Pesma 'Molitva' plagijat? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 30
  1. #16

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Ovo je bolesno,komentari koje procitah su bolesni,nemaju veze sa pesmom vec sa Kosovom Mislim sve je jasno
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Оваааај, споменух ли да је Шиптарка бомбоница?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    svaki komentar je suvisan al' opet ne mogu da ostavnem ravnodusan i hladne glave kad ti neko na tako zao nacin pokvari srecu
    a druga strana komsiluka, Federacija BiH, je razvila teoriju o plaigranju "Krivo je more" od Divljih Jagoda ... mislim dok sam citao juce komentare na jednom sarajevskom forumu nisam znao dal da se smijem ili placem... jos pride tome Marija i djevojke su uvredile zrtve genocida zbog tri prsta i srpske trobojke kada im je iz BiH stiglo 12 poena... e onda se iz bijesa registrujem i napisem da to nije bila uvreda zrtvama jer je Marija sve samo ne politicki, rasno, ili ne znam ni ja kako potkovana, vec da je to bio pozdrav braci u Republici Srpskoj... ne treba biti previse bistar da bi se skontalo kako su Banjalucani, Trebinjci, Bjeljinci i drugi glasali ... naravno popio sam ban u roku 5 minuta a poruka je obrisana
    opet ohrabrujuce je to da je dobar dio clanova na pomenutom forumu osudio takvo ponasanje i uputio cestitke Srbiji na pobjedi

    svako normalan se zgrazava na sve ono sto se desavalo u ratu 90ih, i svako normalan zali za svim neduzim zrtvama... ali kad vidim kako ih lako potezu i kako ih koriste za svakakve gluposti jos mi ih je vise zao... zalosno
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    svaki komentar je suvisan al' opet ne mogu da ostavnem ravnodusan i hladne glave kad ti neko na tako zao nacin pokvari srecu
    a druga strana komsiluka, Federacija BiH, je razvila teoriju o plaigranju "Krivo je more" od Divljih Jagoda ... mislim dok sam citao juce komentare na jednom sarajevskom forumu nisam znao dal da se smijem ili placem... jos pride tome Marija i djevojke su uvredile zrtve genocida zbog tri prsta i srpske trobojke kada im je iz BiH stiglo 12 poena... e onda se iz bijesa registrujem i napisem da to nije bila uvreda zrtvama jer je Marija sve samo ne politicki, rasno, ili ne znam ni ja kako potkovana, vec da je to bio pozdrav braci u Republici Srpskoj... ne treba biti previse bistar da bi se skontalo kako su Banjalucani, Trebinjci, Bjeljinci i drugi glasali ... naravno popio sam ban u roku 5 minuta a poruka je obrisana
    opet ohrabrujuce je to da je dobar dio clanova na pomenutom forumu osudio takvo ponasanje i uputio cestitke Srbiji na pobjedi

    svako normalan se zgrazava na sve ono sto se desavalo u ratu 90ih, i svako normalan zali za svim neduzim zrtvama... ali kad vidim kako ih lako potezu i kako ih koriste za svakakve gluposti jos mi ih je vise zao... zalosno
    podrzavam te swba
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    i da je plagijat ,pobedila je

    a sto bi reko " jebite se ljudi jebanje je raj to vam preporucuje Cika Jova Zmaj "


    Tibore, molim te da postuješ u kontekstu sa temom... Ne vidim kakve veze ima J. J. Zmaj ni sa porukom, a još manje sa pesmom...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Toliko zlobe na jednom mestu! Da je pesma plagijat ne bi ni smela da se izvodi, toliko ja znam o pravilima... Tako da...... samo nek s*ru!!! A mi cemo da se
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Ovo je smešno, majke mi
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    за све фанове евровизије,имате вечерас на хрт-у 1 у 22.20 отворени студио са поменутом темом.
    гости су александар тијанић
    тончи хуљић
    ....
    сигурно ће хрвати пребацити на политизацију манифестације,биће лудо,осећам.на њиховом другом дневнику дадо топић је већ распалио паљбу по организацији,сумња у регуларност и слично.
    гледајте!
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Navijam za svoju zemlju...i drago mi je da je Marija pobedila...


    Shto se pesme tiche mislila sam da nece proci jer je Molitva balada ...al`eto nisam bila u pravu (sva sreca...)


    Sve je to lepo...ali ja, ljudi ne mogu da prezalim Flamingose i Ludi,Letnji,Ples....

    da su otishli i oni bi pobedili...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    chitam danas ove pisanije o eurosongu... kad gle
    ovi ljaljani albanski ne uchestvuju sledece godine... :ruganje: :pokazivanjesrednjegprsta:
    diskvalifikovani...

    pitam se zasto?

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Nisam čula da su diskvalifikovani. Zbog čega?
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Nisam čula da su diskvalifikovani. Zbog čega?
    pa ne znam ni ja tachno pa ne bi da shirim dezinformacije ....
    ali sve mi nesto sumnjivo poreklo pesme onog Frederika...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Bolje bi im bilo da nisu nalepili pesme jednu na drugu, tada bi neko mogao i da se zezne pa da poveruje u tu gomilu gluposti. Što reče Zvončica, jedina sličnost je što su balade . Lepo je i što su to tako izreklamirali - sad taman svaki neverni Toma može da proveri i vidi da je reč o nebulozi .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    A ovo je još interesantnije:



    Bolje da su ćutali... natovariće im još mnogo pesama na grbaču
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Pesma 'Molitva' plagijat?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    A ovo je još interesantnije: http://www.youtube.com/watch?v=sFzwSNrI2s0



    Bolje da su ćutali... natovariće im još mnogo pesama na grbaču

    I ja isto mislim
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Moja pesma je...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 11.07.2015, 23:00
  2. Najlepša pesma iz NOB-a
    Autor Invisibleman u forumu Muzika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 15:03
  3. Molitva pomocu brojanica
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.10.2010, 21:59
  4. Molitva
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 01.04.2009, 23:51
  5. Molitva šume
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.09.2006, 05:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •