Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Kada bi se raspisao referendum o zajednickoj drzavi Srbije i Republike Srpske, sta bi

Učesnika ankete do sada
78. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • DA

    48 61.54%
  • NE

    30 38.46%
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 87
  1. #46

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Apsolutno ne.Pa i bez pripajanja ima vise Bosanaca u BGD i Vojvodini nego u Bosni.
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Kao sto rece moj omiljeni crtani lik, Sofronije: "Greshish, ovaj, greshish sinak." U gorim nije sigurno.
    Vecina srba u RS (ukljucijuci i mene) uopste ni nema zelju za pripajanjem Srbiji... Samo nezavisnost i bicemo srecni kao mali leptirici.
    Volimo i mi vas
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Volimo i mi vas
    Turci nas - ne vjerujem!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    To je nonsens, ne bi izasao na glasanje!
    Nisam glasao ni za bojkot slovenacke robe!
    I za ovaj moj komentar sam dobio anonimni crveni karton od neke povredjene sujete (imam bolju rec za njegovu anonimnost ali nije za stampu!)

    Ne, glupane, nije nonsens, ako priznas da Kosovo i Vojvodina imaju pravo za referendumsko samoopredelenje...

    U svim drugim slucajevima jeste nonsens i za pripajanje bi se i se i Srbija pitala!

    Samo zbog tebe otisao bi da glasam. Imas moje NE!!!

    P.S. Za svoj kukavicluk imas moj prezir!
    A ja cu i dalje pisati iz srca, a ne kako tebi godi!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat CIA kaže: Pogledaj poruku
    Apsolutno ne.Pa i bez pripajanja ima vise Bosanaca u BGD i Vojvodini nego u Bosni.
    Него шта, почни да вјежбаш ијекавицу ако мислиш да добијеш неки иоле добар посао у будућности.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne, glupane, nije nonsens, ako priznas da Kosovo i Vojvodina imaju pravo za referendumsko samoopredelenje...
    U svim drugim slucajevima jeste nonsens i za pripajanje bi se i se i Srbija pitala!
    Не знам ко ти је дао тај црвени картон, чисто да нагласим.
    Иначе, територијалне аутономије НЕМАЈУ право за одвајање од Србије, дакле ни Косово ни Војводина.
    А зато што би делио Србију, а не рецимо Мађарску, ћеш добити црвени картон од мене за овај пост. Потписан.
    Мука ми је од мађарских и словачких шовиниста који би да деле Србију због мржње и нетрпељивости према Србима, а све то продају кроз неку причу о аутономној Војводини. Или, независној, зависи колико су искрени. Овај би независну.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Него шта, почни да вјежбаш ијекавицу ако мислиш да добијеш неки иоле добар посао у будућности.



    Не знам ко ти је дао тај црвени картон, чисто да нагласим.
    Иначе, територијалне аутономије НЕМАЈУ право за одвајање од Србије, дакле ни Косово ни Војводина.
    А зато што би делио Србију, а не рецимо Мађарску, ћеш добити црвени картон од мене за овај пост. Потписан.
    Мука ми је од мађарских и словачких шовиниста који би да деле Србију због мржње и нетрпељивости према Србима, а све то продају кроз неку причу о аутономној Војводини. Или, независној, зависи колико су искрени. Овај би независну.
    Ne josse, nisi ti bio taj, ovaj pise latinicom...
    Ne verujem da sam tebe ikada igde prozivao, ali posto opet pokusavas da sugerises neke pretpostavke o meni, pa da razjasnimo neke stvari, jer mislim da je takva tvoja namera tendenciozna, i nekorektna (cini mi se da ja tebe nisam ni sa cime optuzivao)...

    Ovako:
    Ne delim teritorije, vec ze zalazem za vladavinu Prava!
    Pravo sa veliko P je opste principijelno pravo a ne drzavno ili neko drugo pravo!

    Cini mi se da sam napisao negde da smatram da Kosovo nema pravo za otcepljenje i napisao sam sta bi bio najbolji (jedini) ishod za njega...

    Ali istom logikom smatram da je i BIH nedeljiva celina!!!

    I da naglasim, po mom shvatanju Prava:
    Svako ima pravo za svoje misljenje! Svako ima pravo da se za svoje misljenje i zalaze odredjenim definisanim postupcima (samo u skladu sa zakonom)!
    Niko nema pravo da svojim misljenjem verbalno ili na drugi nacin pravi stetu drugima!
    Pa cak ni ti Yossariane! Imam utisak da olako sudis ljudima! Naravno, ukoliko si opterecen kompleksom vise vrednosti, to ti lakse prolazi za rukom...

    A moj prethodni post je bio izazov nekom (najverovatnije mladom i nedovoljno zrelom) anonimnom clanu, koji smatra da ima pravo da ljudima deli crveni karton za svoja misljenja. Meni je muka od takvih ljudi jer znam da namecu svoje (netolerantne) stavove puno energicnije!

    A Yosse, ja ti necu zauzvrat dati crveni karton jer ih ne delim za necije misljenje, vec za ponasanje... A tvoje ponasanje je detinjasto a time mozes samo izazvati moje simpatije!

    Bdw, SLucajno si lupio zeleno umesto crvenog!
    Poruku je izmenio biterlemon, 20.09.2007 u 18:24
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Samo da se ogradim oko ove frke sa anonimnim crvenim kartonom, pošto jesam mlad i pišem latinicom i ne slažem se sa biterovim mišljenjem, al' pi..a nisam!

    E sad, objasni mi, molim te, kojom logikom je BiH nedjeljiva cjelina? Kada su postavljene sadašnje granice država na balkanu (bivših republika)? Ako vjeruješ u vladavinu prava, zar referendum nije najviši oblik primjene prava u praksi i da li stvarno misliš da istorija jednog naroda ili države ima tačno zacrtan rok trajanja? Stani malo prijatelju, pa CG se odvoji, a pola naroda im je bilo protiv toga. Ovdje je malčice drugačija situacija. Jasnija, šta više.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    kojom logikom je BiH nedjeljiva cjelina? Kada su postavljene sadašnje granice država na balkanu (bivših republika)? Ako vjeruješ u vladavinu prava, zar referendum nije najviši oblik primjene prava u praksi i da li stvarno misliš da istorija jednog naroda ili države ima tačno zacrtan rok trajanja? Stani malo prijatelju, pa CG se odvoji, a pola naroda im je bilo protiv toga. Ovdje je malčice drugačija situacija. Jasnija, šta više.
    А не може Греко, зато што си Србин и зато што Срби траже слободу и своја права! Да је рецимо БиХ већинска српска земља и да Муслимани хоће да се отцепе буди убеђен да би им Битер и слични дао сву своју подршку.

    Бај д веј народе, није исто када 1 конститутиван народ попут Срба у БиХ тражи референдум и када једна национална сепаратистичка мањина попут Шиптара на Космету или Мађара у Војводини жели исто...
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    А не може Греко, зато што си Србин и зато што Срби траже слободу и своја права! Да је рецимо БиХ већинска српска земља и да Муслимани хоће да се отцепе буди убеђен да би им Битер и слични дао сву своју подршку.

    Бај д веј народе, није исто када 1 конститутиван народ попут Срба у БиХ тражи референдум и када једна национална сепаратистичка мањина попут Шиптара на Космету или Мађара у Војводини жели исто...
    Republika Srpska i jeste vecinska 51% federacija49% Tema je Moguci referendum za spajanje Srbije Rep.Srpske od koga da se otcepi federacija zar to nebi islo nama u prilog i ko se ovde ocepljuje po temi ili spajaala smo fer igraci joj
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    Republika Srpska i jeste vecinska 51% federacija49% Tema je Moguci referendum za spajanje Srbije Rep.Srpske od koga da se otcepi federacija zar to nebi islo nama u prilog i ko se ovde ocepljuje po temi ili spajaala smo fer igraci joj
    Nisi dobro obavesten,Federacija 51% A RS 49 %

    Inace,zaludna je tema jer EU nikada nece dozvoliti jednu muslimansku drzavicu u srcu Evrope
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Inace,zaludna je tema jer EU nikada nece dozvoliti jednu muslimansku drzavicu u srcu Evrope
    Tema nije zaludna, ali da je ovo oko EU tačno - nažalost jeste. Međutim, ponovo se vraćam na 'rok trajanja'. Svjedoci smo da u čitavom konceptu EU postoji mnogo rupa i nenadoknadivih propusta, koji neminovno vode u propast takve utopističko-globalističke ideje, koja se, na kraju balade, ponovo zasniva na dominaciji jačih, odn. malo više jednakih.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    А не може Греко, зато што си Србин и зато што Срби траже слободу и своја права! Да је рецимо БиХ већинска српска земља и да Муслимани хоће да се отцепе буди убеђен да би им Битер и слични дао сву своју подршку.

    Бај д веј народе, није исто када 1 конститутиван народ попут Срба у БиХ тражи референдум и када једна национална сепаратистичка мањина попут Шиптара на Космету или Мађара у Војводини жели исто...
    Zelis reci, da nacijonalisticka separatisticka Srpska vecina ili manjina ne postoji nigde na teritoriji bivse juge, a samo su svi ostali separatisti, Srbomrzci, itd?

    Ajde prijatelju, zalozi se za bivse Avnojevske granice i mozes zadrzati Kosovo!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Nisi dobro obavesten,Federacija 51% A RS 49 %

    Inace,zaludna je tema jer EU nikada nece dozvoliti jednu muslimansku drzavicu u srcu Evrope
    Ok!nisam znao a i neinteresujeme ako nedozvoli eu tu je zato Biologija koja za sad dobro funkatreba se samo malo prosetati ulicama Pariza,Londona,Berlina i da ne nabrajam,pa cemo videti rezultate i jos cekajte deset godina pa onda da komentarisemo da nema muslimanske drzave u Evropi hi hi
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    EU nikada nece dozvoliti jednu muslimansku drzavicu u srcu Evrope
    Грешиш Лили, па зар не видиш да се главне чланице ЕУ залажу за отимање Космета и муслиманску државицу у срцу Европе...
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Zelis reci, da nacijonalisticka separatisticka Srpska vecina ili manjina ne postoji nigde na teritoriji bivse juge, a samo su svi ostali separatisti, Srbomrzci, itd?
    Потражи у међународном речнику - конститутиван народ и његова права и нацинална мањина и њена права.

    И да, каже се националиста а не нациЈоналиста.
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Moguci referendum za spajanje Srbije i Republike Srpske

    Ja sad odo na posao,ali prvo da popijem jednu kafu sa mojim ortakom Hrvatom i jedno pivce!Ove teme su kao kad medved jebe bukvi i ispadne......biter nedaj front...
      Vrh

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2019, 07:56
  2. Znate li napamet himnu Republike Srbije?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 04.04.2012, 22:43
  3. Ustav Republike Srbije
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 27.04.2010, 10:54
  4. Referendum u Crnoj Gori
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.05.2006, 13:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •