Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 6
Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 138
  1. #76

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Bilo gde da si, svetlo ne gasi, ne zatvaraj vrata vec slusaj korake sata i kad se kazaljke spoje s tobom su misli moje...!

    *** Kada umrem nemoj da me zalis, nemoj ni suzu da pustis tad, i nemoj nikad sebe da krivis, sto cu zbog tebe da umrem mlad.

    *** Kada bih samo dva uzdaha imala prvog bi koristila da te poljubim a drugog da ti kazem koliko te volim.

    *** Poslacu ruke da ti miluju kosu, za svako dobro jutro poslacu ti rosu, za svaki lep dan sunce nek ti sja, a sto se tice poljubaca to cu licno ja.

    ***. Ne diraj u proslost od nje se ne zivi, ne diraj vec kazi: OBOJE SMO KRIVI!!!

    *** Tesko je voleti nekoga, a ne biti s njim. Pricati da je kraj i zivjeti s tim.Tesko ga je voleti, a nikom ne reci, skrivati svoju bol, a pricati o sreci!

    *** Ne zaboravi ono sto zelis, ne reci nikada ono sto osecas, sacuvaj ono sto volis.

    *** Ako nekad, na krilima svojimuspomene donesu mi tugu, smem li opet do tebe da dodjem kao starom i iskrenom drugu!

    ***. Otvori granice svoje duse i voli bez straha. Pogledaj svetlost u svojoj dusi. Pokazi i Bogu da znas da volis, a ako ne verujes u Boga pokazi meni!!!

    *** Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

    *** Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne može svako! Koliko Te volim to se teško piše, jer svaki trenutak ja te volim više!

    ***. Lepotom svojom srce si mi slomila, dušu si mi zarobila, mir si mi odnela a svi su ti gresi oprošteni jer si ukras u životu mome!

    ***. Ako te nekad život razočara i nastanu čežnje i boli, seti se na trenutak mene, koji ce večno da te voli.

    *** Ne okreći glavu kad me vidiš i ne gledaj me kao neznanog gosta, osmehni se bar zbog prošlosti naše, od osobe koju volim i osmeh je dosta!!!

    *** Sve mogu preboljeti al ne mogu to da sve što si ti bila meni, bićeš i njemu.

    *** Ti si mi sve što imam, volim Te srcem svim, Ti si mi sve što imam, zbog Tebe postojim, bez Tebe nestaće sunca, druge ću prositi za malo ljubavi, bez Tebe jedina moja, za koga živeti, za koga umreti...

    *** Da Te ne poznam ne bih živeo, da umirem ne poznajući Te ne bih umro jer nisam živio moja ljube...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #77

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Kad Te videh, zaljubih se Kad Te upoznah, zavolih Te Kad Te oženih, smirih se Kad Te izgubih, opih se.

    *** Kad bi samo ljubav znala možda bi i stala slamati srce moje koje je još uvek samo Tvoje!

    *** Ljubav je ruža crvene boje što pali srce moje i Tvoje. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve što nam treba.

    ***Evo ide proleće, ljubavi se bude. Ja Ti lutam bez Tebe! Kad bi ovde bila i ruku dala, eh kamo puste sreće za mene! Šetali bi gradom, ulicama dugim dok nam sreća dušu opija! Nek nas vide ljudi zagrljene, sretne, kako ljubav bitku dobiva!

    ***. Lako je reći VOLIM TE, to može i dete reći koje ne zna što je ljubav. Verujem samo onome ko sa suzama u očima kaže ŽELIM TE!!

    ***. Zvezdice moja što svetliš mi u tihoj noći, znaj da si mi sve i kad život ode molim te ne ostavljaj me jer VOLIM TE NAJVIŠE!!!!!!!!

    *** Daleko si voljen moj, duge su mi tamne noći, ali ljubav mi snagu daje da izdržim u samoći.

    ***. Daljina nas deli, ali ljubav nas spaja, teško mi je bez Tvog zagrljaja!

    ***. Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi uđu u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju: MENE!

    ***Nije ljubav samo kada su zajedno dvoje. Ni onda kada se slatke usne spoje. Ljubav je težina srca koja jako boli, zato uvek ostani veran onome ko te voli.

    ***Kad noću baciš pogled na zvezdano nebo i kad pomisliš da sam daleko, znaj da te vidim kroz ranjive mesečeve oči.

    ***Je li greh što te želim svaki tren, i što mi je pogled zaljubljen. Ako je greh to, Bog nek oprosti srcu koje je celoga života čekalo nekoga kao što si Ti!

    *** Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi se u njega verovalo, onda si Ti jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi se VOLELO!

    *** Dovoljan je jedan tren da nekoga zavoliš, a premalo čitav život da ga zaboraviš - zauvek ćeš mi biti u mislima.

    ***. Nedostaješ mi jako, Tvoji poljupci i Tvoj zagrljaj. Nedostaje mi Tvoj osmeh i Tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo.

    *** Još uvek želim iskrenu plavu dubinu Tvojih očiju, želim da moja ruka dodirne Tvoju, toplinu Tvojih usana na usnama želim, želim da me ljubiš i voliš do kraja.

    *** Istina je da je volim i Bog će mi sudija biti, ne postoji onaj ko će me od tebe rastaviti.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #78

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nocas kada zaspu tvoji ti se iskradi, nemas pojma ono mi se radi! Hocu da smo sami u tami. Ne brini, necu reci tvojoj mami. Hoces? Polako, ne zuri, samo mi reci, ko zmuri?
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #79

    05 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    * Bolje ispasti glup, nego iz autobusa!

    *Nas vazduh ima jednu prednost, vidimo sta disemo!

    *Mora da ste birali pogresan broj mi i nemamo telefon!

    *Onanija - to je kad vam sex bukvalno ide od ruke!

  5. #80

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    *Covek s jednom rukom, nije nikada sam!
    neunistiva zlojebaba!

  6. #81

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zelim ti...slatke snove...i andjele da te vecno cuvaju...a samo cu ja u tvom zivotu biti,mali djavo koji ce da te gnjavi i davi,spavaj ako mozes od mene...
    Lako cu,ako je do mene.........

  7. #82

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    noćas dok budeš u fazi sna doći ću;dat ću ti pusu;uzeti te za ruku i odvesti te u....... PAKAO, jer kažu da u raju nema sexa!

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Ima jedna prica stara, nikad dosta sexa, para. Tudje sladje znaj pravilo, to ti zivot pozlatilo, spreci maler da te tera nadji makar 3 svalera.

    --------------------------------------------------------------------------------

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Mladoj zeni kao sto si ti potreban je.... JEDAN vlazan, veliki, izdrzljiv, tvrd snazan dugotrajan.... ruz za usne- MAX FAKTOR

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Otvorim novcanik, on prazan. hvatam se za dzepove, u njima samo par dinara. Pipam se za srce, pronalazim tebe, i shvatam koliko sam bogata!!!


    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    U životu mome druge ne postoje, želim samo tebe, ti si sunce moje, ti si zlato moje, to je prava ljubav sto nam srca spaja i ne mogu nam ništa idemo do kraja.

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    ljubav je ponekad slatka kao med,
    a ponekad hladna kao led.
    ljubav je svjetlo,
    ljubav je tama ima dobrih
    i losih strana.
    na dane sam sretna,
    a ponekad nesretna.
    vise ne znam sto cu ni sto je sa mnom,
    al jedno znam...
    zbog tebe dah izgubiti cu.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #83

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ne volim sto te volim, pa te molim da ako i ti mene volis, da me ne volis vise (a ni manje).

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    nocas nisi pored mene kako zivot mracnom stranom moze da krene, nasa ljubav gubi smisao, samo nemir i u glavi caruje misao, da li spavas il si budna ova noc je tako cudna... strah od tuge i samoce, mozak nece ali moje srce te hoce i tablete za smirenje puna saka dal je doza dovoljno jaka a ti spavas il si budna ova noc je tako cudna i nestvarna.... ova je noc bez sna a pakla cigareta prazna je, prazne su ulice, ispijen sam do dna i ispocetka mora pocinje padam sa stolice... ti si me zavela, bio sam srecan kraj tebe ja dok ne nisi do ludila dovela, kako da sacuvam zivot taj.......


    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    ne volim te, nit sam te ikad volio, na tvoje omiljeno pitanje evo ti odgovor, bio sam mlad i totalno zagorio, tako je valjda sve to krenulo....

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    izdajem danas, izdajem te sutra iza svakog coska, svakog novog jutra. pozeli mi srecu veceras na zuru, da u tami nadjem novu avanturu. od jednog, do drugog, znam to nije sreca, al bitango moja od tebe sam veca, izdajem te nocas, al ti nemoj da patis, kad god budes htijo mozes da me vratis...

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Ako imas veliko dupe to moze biti vrlo jebena stvar.

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Prodajem kravu!
    Uvoz iz Holandije, aluminijske kopite, spusteni rogovi, presla sedam duluma, trosi dvije bale dnevno. Vime-6.
    Povoljno moze zamjena!

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Dosla casna sestra kod ginekologa i kaze, doktore meni izlaze svete slicice iz nje. Nakon pregleda kaze doktor to nisu svete slicice nego etikete od banana.

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Ja sam profesionalni pisac! Upravo pisem,, novi telefonski imenik"! Das mi tvoj broj?

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    zelis poklon?
    zatfori oci.....
    1...
    2...
    3...



    evo sad...



    evo...



    eee...



    kurac poklon! Sto nisi zatforio oci??!!

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Uzmi me kad hoces ti,
    barem mene mozes uvjek imati,
    hajde doci da se srce napije,
    reci sta ce meni zivot bez tebe

    --------------------------------------------------------------------------------
    ***
    Policija vas moli da nakon ovog izvestaja nosite naocare i danju i nocu jer smo ustanovili da vase oci kradu sva srca u gradu.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #84

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    ***: Ako je život iluzija, i ako covek može da bude srecan, želim da ti svaki trenutak bude dug kao život,srecan kao detinjstvo i lep kao ljubav.

    ***: Necu dozvoliti da te nocas iko uplasi u snu, bicu tvoj andjeo cuvar! Moja krila bice ti utociste,moje lice jastuk, a moje srce bice...tvoje - Laku noc, milo moj

    ***: Upishi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli, i neka ti kaze da samo tebe voli

    ***: Kada zatvoris oci i kroz san te neko zovne,ti se tada probudi i ugledaces lice moje.Ja sam andjeo i imam cudnu moc,ljubim te slatkisu i zelim ti laku noc!!!

    ***: Ne...ovo nije poruka,to me je samo izdala misao o tebi,i pobegla od mene,da me ocinkari da mislim na tebe...

    ***: Tiho pada noc i vetar duva,zelim ti laku noc i neka te andjeo cuva.Pre nego sto zaspis i sklopis okice snene,makar ne trenutak pomisli na mene!

    ***: Gde si moje najsladje bice?!Zelim te kao alkoholicar pice,trebam te kao narkoman drogu,volim te jer me obaras s nogu,nije ovo obicna fraza,odavno si moja maza!!!

    ***: Hvala ti za srecu,radost i smeh,hvala ti za svaki sakriveni greh.Hvala ti za rec sto suze brise,takav se prijatelj ne nalazi vise!

    ***: Malo je ljudi kojima verujem slepo,malo je onoga,a sto se naziva lepo,al' nije ni potrebno da dobri budu svi,jer sasvim je dovoljno sto postojis TI!

    ***: Tesko je kad volis nekog ko ti je daleko,ciju ljubav ne mozes da osetis,usne ne mozes da dotaknes,kada volis tu osobu i bez obzira na sve,ne mozez bez nje...

    ***: Ponekad pozelim zivot bez kraja,pun tvojih poljubaca i zagrljaja i zato ponekad tiho boga molim,da zivim vecno-da mogu vecno da te volim!

    ***: Svi macici su vec odavno zaspali,ostalo je samo ono najsladje koje upravo cita ovu poruku za laku noc !!!

    ***: Ima trenutaka kada zelis, a zelja nije ostvarena, kada volis a ljubav nije uzvracena, kada places a suze ne mogu poteci, kada ono sto srce oseca usne ne mogu reci.

    ***: Kada ti vidim u ocima sjaj,kada se nasmejes oko sebe osetim raj,a kada ugledam lice kao sto je tvoje,shvatam da andjeli ipak postoje

    ***: Pogledaj u zvezde i videces proslost. Pogledaj u srce jer mozda nadjes mene. Pogledaj u telefon i videces ko stalno misli na tebe.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #85

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    ***: zaustavi suzu i oteraj tugu,naci ces negde za oblakom dugu,lepota ljubavi nek ti dusu grije,oprosti zivotu sto savrsen nije.

    ***Kada je bog andjelima delio krila nije ih dao samo tebi jer nije zeleo da mu najsladji andjeo odleti

    ***: Ne verujem u ljubav,jer samoca mi srce gusi,verujem samo u ljubav svoju koju nosim zbog tebe u dusi.Znam da je sve samo jedna igra bila o kojoj sam ja snila.Volim te

    ***: Cvrle moj mali, necu te napustiti nikada jer mi je do tebe stalo, uvek cu biti kraj tebe, cak i kad ne bude trebalo...Ti si moja sreca, moje sve, kratko cu ti reci volim te...

    ***: Sta da ti poklonim za Novu godinu?Auto,novac prijateljstvo?Za prve dvije zelje pisi Deda Mrazu,a prijateljstvo cu ti pokloniti JA!!!

    ***: Na kojoj strani kreveta spavas,cesto pitam sebe-da li ikad pozelis da sam pokraj tebe.....Cisto da imas sa kim da se otimas za cebe....?

    ***: Ha dobio si poruku i sada mislis kao neko te voli i neko misli na tebe...e pa nikome ne nedostajes,niko ne misli na tebe i niko te ne voli..... VISE OD MENE!!!!!

    ***: Mozda previse trazim, a malo dajem! Mozda previse mastam, a malo shvatam! Mozda se malo borim, ali znam da te mnogo volim!!!

    ***: Ne znas ti mene i moje cari, samo mi jedno vece podari! Sve svoje zelje nosim sa sobom, bas mi se veceras ljubi sa tobom!

    ***: Umrecu jedne noci polako neznano i tiho dok priroda spava, da ne cuje...Niko nece znati da te volim vise od sebe i da umirem zbog tebe...

    ***: Ponekad mislim na tebe, ponekad te zelim, ponekad mislim da te volim... Lazem! Stalno mislim na tebe, previse te zelim i najvise volim!!

    ***: Ostani moja tajna beskrajna i daleka, ostani zvezda sjajna i sreca sto me ceka, ostani zakletva srca mog zivot celi, ostani isti kao onog dana kad smo se sreli...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #86

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    shvatam i osecam,srce mi se steze... gledam neko lice,ne lici na tebe! shvatam i osecam, realnost me boli... shvatam dragi i ja sad... koliko gruposti radi srce kada voli...

    Poljubi me i kazi da me volis,slazi me jer istina nekad boli,pricaj mi ono sto moje srce trazi i zapamti:ZALJUBLJENI VJERUJU U LAZI!!!
    Lako cu,ako je do mene.........

  12. #87

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    "Баш је лако мршавима за њих увек нешто има.
    Ми овако пуначки, боримо се јуначки.
    Онај што се устручава да вечера и ручава, надркан је,
    сав је смркнут, нема снаге, скроз је цркнут.
    И много се боље туца кад си дебељуца.
    И не треба ником драма око вишка килограма.
    Забатали све остало и с поносом носи сало!"

  13. #88

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    ***Pozeli nocas da sam tu jer ovo nebo ima neku cudnu moc, mozda se stvorim pored tebe da te poljubim za laku noc!

    ***
    Dok mirno uzivas, ti i ne slutis kako jedna nemirna osoba zuri neznanim stazama kako bi stigla do tvoje odaje misli i tiho ti porucila: Zelim ti laku noc.


    ***Pogledaj u nocno nebo i pronadi zvezdu. To je moje srce koje se popelo u visinu da vidi tvoj osmeh. Ispruži ruku i uzmi ga, jer je pripalo tebi!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #89

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ako se nekad zapitaš koliko te volim, ja cu ti reci: "Kao golub svoju suzu"...ti ceš se zapitati zašto tako malo, neznajuci da golub kad zaplace, on umire...

    Zelim jos samo jednom u tihoj,prokletoj noci,pod vrelim poljupcem tvojim da tiho zaklopim oci,zelim jos samo jednom ,samo da kesten opet mirise,nad mojim i tvojim telom,jos jednom i nikad vise...

    Ljubav prema tebi nikad nece stati,koliko te volim sve ce zvezde znati,misao se jedna vasionom vrti...volecu te ...uvek...cak i posle smrti...

    Nekada kada brodovi tvoje ljubavi odplove daleko odavde,svrati u zaliv secanja,tamo ces naci ruzu koja vene ali ne diraj je jer cete ubodom setiti na mene...

    Zamolicu te jedne veceri kad se nebo bude dodirivalo sa zemljom i kad svaki zivi stvor zadrhti, da sklopis oci i pokusas da osetis sve ono sto ja precutim...
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  15. #90

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Dobićeš me kada se najmanje nadaš, rešićeš me se kada me vidiš, poželećeš me opet, ja ću možda malo kasniti, čekaj me...tvoja poruka

    Ne mogu da odolim kada te vidim. Polako zavlačim prst u tebe, zatim ga polako izvlačim i ližem svu tvoju slast i tiho šapućem tvoje ime: "Nuttela"

    Ova poruka je napisana ultraljubičastim slovima. Kod normalnih ljudi izaziva slepilo, a kod seksualno opterećenih samo blagi osmeh.

    Sisaćeš ga ustima, udaraće po zubima, što se jače liže do krajnika stiže, zaliva te tečnost, čini ti se večnost, kako je dugačak, al je sladak mali ČUPA ČUPS.

    Sviđa mi se tvoj dodir i nežnost koju ti dajem, kad se obavijem oko tvog tijela. Postoji li lepši osećaj od onog kad si ti go, a ja na tebi!? Tvoja verna PIDŽAMA.

    Ako pročitaš ovu poruku, duguješ mi zagrljaj, ako je izbrišeš poljubac, ako je sačuvaš izlazak, ako ne odgovoriš seks, ako odgovoriš onda mi duguješ sve... Izbor je tvoj
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 15:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 20:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2006, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •