H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 90
  1. #1

    H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Citam vesti o novom gripu, dok neke zemlje tvrde da ne postoji opasnost, Rumuni su objavili da mogu umreti 150.000 ljudi od posledica virusa H1N1.

    Kako se pripremiti na ovu bolest i koga slusati? Pripadam medju osobe koga grip potpuno ruinira, za mene ona obavezno traje dve nedelje za kojih ``umirem``.

    Sta mislite, ima li potrebe bilo kakvih priprema ili treba sacekati, pa sve stojicki podneti principom sta bude, neka bude?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #2

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    ...i...vakcinisati se ili ne?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #3

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Odmah bi se vakcinisala...
    nego jel ima tih vakcina u prodaji?
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #4

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Kao prvo,to je sve jedna velika namestaljka medju vecim americkim korporacijama iz oblasti farmacije i vojske (dobro osmisljena) a sve u cilju da se uzmu ogromne pare,kome bi oni inace prodavali lekove sirom sveta i pritome zaradili ogromne sume.(?)
    Sta vi mislite da li je to slucajnost sto se pojavio taj virus,iz koje vojne laboratorije je izbegao?(sta zapravo treba da postignu i podstaknu takvi "incidenti".....)
    Pogledajte gde se sve u svetu pojavio H1N1 nakon samo desetak dana od njegovog izbijanja...
    Pretnja u pokusaju,senzacija-nikako!!

  5. #5

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    @Isahara
    Koliko znam, nema vakcina za sve stanovnike, nema je toliko ni u okolnim drzavama.
    @Butkica
    ne verujem u teorije zavere, odavno se smatra da se smrtonosni virus nalik onom na pocetku 20. veka moze pojaviti. meni se ipak cini da uposte svet nije pripremljen a da je ovo tek srednje (ili malo) smrtonosan virus.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #6

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    ...farmaceutske kuce su opet u naletu......
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Odmah bi se vakcinisala...
    nego jel ima tih vakcina u prodaji?
    Ma ja ne bih. Nema potrebe poshto sam ga prelezala. Ko ce da fasuje svinjski grip? Naravno baba...
    Nego, ovde po shkolama apeluju i strogo preporuchuju vakcinisanje dece...ali ako se moji indijanci nisu zarazili preko mene, to bi znacilo da im se stvorio imunitet...jel?
    A i negde sam prochitala da vakcina nije testirana na deci, nego na osobama od 18 do 60 godina.
    Ma...idu mi na fas.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #8

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Sam organizam, tj. nas imuni sistem treba da se brani od virusa, ovog ili onog. Nisam pristalica nikakvih vakcina, jer mi medicina sve vise smrdi. Opet cemo biti zamorcici! Ja sam prosle godinu odbila vakcinaciju za gripu. A ovo sada, dvostruko odbijam. Baba, ne daj da ti decu vakcinisu. Mi sigurno ne znamo sta nam ubrizgavaju u telo... oni znaju, jos kako dobro.
    neunistiva zlojebaba!

  9. #9

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Biter..

    Ovde se i ne govori o nameri da se usmrti veca populacija stanovnistva,vec jednostavno o prevari da bi se izazvalo alarmantno stanje (kao sto i jeste) i da bi se zatim njihovi lekovi koji su oni proizveli plasirali na svetsko trziste.


    ZOE ..tvoje misljenje podrzavam jer mi svakako ne mozemo znati sta se sve krije u tim vakcinama,(Prisetimo se npr. polio vakcine...) jer tehnicki nismo dostigli njihov nivo.

  10. #10

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Kakva bre senzacija naravno da je pretnja

  11. #11

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Citat Butkica kaže: Pogledaj poruku
    Biter..

    Ovde se i ne govori o nameri da se usmrti veca populacija stanovnistva,vec jednostavno o prevari da bi se izazvalo alarmantno stanje (kao sto i jeste) i da bi se zatim njihovi lekovi koji su oni proizveli plasirali na svetsko trziste.


    ZOE ..tvoje misljenje podrzavam jer mi svakako ne mozemo znati sta se sve krije u tim vakcinama,(Prisetimo se npr. polio vakcine...) jer tehnicki nismo dostigli njihov nivo.
    Moje je misljenje, mozda gresim, da tim vakcinama ubijaju imuni sistem.
    neunistiva zlojebaba!

  12. #12

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Moje je misljenje, mozda gresim, da tim vakcinama ubijaju imuni sistem.

    Moguce je i da ne gresis,jer vrlo je izvesno da one u sebi kriju da kazem.. letalnu opasnost (preciznije receno,mogu da pokrenu bolesti koje za krajnji ishod imaju smrt).

  13. #13

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Moja prijateljica, lekar, kaze da je situacija mnogo ozbiljnija, nego sto nam u sredstvima informisanja pricaju, da se izuzetno lako prenosi i brzo siri, a ziveti se mora, ne moze se pod stakleno zvono. Oprez i preventivne mere nisu na odmet, ali nisu ni garancija, cuvajte sebe, cuvajte druge od sebe...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #14

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    samo beloga luka u enormnim kolicinama...beze ljudi ko djavo od krsta...
    provereno, a poznato je da se virus prenosi sa coveka na coveka


  15. #15

    Odgovor: H1N1 novi grip, pretnja ili senzacija?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    samo beloga luka u enormnim kolicinama...beze ljudi ko djavo od krsta...
    provereno, a poznato je da se virus prenosi sa coveka na coveka


    ovo je reshenje za lude svinje ....



    juche ulazim u dom zdravlja po neke rezultate i kapiram da ljudi opushteno nose maske ....
    asepsol je sastavni deo guzinog ranca .... ipak su naJkritichniJa grupa .... svashta pipkaJu i ne reTko stavljaJu ruke u usta ....
    kao i obichan grip napada slabiJe sisteme .... znachi vitamini .... mozzda ehinacea .... i naravno slanine sapunjare i belog luka ....


    ae u zdravlje !

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Nova opasnost kozji grip
    Autor cvishna u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 16:14
  2. Prehlada i grip
    Autor irnik u forumu Zdravlje
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 16.04.2009, 14:39
  3. Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)
    Autor robins u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 21.09.2008, 18:23
  4. Ptičji grip
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.03.2006, 20:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •