код њих на прошлим председничким изборима умало да победи Ле Пен, на овима умеренији Саркози, а ни изблиза немају потресе у држави као ми.
    Poruku je izmenio Lillith, 09.05.2007 u 18:18 Razlog: pogresno citiran post
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    (читати по србијански бре!)
    Јес` брате па нису ти Французи, бре тако нормални ко` што изгледа нама "демократама", а тек Аустријанци код њих прави демокраски нацисти побеђују нон стоп.
    Када МИ кажемо демократија то се мисли само на НАС "демократе" БРЕ.
    Поред НАС живих "демократа" нико нема права да се понаша демократски, исим НАС, да се зна.
    То ти је домаћица мутант "демократија" .
    Poruku je izmenio StOlA, 09.05.2007 u 18:14
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Ma da...vidim...Francuzi na ivici gradjanskog rata...skolstvo im je ocajno...o sudstvu da ne govorim...plate mizerne...prosecna brzina vozova 30km na sat...trebaju im vize za ceo svet...a najjaca partija ima teritorijalne pretenzije na pola Nemacke...uzas jedan...Ocajni su cak i u fudbalu...

    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не би било лоше да је мало мање слободно. Ево читам данас украли спомен плочу са ваљда куће Милеве Марић Ајнштајн, иначе крађа тих спомен плоча је учестала, покрадоше све што личи на секундарну сировину, оптичке каблове.... ки термити.
    Pa nemoj, molim te, ta poredjenja ljudi i termita. Ko kazze da su ih Romi ukrali, a i da jesu, kakav je to rasistichki pristup?
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Romi imaju slobodnu dušu, pa nam možda i pomognu. Ako ujedinjuje svaku mu čast na tome.
    Коначно и од њих неке користи...
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Ma da...vidim...Francuzi na ivici gradjanskog rata...skolstvo im je ocajno...o sudstvu da ne govorim...plate mizerne...prosecna brzina vozova 30km na sat...trebaju im vize za ceo svet...a najjaca partija ima teritorijalne pretenzije na pola Nemacke...uzas jedan...Ocajni su cak i u fudbalu...
    добро збориш, за прве три тачке си тотално у праву , са овим следећим не бих се сложио.

    Њих нико не опомиње и не условљава када изведу хиљаде жандара на улицу да бију незадовољан народ, какав такав њихов је.
    Не опомиње их савет европе и друге квази хуманитарне организације.
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Drugo, ono sto me strasno rastuzuje je sto mi ovdje barem imamo "bosnjake" da nam ubacuju klinove u tockove i rade sve da destabilisu prvenstveno ekonomsko stanje u RS, pa onda sve ostalo...ali jbg, to je razumljivo, ratovali smo jedni protiv drugih, ali onoliki animozitet (blago receno) medju srbima ne mogu svariti nikako.
    Зато Косово и Метохија и треба да остану у саставу Србије, да инфилтрирамо шиптаре у политички живот Србије... Ако се тада не би ујединили не би онда никада!
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Зато Косово и Метохија и треба да остану у саставу Србије, да инфилтрирамо шиптаре у политички живот Србије... Ако се тада не би ујединили не би онда никада!

    Ja se bojim da se Siptari ne bi ujedinili u stranku,onda bi gledali prenos skupstine sa prevodiocem sa albanskog na srpski
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Toma Nikolić je izabran za predsednika demokratskim putem. Ne vidim potrebu za dizanjem prašine, jer nije izabran za premijera ili predsednika Srbije. Pa čak i da je izabran za neku od te dve pozicije - ako je izabran demokratskim i poštenim putem - tako je kako je. Njegov izbor je volja naroda, a to je upravo demokratija.
    Toma Nikolic sto se mene tice moze da bude izabran da ove nedelje ide na pijac umesto zene, ako se dogovore. Ako je dizanje prasine to sto zelim da napisem da je covek potpuni imbecil (pa + ono sto jos imam da napisem), neka bude

    Prvo cu pustiti pametnijeg da kaze sta ima:

    Uvijek ista prica

    kosa mi se na glavi dize i strasno me ljuti
    kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi
    u novinama neki frajer glasno trubi
    zaboga recite narodu da se javnost buni
    kazite mi tko je podoban
    kazite mi tko je opasan
    uvijek ista prica

    slobodnih mjesta ima samo gdje sljakeri rade
    svi bi u birokraciju tamo su bolje place
    produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje
    zasto da prolijevam znoj kada dobijem manje
    kazite mi tko je podoban
    kazite mi tko je opasan
    uvijek ista prica

    pijem kavu danas barem dvadeset puta
    a efektivno radno vrijeme mi nije ni pet minuta
    ne nerviram se mnogo ucim dikciju
    sa odgovornima cu sprovesti jednu dnevnu akciju
    kazite mi tko je podoban
    kazite mi tko je opasan
    uvijek ista prica



    Posto sam ja u ocima ljudi koji dozivljavaju orgazam na program njegove stranke - izdajnik a ne patriota, pa da se i jedan izdajnik zapljune ovde i to neargumentovano, jer argumente za ovakve idiote potrosih jos davnih dana. Mozda i iznadjem neki nacin u buducnosti, kad utvrdim gde su mi tacno bubrezi, jbga ja nisam mogla da ne ucestvujem u njegovoj (i jos necijoj) politici dok je drmala, iako sam zensko, ipak se sve desavalo ispred moje zgrade. I prebijanje ovih sto lepe plakate, i kontramitinzi, i deveti martovi, i peti oktobri i kilometarske setnje, no to nije tema... ili jeste?

    Nemam nista lepo da kazem na ovu vest. Vidim koliko nas to vec kosta iako nema potrebe da se dize prasina. A videce i politicki mazohisti. Niko ne sahranjuje bolje od grobara

    Pa nemoj, molim te, ta poredjenja ljudi i termita. Ko kazze da su ih Romi ukrali, a i da jesu, kakav je to rasistichki pristup?
    Aj sta se pa ti cudis, kao da su Romi, pederi i narkomani neki ljudi. Cek da ti objasnim, ako nisi sFatiJo:

    Romi = cigani = to su oni sto kradu, prevrcu po kantama i smrde.
    Pederi = to su oni sto ce da ti naguze dete sutra.
    Narkomani = Ceda Jovanovic.

    Ja se izvinjavam na jednom krajnje nedemokratskom postu, i sto kaze nas preCednik parlamenta:

    HVALA I LAKU NOC!

    p.s. bre.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Posto sam ja u ocima ljudi koji dozivljavaju orgazam na program njegove stranke - izdajnik a ne patriota, pa da se i jedan izdajnik zapljune ovde i to neargumentovano, jer argumente za ovakve idiote potrosih jos davnih dana. Mozda i iznadjem neki nacin u buducnosti, kad utvrdim gde su mi tacno bubrezi, jbga ja nisam mogla da ne ucestvujem u njegovoj (i jos necijoj) politici dok je drmala, iako sam zensko, ipak se sve desavalo ispred moje zgrade. I prebijanje ovih sto lepe plakate, i kontramitinzi, i deveti martovi, i peti oktobri i kilometarske setnje, no to nije tema... ili jeste?

    Nemam nista lepo da kazem na ovu vest. Vidim koliko nas to vec kosta iako nema potrebe da se dize prasina. A videce i politicki mazohisti. Niko ne sahranjuje bolje od grobara

    Evo još jednog izdajnika... očajnika... Ne znam gde sebe da svrstam posle čitanja svega ovde napisanog!
    SQUAW, svaka ti se pozlatila!
    Nisam citirala ceo post, da ne bih uzimala previše mesta... (Neka me neko pohvali za uvidjaJnost, molim!)!
    Ovo oko sa'ranjivanja me je dotuklo... Čoveče!
    Gledam - i trudim se da ne slušam previše - našeg uvaženog, demokratski izabranog preCednika parlamenta... Blago nama s njim. Kuda li smo pošli, gde li ćemo stići...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Tomislav Nikolić novi predsednik parlamenta

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Ma da...vidim...Francuzi na ivici gradjanskog rata...skolstvo im je ocajno...o sudstvu da ne govorim...plate mizerne...prosecna brzina vozova 30km na sat...trebaju im vize za ceo svet...a najjaca partija ima teritorijalne pretenzije na pola Nemacke...uzas jedan...Ocajni su cak i u fudbalu...

    Управо о томе говорим. Кад у једној тако сређеној земљи имамо јачање екстремне деснице, бесмислено је причати да смо ми ето дееволуирали и да смо најгора земља ако не на свету него у Европи.

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa nemoj, molim te, ta poredjenja ljudi i termita. Ko kazze da su ih Romi ukrali, a i da jesu, kakav je to rasistichki pristup?
    Нема ту никаквог расистичког приступа, не кажем им ништа што су Роми већ зато што покрадоше све што није ДОООБРО заварено. Мани ме политичке коректности, ето сад се не сме рећи ко краде све што мисле да се може продати као секундарна сировина, макар био и оптички кабл.

    Citat StOlA kaže: Pogledaj poruku
    добро збориш, за прве три тачке си тотално у праву , са овим следећим не бих се сложио.
    Њих нико не опомиње и не условљава када изведу хиљаде жандара на улицу да бију незадовољан народ, какав такав њихов је.
    Не опомиње их савет европе и друге квази хуманитарне организације.
    Да не спомињемо Естонију која масовно крши права трећине својих становника, а ником не пада на памет да их због тога грди, већ су у ЕУ и НАТО.

    Citat Riquelme kaže: Pogledaj poruku
    Ja se bojim da se Siptari ne bi ujedinili u stranku,onda bi gledali prenos skupstine sa prevodiocem sa albanskog na srpski
    То право народни посланици имају и данас, СВМ, Албанци Прешевске долине...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Romi = cigani = to su oni sto kradu, prevrcu po kantama i smrde.
    Pederi = to su oni sto ce da ti naguze dete sutra.
    Narkomani = Ceda Jovanovic.
    Ко каже да Цигани краду и преврћу по кантама, тај је нужно расиста и мрзи људе.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vitomir Vito Nikolić
    Autor Grunt u forumu Jugoslovenska poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.09.2018, 13:08
  2. Tomislav Nikolić podneo ostavku
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 18.06.2007, 21:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •