Bez seksa po kazni
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 39
  1. #1

    Bez seksa po kazni

    Kad se sretnemo sa ovom temom, obično žene budu te koje se ovakvom pedagogijom bave. Neke su čak ubeđene da je to način za prevaspitavanje partnera. Stvarno nisam čula da muškarci ovako kažnjavaju, ali verujem da ima slučajeva, šta znam, veliki svet...

    Da li ste nekada pokušali da upravljate svojim partnerom na ovaj način? Da li se ovo može svrstati pod neki vid seksualnog nasilja? Šta se uopšte ovim postiže???
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Sa takvom metodom postize se da ce partner otici sa strane da zadovolji svoje potrebe . Ko neveruje neka proba . ono sto imas kod kuce i sa time si zadovoljan sto bi isao sa strane ili na stranu ,
    da li bi vi promenili posao gde ste potpuno zadovoljni
    postanete zlatna ribica svaki dan i da vidis srece u braku ili vezi
    .
    .
    .
    .
    .
    ............~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~**** *

  3. #3

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Dobra je tema iako nemam pojma ali mi je malo nezrelo to, ne mislim na temu vec na osobe koje upotrebljavaju ovakve radnje da bi napakostili ili upravljali svojim partnerom.
    Nisam nikad koristila ovakve metode, cak ni kad sam bila u pubertetu...ako postoji problem ova "kazna" nece apsolutno nista popraviti jedino sto moze jos vise iskomplikovati stvari izmedju dvoje ljudi....

    To je moje misljenje....

  4. #4

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    postanete zlatna ribica svaki dan i da vidis srece u braku ili vezi
    Ne znam, ja ne mislim da treba da se čepim svaki dan pod obavezno da bi bili srećni u braku ili vezi, već kad nam dođe, e pa ako nam dolazi svaki dan, onda ok, no problem No, o tome već postoji posebna tema na ovoj sekciji čini mi se.

    Ja sam konkretno mislila na sve one situacije, počev od najglupljih, kad u sred maženja nekom skloniš ruku uz rečenicu "može, ako naučiš da prljave čarape ne stoje pored kade nego u mašini", do onih koje možda imaju nekog smisla za onog ko kaznu sprovodi... "neću, jer mi ne posvećuješ pažnju" itd... možda deluje nezrelo, ali rade to zreli ljudi, o da
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Kriva sam

    PA ne znam,naljutim se i onda kazem:''E necu!'',i jos ga jadnog isteram iz kreveta To je bila neka vise nesvesna reakcija nego sad promisljeni, kako SQUAW rece ''pedagoski'' ,potez...

    Istina je bila da se posle toga greskica nije ponovila ali nisam nesto preterano ni uskracivala sex jer time kaznjavam i sebe,uskracujem i sebi zadovoljstvo a to nije dobro


    Inace slozila bih se sa tiborom u ovom slucaju da ta ''pedagogija'' samo steti ako se promisljeno i stalno upotrebljava,na kraju ce partner da ono sto mu se stalno uskracuje potraziti u nekom drugom i sto je najvaznije,niko ne voli da ga se ucenjuje,narocito sexom a ovo je ipak i jedna vrsta ucene,ako se stalno ponavlja...

    Znaci sex uvek a kaznjavacemo se na drugi nacin
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam, ja ne mislim da treba da se čepim svaki dan pod obavezno da bi bili srećni u braku ili vezi, već kad nam dođe, e pa ako nam dolazi svaki dan, onda ok, no problem No, o tome već postoji posebna tema na ovoj sekciji čini mi se.

    Ja sam konkretno mislila na sve one situacije, počev od najglupljih, kad u sred maženja nekom skloniš ruku uz rečenicu "može, ako naučiš da prljave čarape ne stoje pored kade nego u mašini", do onih koje možda imaju nekog smisla za onog ko kaznu sprovodi... "neću, jer mi ne posvećuješ pažnju" itd... možda deluje nezrelo, ali rade to zreli ljudi, o da
    Da ali sta se postize sa takvim reakcijama? Meni se desilo da se par puta uhvatim u nekom takvom raspolozenju tipa, e bas necu iz inata jer sam bila besna i povredjena nekim njegovim postupkom ali sam se na vreme ohladila i sela malo da popricam sa sobom na tu temu.
    Praktikuju to zene, to se slazem ali bi trebalo da se zapitaju sta bi se desilo da leze tako lepo pored svog dragog, zeljne mazenja, pazenja i tepanja i u jednom trenutku dobiju odgovor da nisu skuvale dobar paprikas taj dan i nema sexa... hm... pa skocila bih kroz prozor...
    Poruku je izmenio cicka, 16.05.2007 u 12:35 Razlog: Gramatika

  7. #7

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Da ali sta se postize sa takvim reakcijama?
    Ummmm, ček da razmislim Paaa ništa i moje je mišljenje, ume da se vrati kao bumerang ali ima onih koji misle i rade drugačije, zato i ćaskamo o tome, mene takođe živo zanima šta se time postiže...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam, ja ne mislim da treba da se čepim svaki dan pod obavezno da bi bili srećni u braku ili vezi, već kad nam dođe, e pa ako nam dolazi svaki dan, onda ok, no problem No, o tome već postoji posebna tema na ovoj sekciji čini mi se.

    Ja sam konkretno mislila na sve one situacije, počev od najglupljih, kad u sred maženja nekom skloniš ruku uz rečenicu "može, ako naučiš da prljave čarape ne stoje pored kade nego u mašini", do onih koje možda imaju nekog smisla za onog ko kaznu sprovodi... "neću, jer mi ne posvećuješ pažnju" itd... možda deluje nezrelo, ali rade to zreli ljudi, o da
    ja obicno kad legnem u krevet sa mojom lepsom polovinom ne pricam o prljavim carapama ili nekom vesu koji je bacen pored necega , o tome moze ujutro kad se probudimo i pocmemo namestati krevet i sve po kuci . kada sam u krevetu gledam da radim ono sto nam prija , a ako to nismo resili za stolom ili na trosedu dok smo imali priliku da pricamo o svemu pa nemoramo ni u krevetu . mi za sve imamo svoje vreme , ako je to nekome cudno , nama je dobro i bas lepo funkcionisemo .
    a sto se tice posebne teme na ovoj sekciji , pa o cemu sada pricamo nego o sklanjanju ruke sa kite ili vagine , da bas ne budem vulg. mislim stvarno ?

  9. #9

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    ja obicno kad legnem u krevet sa mojom lepsom polovinom ne pricam o prljavim carapama ili nekom vesu koji je bacen pored necega , o tome moze ujutro kad se probudimo i pocmemo namestati krevet i sve po kuci . kada sam u krevetu gledam da radim ono sto nam prija , a ako to nismo resili za stolom ili na trosedu dok smo imali priliku da pricamo o svemu pa nemoramo ni u krevetu . mi za sve imamo svoje vreme , ako je to nekome cudno , nama je dobro i bas lepo funkcionisemo
    Tibore, da li si čuo na primer za reč "primer"???

    pa o cemu sada pricamo nego o sklanjanju ruke sa kite ili vagine , da bas ne budem vulg. mislim stvarno ?
    Da, baš o tome pričamo, a ja ga zakomplikovah u uvodnom postu Silly me, I was so sophisticated A ako se baš trudiš da ne budeš vulgaran i kita ima latinski naziv
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    02 Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Da li ste nekada pokušali da upravljate svojim partnerom na ovaj način? Da li se ovo može svrstati pod neki vid seksualnog nasilja? Šta se uopšte ovim postiže???


    Naravno da bi se moglo svrstati u neku vrstu seksualnog nasilja... uskraćivati vođenje ljubavi iz ovih ili onih razloga mi je totalno bzvz... što bi značilo da pokušavajući da sprovedem neke pedagoške metode ''kažnjavam'' i sebe i njega...


    Nisam još uvek pokušala da 'upravljam' partnerom na ovaj način, jer sam pobornik dobre stare, da dijalog sve može da reši...
    što ne znači da možda jednaog dana neću... zaista ne bih volela da se nađem u takvoj poziciji i sa takvim razmišljanjima...

    Šta se ovim postiže?

    Možda će mi se reći kada porastem...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #11

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    mrzim takve zene ...
    ako tako ve neşto radi znai da tu nema ni ljubavi ni sree pa je to ujedno i poetak kraja
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #12

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    To je kvazi pedagogija! Sa druge strane ne moraš da oceš svaki dan. Meni je to preterivanje. Naravno i kad se neko naljuti, naduri ili je nezadovoljan ne treba ga po**bati da bi se problem resio. I to je kvazi mirenje. Kao droga... a kad pusti problem se ponvlja...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #13

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste nekada pokušali da upravljate svojim partnerom na ovaj način? Da li se ovo može svrstati pod neki vid seksualnog nasilja? Šta se uopšte ovim postiže???
    Iskreno inatom bilo koje vrste se po meni ništa ne postiže...u ovom slučaju kazna nije samo za partnera jer i sebi samo uskracujemo zadovoljstvo...
    Ja lično tu "taktiku" nisam nikad primenila niti cu...
    Uvek najviše boli kad oprostite...i predjete preko nekih stvari...

  14. #14

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    Nikad nisam primenila ovakav način rešavanja problema, najviše zato, što mislim da je jedini efekat koji bih postigla taj, da bih partneru stavila do znanja da seks sa njim za mene nije uživanje, nego način da ga kontrolišem. Ja bih bila jako uvređena kad bih imala razloga da mislim da moj partner spava sa mnom da bi me nagradio , i još gore, da je meni seks bitniji nego njemu, i da stoga ja bivam kažnjena uskraćivanjem, a on ne smatra to kaznom za sebe.
    Ne kažem da mi nije palo na pamet da ovo uradim, ali čim se setim kakav bi to efekat proizvelo, odustanem.
    Moja najbolja prijateljica to vrlo često radi, ali iskreno mislim da je to njenom braku oduzelo na kvalitetu .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  15. #15

    Odgovor: Bez seksa po kazni

    To je tako... jadno.
    Dakle, ne da ne koristim tu vrstu "pedagoške mere", nego mi je to zaista bedno. Liči na neko ucenjivanje, na neku trgovinu, iznudjivanje... fuj. Dovoljno smo razumni ljudi, a da bismo se služili ovakvim medodama.
    Iz razgovora sa prijateljicama, medjutim, saznala sam da se mnoge bave razradjivanjem ove metodologije... "Ma, neću mu dati još mesec dana... Ima da uradi ... to i to... "
    Svoditi svoje emocije na tako racionalan, komerzijalizovan nivo, potpuno je nedopustivo... i, pomalo, prljavo.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li je moguć raj bez seksa?
    Autor memento u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.11.2013, 21:52
  2. Štrajk uskraćivanjem seksa
    Autor laPapun u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.05.2011, 16:18
  3. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  4. Pravila seksa bez obaveza
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.10.2009, 12:03
  5. Promatrajte ga dok se seksa s drugom...
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 21:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •