Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 5
Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 138
  1. #61

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nocas neko zbog tebe pati i ne veruje ti vise! Nocas se neko od tebe oprasta i poslednju ti poruku pise, necas se neko kaje sto je hteo da te ljubi, nocas ce neko biti pobednik iako mozda gubi!
    Lako cu,ako je do mene.........

  2. #62

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Imam hobi,trcim po sobi,mucim sebe,mislim na tebe,na kraju kad razmislim-ma ko te je.......................................dnom upozna tesko te zaboravi!!!
    Lako cu,ako je do mene.........

  3. #63

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    I love you so much!
    See u 2morrow.
    Kiss
    nomen est omen

  4. #64

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Neka ti se dani u životu što lepše i srećnije troše.
    Neka te pogodi sve što je lepo, a promaši sve što je loše.
    Neka ti život bude kao san !

  5. #65

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    U ovo isto vreme sledece godine, HAJDE DA SE SMEJEMO ZAJEDNO!!!!
    Lako cu,ako je do mene.........

  6. #66

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Kad se ponocne svetiljke ugase i oglasi se godina Nova, sa tobom biti necu, ali cu biti medju onima koji ti zele LJUBAV, ZDRAVLJE I SRECU!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #67

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zaboravi svu tugu, muku, boli... u ovoj godini samo voli... i ne dozvoli da ti zelje iko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari...

    Ako budes vidjela covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

    **. Mnogo sreće i lijepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu što vrijeme stvara nek odnese godina stara.

    Dosao Deda Mraz u Etiopiju i drzi malog crncica u krilu:
    Hohohohooo, šta bi ti za Novu godinu?
    Znaš, deda, ja nisam jeo već par dana.
    Hohohohoooo, ko ne papa, nema poklona.

    Bozicno upozorenje:
    - "Bozic je otkazan i to sve tvojom greskom jer si rekao Deda
    Mrazu da si bio dobar ove godine i on je umro od smeha."

    Zelim ti okeane zdravlja, mora srece i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

    Dok cestitku citas ovu iz mog srca primi zelju,docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova nek ti je srecna Godina Nova!

    Dok cestitku citas ovu i godinu cekas novu, iz mog srca primi zelju docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova i nek ti je Sretna Godina Nova.

    Neka tebe i tvoj dom ispuni sreca,u srcima neka vlada mir, u tebi i oko tebe ljubav, a snovi neka postanu stvarnost.......SRETNA NOVA GODINA!!!!!

    Neka Vam ljubav bude staza po kojoj cete hodati ove godine,jer prava sreca hoda istom stazom!!!

    U Novoj godini želim da budeš moj!

    Veju veju pahulje sneg po staklu sara dosla nova godina a odlazi stara!

    Kad poslednji cas najavi ponoc nastace bajka najlepsih snova,poljubices drugu umesto mene al ipak sreco SRECNA TI NOVA.

    U ponoc kada se kazaljke sklope, pomisli nesto toliko lepo jer mozda se stvorim kraj tebe i kazem ti volim te skote!

    SALJEM VAM STIHOVE UMOTANE SNIJEGOM I DOBROTOM, SALJEM VAM NAJLJEPSE ZELJE U OVOJ NOCI OKUPANOJ LJEPOTOM, SRETNA VAM NOVOGODISNJA NOC, A SRECA I RADOST SAMI CE DOC

    Večeras dođi kod mene, u moj stan,ući ćemo u krevet,zavući ćemo se pod deku,a tada ću ti ja pokazati svoj novi sat koji svetli.

    Kad otkuca dvanest sati poljubac ti ne mogu dati pa zato ti prdni pa uhvati.
    ha,ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-ovo sam morala da vam posaljem.....hihiiiiiiiiiiiii

    Kad sat stane usred noći, ruku tim pružit neću moći jer pisat ću poruku ovu: da ti želim sretnu Novu...

    Zelim da kod tebe tuga nikada ne zaluta, da na vrata tvoga srca prava ljubav zalupa. Da ti se u NOVOJ GODINI - ostvare sve zelje i da ne zaboravis prave prijatelje.

    Zelim ti 12 meseci bez briga, 53 nedelje srece, 365 dana bez bolesti, 8760 sati provoda, 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi. SRECNA 2006. GOD.

    Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova...neka te ispuni radost nova...neka ti sva sreæa svijeta sija...Srećnu godinu Novu od sveg srca želim ti ja!

    Sve sto ti bol i mrznju stvara neka nosi goduna stara a mnogo ljubavi isrece ilepi snova neka donese godina nova.

    Nova godina se blizi sa njim odbrojavam sate, a i dalje molim andjele da mi te vrate.

    Na ovaj ekran zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SRECNA GODINA NOVA !!!

    NEK TI NOVA GODINA ISPUNI ZELJE SVE, A MENI SAMO JEDNU ZELJU - DA OPET VOLIS ME.

    2006 nek ti bude najveca, najbolja, najljepsa, najplodnija, najromanticnija, najluđa i naj naj naj naj naj.........eh pa sta bi ti vise???

    Kad zadnji badnjak dogori, poslusaj srce koje govori, nek te sreca kroz zivot vodi, SRECAN TI BOZIC, HRISTOS SE RODI!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #68

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Kada sat stane u pola noci, ruku ti pruziti necu moci, zato ti saljem poruku ovuda ti pozelim SRECNU GODINU NOVU!

    *za sve forumase koji stignu da virnu ovde
    Lako cu,ako je do mene.........

  9. #69

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Puno srece, zdravlja, ljubavi i lepih snova neka ti donese godina nova!
    A svu tugu koja ti se u srcu stvara neka ti odnese godina stara!
    SRECNA NOVA 2007!


    Neka ti NOVA GODINA, obasja dusu i ispuni je najdivnijim osecanjima i neka ti BOG podari sve sto NEMAS a ZELIS i sacuva sve sto IMAS I VOLIS......
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  10. #70

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zalutali pogled mnogo i ne znaci, ali drugi moze ljubav da naznaci. Zalutali osmeh mozda je slucajan, ako se ponovi onda je znacajan.Zalutali pogled,evo, vec tri puta, ni budala nece triput' da zaluta.Ostanimo stranci mozda je to bolje,ako ne uspemo onda ljubav to je...
    Lako cu,ako je do mene.........

  11. #71

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    I cesto mislis kad zapadnes u krizu da si jos daleko a zapravo si blizu.Nastavi da se boris uprkos teskoj rani,onda kad je najteze ti ne odustani...
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  12. #72

    04 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Iztrazivanje iz Amerike: Ljudi koji su losi u krevetu i koji nikada nemaju dobar SEX drze mobilni u desnoj ruci dok citaju poruke!!!Prema tome...


    Krava kravi kaze MUUU, a ja tebi I LOVE YOU. Koza kozi kaze MEEEE, a ja tebi VOLIM TE. Svinja svinji kaze grok grok, a ja tebi saljem CMOK CMOK!


    Cao moje medeno! Tebe volim jedino! Ti si moja cokoladica zbog koje je nastala ova baladica! I da ti nije na pamet palo ovo brisati inace ti vise necu pisati!


    Ej sta ti je sa telefonom? Pokusavam da te dobijem, ali javlja se neki glas i kaze: "Biranog korisnika trenutno j*bu. Molimo vas sacekajte red! Hvala"



    Izvini poslala sam ti poruku MAHINALNO, jer SVE MI TVIJE NEDOSTAJE, a i zanima me KO TE LJUBI OVIH DANA, ej TREBAS MI, zato DODJI I UZMI ME, molim te... ljubi te tvoja SLATKA MALA

  13. #73

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    +3816433396xx (pojma nemam čiji je broj)

    Text poruke: Pošalji mi Siretov broj Mrca. (niti imam pojma ko je Sire, a još manje ko je Mrca... )

    - nisam imao srca da zezam čoveka... ranije sam odgovarao na poruke - naravno pravim se da neznam - ili nemam broj, pa posle par poruka skontaju da su pogrešili broj i da ih tovarim... , šta mogu kad sam nedobar...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #74

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Kad bi nebo bilo papir, a zvezdice pisati znale, moju ljubav prema Tebi, opisati ne bi znale!

    ***. Ako je voda poljupci onda ti šaljem more, ako je lišće zagrljaji onda ti šaljem šumu, ako ljubav traje zauvek onda ti šaljem večnost.

    ***. Tražio sam zrake, dala si mi sunce..tražio sam zvezde dala si mi nebo..tražio sam ljubav dala si mi sebe..hvala moj andjele!

    ***. Ti si razlog što sam tu, Ti me držiš iznad vode, Ti si mir na jastuku, Ti me gasiš kada gorim, kad mi dode da se predam Ti si razlog što se nedam.

    ***. Ti opravdavaš moje postojanje. Da te ne poznajem ne bih živeo, da umirem ne znajući te ne bih umro, jer nisam živeo!!!

    ***. Stani prosjače, prosićemo zajedno, Ti za komad hleba, a ja za šaku ljubavi od njega.

    ***. Želio bih da sam zvezda.....Cele noći bih promatrao Tvoje prekrasno lice i milovao Tvoje snove.....Jedino čega bih se bojao bila bi zora koja bi me na celu večnost jednog dana odvojila od Tebe!

    ***. Udišem Te kao letnje mirise jutrom kad me Tvoji šapati probude tiho kao najlepša melodija moje ime na Tvojim mekim usnama.

    ***. ...kada jednom umreš, Tvoje će se srce rasuti na hiljadu zvezda i svaki čovek koji pogleda u nebo, zaljubiće se u noć.

    ***. Apetit sam dobila od kada volim tebe kad te vidim sa njom jedem samu sebe.

    *** Tebe voleti je jedna kazna, tebe dobiti je jedna borba, tebe imati je jedna cast, a tebe izgubiti je moja propast.

    ***. Ti si pupoljak u kome ruza drema. Najvise mi nedostajes kad te nema.

    ***. Pored mene nisi sve sto zelim ti si, dok pisem ovo srce mi gori, ja sam osoba koja te voli, ja zivim ovde a ti daleko ali znaj da te verno ceka neko...

    ***Ovako je bio plan:da te volim jedan dan, ali dan je ipak vrijeme kratko,a tebe voljeti je bas slatko!Ma bolje je meni bez tog plana pa da te volim svakoga dana !

    ***. Znas tako mi je tesko, tako bol je jak kad umesto tebe samnom spava mrak...a jos veci bol je sto zovem te u snu i ocekujem blagi dodir a ti nisi tu!

    ***. Stani na prstima, pogledaj iza sebe zar ne vidis ljubav sto gori iza tebe, mozda je prepoznas a mozda i ne al` zapamti jedno da znacis mi sve...

    ***. ... i da mi daju svet da uzmem sebi, da me ucine jacom od Boga, sekundu ne bih razmisljala, uzela bih tebe umesto toga.

    *** Zivot je lep kad se ziveti zna zato uzmi sta ti da... jer sreca je kratka a zivis zbog nje ... ne trazi suvise i dobce sve! VOLIM TE!

    *** Mogu umreti i moze vetar da me srusi, ali sve je lakse dok sam ti u dusi, moze suza iz oka da mi krene, ali je lakse kad u svom srucu cuvas ljubav za mene!!!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #75

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Bez obzira koliko smo sposobni ili dostojni, nikada necemo dopreti do boljeg zivota dok ga ne zamislimo i dozvolimo sebi da ga imamo!!!

    ***. Cemu se uzdrzavati! Zivot i ljubav su kao noc i dan, nude nam se po sopstvenoj volji, a ne po nasoj. Primi njihove darove dok mozes...

    *** Po vetru ti saljem poljubac mali, jer za tebe niko ne sme da zna, srce je moje svedok sto cuti, a glasno bi reklo ,,VOLIM TE JA``.

    ***. Nije greh ako ja priznajem da te volim ludo u jednu rec stane sve sto na mom srcu stoji dugo nemoj se okrenuti dalje sad putuj moja tugo i mogu jos da ti dam suze dve jer nemam nista drugo.

    ***. Ne mari za sapat sto me vreda, hrabrih ratnika sto napadaju s leda..ne boj ih se vec ih zali jer su sami jer su mali, ljubav nisu ni upoznali...

    ***. Nista sem stihova ne mogu ti dati jer neko je roden da voli a neko da pati!

    ***. Ljubavna veza je kao pesak na dlanu,dok shaku drzish otvorenu i slobodnu pesak ce ostati na njoj ali ako pokushash da je stegnesh i zatvorish polako ce iscureti i nestati ! Zato dozvoli da veza ostane slobodna !!

    *** Tvoj je lik kao ikona u oku mom, jer osecam u srcu ljubav preduboku jer ludo te volim snagom duse svoje, i zauvek ostaces najmilije moje !!

    ***. Naucio sam "10 bozijih zapovesti", al sam zapamtio samo jednu "nepozeli nista sto je tudje", a ja zelim usne tvoje da zauvek budu moje...

    *** Samo zaborav cini kraj, nikada vreme ni kilometri! Jer pokusati nekoga na silu zaboraviti, znaci jos vise ga voleti!!!

    *** Nije mi bitno gde si ti a gde sam ja, nije mi bitna ova daljina izmedju nas, bitno je da si tu gde trebas biti-duboko u mom srcu!

    ***. Spusta se noc i prekriva prozor moj a ja gledam u nebo i trazim sjajnu zvezdu, trazim osmeh tvoj!

    ***. Ako pozelis da te neko tesi misli na mene. Ja sam tu, sunce mi je osmeh a svaki zrak-molitva za tebe. Zato nikad ne reci da si sam jer svaki tvoj dan sam ja!

    ***. Trazim te medju zvezdama i izvorima sna, trazim te u magli samoce i u ocima prolaznika, trazim te u oku koje suzom vlazim, znam da je to uzalud, ali ja te ipak trazim!

    *** Ja sam tvoje zrno peska u pustinji, zato me dobro pazi jer ako me ispustis sve ce ti liciti na mene, ali to necu biti ja!

    *** Ako me volis sliku mi gledaj, ako me ljubis nikom je nedaj ako ni jedno ni drugo nije sliku spali oprosteno ti je.

    *** Tvoje su oci dva bisera koja svetle u tami ovog mracnog sveta i koje osvetljavaju put mojoj dusi!

    ***. Pokloni mi svoje oci i njihov topli sjaj, pokloni mi jos nesto-svoj vecni zagrljaj. Pokloni mi svoje usne, tople reci dve i bar jednom mi reci: VOLIM TE!

    ***. Trazi mi zivot, tebi cu ga dati, trazi da umrem i srce ce stati, al nikad ne trazi da odes od mene jer umesto krvi teces mi kroz vene!!!

    *** Volim te kao sto skitnica voli da skita, kao sto sanjar voli da sanja, kao sto pesnik voli da pise! A sada mi reci da li te iko veleo vise?

    ***Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti vidjeno da bi se u njega verovalo onda si ti jedino stvornje koje ne mora biti prisutno da bi se volelo!

    *** Nikada sebi da oprostim necu, sto sam pao na osmeh tvoj, zbog tebe sam izgubio srecu, ova je poruka oprostaj moj.

    ***. Sudbima je htela da se upoznamo, jedno o drugom nesto doznamo. Mozda neces verovati mojim recima, ali volim te i volecu te stolecima...

    ***. U kasne sate duboke noci, kada su svima sklopljene oci, mislim na tebe polako dremam, ne mogu da zaspim jer tebe nemam.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 15:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 20:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2006, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •