Krvne grupe - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 66 od ukupno 66

Tema: Krvne grupe

  1. #61

    Odgovor: Krvne grupe

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Grupa Darodavac-Radodavac ... da se ne izrazim drugačije, nije red na ('volikom) forumu

    Jbt 0+ ... Svima redom moš' da(va)t ... a kad tebi (neDoBog) zatreba ne mo'š nać srodnu dušu ...
    tj. grupu ...








    isto vazi i za mene

  2. #62

    Odgovor: Krvne grupe

    Ja sam u toj priči nekih pet-šest godina i zaista mi je trebalo da shvatim da kad govorim o krvnim grupama ne mislim na davanje krvi , već o ishrani..

    Reč je o tome da pojedine supstance unete putem hrane odgovaraju ili ne odgovaraju tipu krvi ( O, A , B ili AB nebitan Rh faktor )..u hemiskom smislu.. a ne u smislu šta čovek voli, obožava ili bez toga ne može.. ( slatke male navike ).

    Ukoliko unosimo supstance iz hrane koju *volimo* da jedemo a ona nam po tipu krvi ne odgovara, opteretićemo naš organizam otrovima i deponovaćemo mast..organizam će biti slabiji i mi ćemo biti podložni bolestima.. može se zaključiti šta se dobija pravlinim unosom hrane za svoju krvnu grupu.

    Lično nisam ljubitelj nikakvih tablica ali knjiga dr. Pier Dž. D, Adamo- Krvne grupe i ishrana sa ponuđenim testiranim namirnicama za svaku krvnu grupu posebno, u praktičnom smislu daje izvanredne rezultate..

    Bilo mi je teško da se prebacim na takav tip ishrane, kojim poštujem oko 80 % knjiških preporuka, ali se sada nikada ne bih vratio na staro...

  3. #63

    Odgovor: Krvne grupe

    ja sam A (+)

    aj da vidimo da li ljubav/potreba za cigaretama ima veze s krvnom grupom. simptomatichno je to shto su oni koji dugo i mnogo pushe rekli da su kao deca trazzili cigarete. znachi, pushenje u njihovom sluchaju nema socijalnu konotaciju nego organsku.

    hipoteza:
    nulta krvna grupa ima hiperaktivan imuni sistem koji uzrokuje autoimune bolesti. ovakav organizam (po default-u) trazzi nachin da suzbije (supress) imunitet i nagon ka nikotinu je jedan od njih.

    a?

    ako se pokazze kao tachno pushachi bi na osnovu ovoga mogli dobiti mnoge sudske parnice. kako bi se to moglo najbolje formulisati? ... diskriminacija koja direktno ugrozzava zdravlje... ili tako neshto ....
    & underpaid......

  4. #64

    Odgovor: Krvne grupe

    Sad malo cas pitam mog dragog koja je krvna grupa,zeleci ovde da nadjem malo razonode i on mi odgovara da je crvena krvna grupa
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #65

    Odgovor: Krvne grupe

    ....Izmesanost uticaja prethodnih krvnih grupa u tipu AB rezultira i izvesnom dozom "zbunjenosti" ili ekstremnih ponasanja. U najboljem izdanju, intuitivan i spiritualan, ovaj tip ima problem istovremene potrebe da bude izuzetno i socijalan i usamljen, tako da se i preporucuje dnevno "praktikovanje" i trenutaka samoce i relaksacije i aktivnog ucesca u grupama, po mogucstvu onima koje "imaju smisla i znacaja" za osobe AB tipa, i koje nisu po prirodi kompetitivne....
    Eto, ja sam taj kemaleon AB(+) ..al' vole me u zavodu za transfuziju krvi...

  6. #66

    Odgovor: Krvne grupe

    B +

    Gledam preporuku, pa se mislim kako je obrnuto...
    Bukvalno nishta od korisnog ne jedem............. a malo shta i od "shtetnog".

    Meso i riba:
    izuzetno korisno: jagnjetina, ovcetina, zecetina, srnetina, pastmrka, iverak, oslic, skusa, smudj, stuka, sardine, bakalar, kavijar.

    izbegavati: piletinu, pacetinu, guscetinu, svinjetinu, sunku, slaninu, rakove, dimljenog lososa, kamenice, jastoga, skampe, puzeve.

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. YU rok/pop grupe - azbuka
    Autor Necromancer u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 280
    Poslednja poruka: 07.01.2019, 18:11
  2. Najkontroverznije Fejsbuk grupe
    Autor Turkmenbashi u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 251
    Poslednja poruka: 26.05.2011, 19:57
  3. Fokus grupe
    Autor tozans u forumu Online savetnik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.05.2010, 11:43
  4. Diskusione grupe
    Autor fiona u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 19:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •