Tehnika i moda
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Tehnika i moda




    Da li mozete da zamislite buducnost gde ce ljudi na ulici nositi ovakvu odecu kao sto je prikazano u filmicu? Da li biste voleli da imate odecu sa gadget-ima? Kakvi bi to spravice bile? Ili mozda mislite da odeca nikada ne bi trebalo da se pomesa sa tehnikom?

  2. #2

    Odgovor: Tehnika i moda

    Izgledaju mi kao oni iz "Zvezdanih staza" - Mister Spok i ostali Ma jok, nisam ti ja u toj semi, a i ako budem bila, ja nigde bez mog sesira
    neunistiva zlojebaba!

  3. #3

    Odgovor: Tehnika i moda

    Ma grozno bre,isto neki roboti,podseca me na Sedmu od Devet i tako te folove,bljaks
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Tehnika i moda

    ma uzas, kao ono fora okacim za uvo jedan usb umesto mindjushe...
    na glavu nataknem kameru, oko ruke povezem produzni i ajmo u zivot..fenseraja...

    Ubica mekog srca.

  5. #5

    Odgovor: Tehnika i moda

    Mogu da zamislim takvu budućnost, zašto da ne. Ni moj deda pre 60 godina nije mislio da će se kupovati mortadela, prašak i zamrznuti grašak preko neta da bi ti tvoju potrošačku korpicu neko dostavio na sam prag kad te mrzi da vučeš kese

    Ja se malo palim na Matrix i malo sam tehno frik, pa mi se nešto od ovih stvari i dopada, a i sada već sam puna gadgeta i gajtana kad bilo gde izađem, putujem i ostalo, tako da bi mi neke od ovih stvari samo olakšale život, jer i onako mislim da ću uvek pola onoga što nosim pogubiti. Naravno, ne nešto što liči na onaj glavovizor, niti nešto što bi mi otežalo kretanje, ali neke mi se stvari baš dopadaju, ako bi bile i funkcionalne, naravno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Tehnika i moda



    ne hvala da budem robot to nije moj stil...
    nana me ucila da budem princeza/lutkica...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

Slične teme

  1. Muškarci i moda
    Autor Najgora u forumu Moda
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 03.08.2015, 20:35
  2. Dekupaž / Decoupage tehnika
    Autor makilli u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 13:02
  3. Filmska tehnika
    Autor maski u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 22:03
  4. Moda za pse
    Autor ZOE u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 11.03.2009, 21:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •