Horoskop u slikama
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    Horoskop u slikama

    Koliko je Ovnova potrebno da bi se promijenila jedna sijalica?



    Samo jedan, ali je potrebno mnogo sijalica (jer su Ovnovi nespretni i grubijani i slome sve što im dođe u ruke).



    Koliko je Bikova potrebno da bi se promijenila jedna sijalica?



    Nijedan, Bikovi ne vole promjene (njihove omiljene aktivnosti su da jedu i odmaraju se).



    Koliko je Blizanaca potrebno da bi se promenila jedna sijalica?



    Dva, naravno (trajaće celi vikend, ali kad završe, sijalica će pospremati kuću, govoriti francuski i svetleti u kojoj god hoćete boji... Kako vam se svidja, ha?)


    Koliko je Rakova potrebno da bi se promijenila nesrecna sijalica?



    Samo jedan, ali trebaće mu tri godine emocionalne terapije da bi preradio gubitak prethodne sijalice.


    Koliko je Lavova potrebno da bi se promenila jedna sijalica?



    "Šta? Šta ti bi? Lav ne mijenja sijalice..." (potražiće svjetlost nekih drugih sijalica da ga osvijetle na pozornici dok mu obožavatelji tapšu).


    Koliko Djevica treba da bi se promijenila jedna jadna sijalica?



    Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapiše kad je pregorela i datum kad je kupljena, još jedna da pažljivo zavije novu sijalicu... i deset za preuređenje kuće u kojoj se sijalica nalazi, jer je kuća užasno uređena.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: Horoskop u slikama

    Koliko Vaga je potrebno da bi se promijenila ta ista jadna sijalica?



    "Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorela... Možda samo jedna ako se radi o običnoj sijalici ili dvije ako osoba ne zna gdje da kupi novu ili možda... "(Dođavola! Odluči se, Vago!).




    Koliko Škorpija treba da bi se promijenila prokleta sijalica?



    Ko to želi znati?... Zašto želi znati? Da nije možda policija? Za šta me terete?" (Tako ćeš imati mirnu savest).




    Koliko Strijelaca je potrebno da bi se promijenila jedna blesava sijalica?



    "Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka, još ne znamo šta je bilo prvo: kokoška ili jaje, a ti se brineš o mijenjanju jedne blesave sijalice???"




    Koliko je Jaraca potrebno da bi se promijenila prokleta sijalica?



    Nijedan. Jarčevi ne menjaju sijalice osim ako u tome ne vide mogućnost dobre zarade.




    Koliko je Vodolija potrebno da bi se promijenila jedna sijalica?



    Pojaviće se na stotine vodolija i svi će se takmičiti da bi vidjeli ko je od njih taj koji će svijetu dati svjetlost.





    Koliko je Riba potrebno da bi se promijenila ista prokleta sijalica?



    "Štaaaaa?..... Zar je nestala struja? (Tsk,Tsk,Tsk... Kakva glupost!!!).
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #3

    Odgovor: Horoskop u slikama

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku


    Koliko Strijelaca je potrebno da bi se promijenila jedna blesava sijalica?



    "Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka, još ne znamo šta je bilo prvo: kokoška ili jaje, a ti se brineš o mijenjanju jedne blesave sijalice???"
    ko još brine o menjaju sijalica
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Horoskop u slikama

    [quote=irnik;3251]



    Koliko je Bikova potrebno da bi se promijenila jedna sijalica?



    Nijedan, Bikovi ne vole promjene (njihove omiljene aktivnosti su da jedu i odmaraju se).


    Bikovima ne treba sijalica - njima je i sa sijalicom i bez nje, mrak na ocima
    A sto se tice aktivnosti u pravu si... omiljena aktivnost da jedu BUREK i onda idu u teretanu da skembaju sve te kalorije (sve podrigujuci)
    neunistiva zlojebaba!

  5. #5

    Odgovor: Horoskop u slikama

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Koliko Vaga je potrebno da bi se promijenila ta ista jadna sijalica?



    "Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorela... Možda samo jedna ako se radi o običnoj sijalici ili dvije ako osoba ne zna gdje da kupi novu ili možda... "(Dođavola! Odluči se, Vago!).




    Zatečena sad ..pa stavrno ne znam,možda..dođavola vratiću se na ovu temu kad se odlučim
    Ćuti i prenesi dalje....

  6. #6

    Odgovor: Horoskop u slikama

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku


    Koliko Škorpija treba da bi se promijenila prokleta sijalica?



    “Ko to želi znati?... Zašto želi znati? Da nije možda policija? Za šta me terete?" (Tako ćeš imati mirnu savest).


    moja savest je mirna, ali stvarno mi je sijalicno grlo u sobi zeznuto, pa se pali gasi na minut
    kanda mi nije iskrena savest..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Horoskop u slikama

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    [color=red]
    Koliko je Lavova potrebno da bi se promenila jedna sijalica?



    "Šta? Šta ti bi? Lav ne mijenja sijalice..." (potražiće svjetlost nekih drugih sijalica da ga osvijetle na pozornici dok mu obožavatelji tapšu).
    ma da, cuj da menjam sijalice
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

Slične teme

  1. Erdevik u slikama
    Autor fiona u forumu Srem
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.07.2012, 22:57
  2. Grafiti u slikama
    Autor Kunic u forumu Umetnost
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 18.04.2012, 22:38
  3. Na slikama ubija papu, kraljicu...
    Autor AdrijanKronauer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2010, 09:15
  4. Bosanski horoskop
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.02.2008, 11:31
  5. Lepota u slikama
    Autor kissigirl u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 21:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •