Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 38
  1. #1

    09 Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Da li ste nekada izgovorili ovu recenicu? Mozda posle propale veze, svadje sa partnerom...?

    Sta biste pre izabrali, da imate vezu, ili da budete single?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #2

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste nekada izgovorili ovu recenicu?

    Sta biste pre izabrali, da imate vezu, ili da budete single?
    Da jesam...posle nekih neuspelih veza, uvek sam se trudila da u tim trenucima sebi budem dovoljna...Da ta ljubav o kojoj svi pričaju je čista glupost i rasipanje emocija...bespotrebno mučenje sopstvene ličnosti...a zašto?
    Medjutim posle bujice lažnog ubedjivanja, shvatim da mi je ipak neko potreban...da smo ipak tu da volimo i budemo voljeni...

  3. #3

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Slažem se sa neuhvatljivom - kad se čovek razočara, normalno je da mu takve misli padaju na pamet. "nikada se više neću zaljubiti!" "Ne pada mi na pamet da više nekoga volim i da rasipam svoje emocije"... Međutim, normalni ljudi, koje teške situacije ne poremete u jako velikoj meri, i koji uspeju da se izbore sa svojim problemima, ne mogu da ostanu trajno u takvom stanju. Mislim da samo neko ko je jako emotivno poremećen ne može da voli.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  4. #4

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Postoje periodi kada se razocaras...cesto nakon prekida...pa ti svasta prolazi kroz glavu...ali uvek verujes da ces naici na Onu pravu osobu...jer, da je vredelo, ne bi se zavrsilo...

    Jedino pitanje koje se postavlja (po mom misljenju) je da li ces, i kada, sresti tu osobu...jer mnogo tu zvezda treba da se poklopi...ali...najlepse stvari u zivotu se desavaju na najcudnije nacine...to im i daje caroliju!
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  5. #5

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Puno puta sam razmisljala o tome da li je ljubav mozda precenjena i verujem da jeste ali je jednostavno neizbezna...ne mozemo bas toliko kontrolisati emocije da naredimo sebi da se ne zaljubljujemo i da ne volimo...

    Puno puta mi se desavalo da sam rekla sad i nikad vise ali to se uvek vrati kao bumerang, kad se najmanje nadas...dodje, tras, bum i zaljubljena do usiju...uzas...

    Ali ko zna zasto je to dobro....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  6. #6

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    ...ali...najlepse stvari u zivotu se desavaju na najcudnije nacine...to im i daje caroliju!
    Baš tako! U potpunosti se slažem sa tobom...

  7. #7

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    икс пута се десило да посумњам у све па и у љубав...ипак...све то има смисла,чак и разочарење,туга и бол.
    љубав побеђује на крају,будите уверени у то
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  8. #8

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Nisam nikad rekao da nije za mene, ali da nemam srece, to stoji.
    Carpe diem

  9. #9

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Bilo je i takvih, na svu sreću samo momenata.
    Uploviš u njih i obećaš sebi da nećeš nikad više (mada se načelno zalažeš za "nikad ne reci nikad").
    A onda negde iz pozadine čuješ "O, da mi je da se još samo jednom zaljubim, opet bih....".
    I shvatiš da je i razočaranje, tuga, bol, povređenost samo deo života, bez kojeg ljubav, sreću, radost,... možda ne bih znali ceniti dovoljno. I prihvatiš da je bitno živeti život, znači imati slobodu, sopstvenu misao, osećanja,... I da tamna strana življenja nije razlog da se ljubavi koje te, između ostalog, čine živim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #10

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Nisam nikad izgovorio ovu recenicu , jer znam da ja volim da volim, I mrzim da mrzim, i duboko verujem da ljubav jeste za svako ljudsko bice, pa i mene kao takvo. Ko smatra da mu ljubav ne treba i da je singl varijanta mnogo bolja, pocinje polako da gubi sebe, a time se suludo suprotstavlja prirodi, i postaje samo jedna bezosecajna masina od mesa koja nastavlja sledece svoje veze a da ne zna ni zasto (mozda jedino zbog libida-cisto zverski). Jednostavno, posle raskida veze ili razocarenja, svakako da treba da prodje izvestan period do sledece u kojem cete biti singl, i u tom periodu treba se potpuno sabrati, i onda kad osetite da ste spremni opet da volite i budete viljeni (tj. kad osetite ono ljudsko u vama), a naidje neko fin - sto da ne - slobodno startuje nova veza u koju ulazite psihicki stabilni i čili, vedri i veseli. Zato ljudi, budite "ljudi", i ne otudjujte se od ljubavi, a ako to vec cinite, cinite to sto krace.
    ...................

  11. #11

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Nikada!!! Ljubav ili ne, ali vredi pokusati!!! Znaci - uvek za vezu
    Evo, promenila sam potpis

  12. #12

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Da- rekla mi je" Za sce su krivi dani iz detinjstva"...

  13. #13

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Citat kissigirl kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste nekada izgovorili ovu recenicu? Mozda posle propale veze, svadje sa partnerom...?

    Sta biste pre izabrali, da imate vezu, ili da budete single?
    Posle nedavnog emotivnog brodoloma, odlučio sam da budem singl...Ne, nisam više ni razočaran ni povređen, već sam taj deo izbrisao iz svog života, ali više nemam ni volje za isprazne veze, veze koje obećavaju a završe se bolesnom ljubomorom, veze u kojoj osetim da se ONA polako udaljava i počinje da taktizira, veze u kojima se nakon nekog vremena zapitam: A šta ću ja ovde?
    Jedna moja prijateljica je ovo veoma duhovitom prokomentarisala:
    " Šta je primio se se na ulogu švalera u penziji?"
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.

  14. #14

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    Citat Isidor kaže: Pogledaj poruku
    Posle nedavnog emotivnog brodoloma, odlučio sam da budem singl...Ne, nisam više ni razočaran ni povređen, već sam taj deo izbrisao iz svog života, ali više nemam ni volje za isprazne veze, veze koje obećavaju a završe se bolesnom ljubomorom, veze u kojoj osetim da se ONA polako udaljava i počinje da taktizira, veze u kojima se nakon nekog vremena zapitam: A šta ću ja ovde?
    Jedna moja prijateljica je ovo veoma duhovitom prokomentarisala:
    " Šta je primio se se na ulogu švalera u penziji?"

    Potpuno si u paravu,dodje trenutak da jednostavno prestajemo da trazimo i da se nadamo da cemo pronaci ta glupost sto neki zovu "ljubav",sta ce mi,sve opet ponovo,ovaj put dokle cemo,mesec dana,godinu dana,.........ne hvala lepo.
    No me toques

  15. #15

    Odgovor: Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...

    obozavam to stanje
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakva ste domacica?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 09.03.2015, 14:37
  2. Parfem otkriva kakva ste osoba
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.12.2011, 23:45
  3. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01
  4. Kakva osećanja jesen budi u vama?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 18:11
  5. Mesečeve mene
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.06.2006, 23:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •