Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 138
  1. #121

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Svima koji mi nisu poslali novogodisnju cestitku zelim: da vam izgori jelka
    Deda Mraz da se pokaki u vas kamin
    a irvasi da vam kresnu psa
    Obavestavam sve prijatelje koji su mi poslali cestitku za 2007 da mi se zelje nisu ispunile i molim vas da mi za 2008 posaljete iskljucivo KESH


    Ko god je sastavio
    nije normalan
    ludju od ove nisam dobo


  2. #122

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ne mogu da verujem da sam ovo sad morala saznati!
    Uvek sam mislila da si iskrena i da s tobom mogu razgovarati o svemu!
    Znas koliko si me povredila?
    Necu ni da mi pises ni da me zoves.
    Sta ti uopste umisljas?!
    Stvarni si me razocarala.
    Mogla si mi bez problema reci da si na pesackom pregazila Deda Mraza!!
    Lako cu,ako je do mene.........

  3. #123

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    6 ISTINA O ZIVOTU: 1)ne mozes dotaci sve svoje zube svojim jezikom, 2)svi idioti nakon citanja prve istine to pokusaju, 3)prva istina je laz, 4)sad se smejes, jer shvatas da si idiot, 5)uskoro ces ovo poslati sledecem idiotu, 6) i dalje je smesak na tvom licu jer znas da ces od nekoga napraviti idiota!!!!

  4. #124

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Pise muz zeni poruku:"Ti imas 54godine,dobro kuvas,odgajila si decu,ali me u nekim stvarima ne zadovoljavas vise.Upravo sam u hotelu sa devojkom od 18g.
    Zena mu odgovara:"Dragi moj,bilo mi je malo dosadno pa sam izasla do restorana,sada sam kuci i pravi mi drustvo mladic od 18god,a posto si ti izvrstan matematicar,onda znas da 18 u 54 ide vise puta,a 54 u 18...tesko!

  5. #125

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zena slavi pedeseti rodjendan a muz joj salje poruku:
    u 20-toj si bila pupoljak,
    u 30-toj cokolada,
    u 40-toj vino,
    u 50-toj baba.
    Ona mu odgovara besna:
    pupoljak nisi ti ubrao,
    cokoladu si delio sa prijateljima,
    vino su pili svi,
    a babu j...es samo ti!!!

  6. #126

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ova stigla pre neki dan, pokidala sam se od smeha

    Gradjani Srbije koji jos nisu uzeli patike neka ne brinu jer ce se organizovati dodatni mitinzi kako bi oni koji su ostali uskraceni za patike, parfeme i odevne predmete bili zadovoljeni. Vlada Republike Srbije!

    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  7. #127

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Pa danas je pravi dan za slanje ove:

    Svim Titovim pionirima i pionirkama cestitamo 25maj dan mladosti
    Pozivamo vas da svojim prisustvom uvelicate proslavu
    doceka ,koja ce se odrzati u prostorijama
    gerentoloskog centra u pauzi izmedju dve Spanske serije

  8. #128

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ako pozelis da dodes- CEKAM TE. Ako pitas, sta osecam prema tebi - VOLIM TE. Ako treba za ljubav moliti - MOLIM TE. Ako pitas, cemu sve to- ZEZAM TE!

    Obavestavamo Vas da ste krivi za bankrot firme "Bambi". Prodaja slatkisa je naglo opala otkad se utvrdilo da je osoba koja čita ovu poruku SLAĐA OD BILO ČEGA.

    DILEMA OZENJENOG MUSKARCA: DA LI IZACI NA ULICU I GLEDATI ZENE KOJE NE MOZE J...ti ILI OSTATI U KUCI I J...ti ONO STO NE MOZE GLEDATI !

    Volim interesantne razgovore u prijatnom drustvu.Zbog toga se nazalost jedno vreme necemo cuti
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  9. #129

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    MUP vaseg grada vas obavestava da ono u sta ste sinoc duvali nije bio alko test...!

    ************************************************** ******* ***********************Sta si zinuo vidis da pada sneg!


    la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la,la ,sta gledas pevaj!



    Dobices me kad se najmanje nadas, nasmejaces se kad me vidis, pozeleces me opet, ja cu malo kasniti, cekaj me - TVOJA SMS PORUKA
    neunistiva zlojebaba!

  10. #130

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Volim kad hodas i kad se smejes,volim tvoj ponos i sve sto krijes, volim kad sutis i kad se ljutis, volim te vise nego sto slutis!!

  11. #131

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Vreme ide, sta nam zivot znaci, zajedno bi bili i bolji i jaci, ali zivot nisu snovi puni zelja, do smrti u meni imas prijatelja…


    Prijateljstvo je sreca, prijateljstvo je ljubav, prijateljstvo je vernost, prijateljstvo je …………………… NESTO NEOPISIVO!!!!!



    Najbolji prijatelj je: Kad ga ostavis sa svojom golom zenom u krevetu a on da je ne dirne.

  12. #132

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Lesi se vraća kući, bernardinac spašava ljude, labrador je vodič slepih, poenter lovi, nemački ovčar radi u policiji, A STA TI DŽUKELO RADIŠ??

    ***


    Daj ako imaš vremena dođi da igramo šah, jer nam jedan konj manjka.

    ***


    m0bI+eL mI Je p@o sA PeTO& $pRAT@.FALa B0gU n!je MU Nl$tA

    ***


    We will now upgrade your brain-please wait.............Searching.......... searching...........still searching................sorry, NO BRAIN found...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #133

    Smesne sms poruke

    1. Trazim momka da zanosi jaja u krivinu. Agrokomerc.

    2. Menjam bure rizlinga za pedesetak kila Ruzice. Do dvadesetak godina.

    3. Posao u selu Dutovu, za 50 evradnevno: sedis na krastavcu i zalivas paradajz.

    4. Prodajem kucu na klizistu, nije puno prosla.

    5. Crnogorskoj mlekari, potreban radnik za poslove sekiranja krava dok ne daju kiselo mleko.

    6. Posao na plantazama u Grckoj. Samaranje paradajsa dok ne pocrveni.

    7. Posao na aerodrumu: peres MIGA.

    8. Menjam cimera koj pusi travu za cimerku koja se bode.

    9. Menjam cimera koji hrce za cimerku koja uzdise.

    10. Mlada crnka zanosnih oblina, iskusna u svemu hitno prodaje motokultivator IMT 506.

    11.Posao na autobuskoj stanici: da mases putnicima.

    12. Trazi se perac kurtona u Picinom parku.

    13. AgroKoka: ucis pilice kako se kljucaju govna.

    14. Zapustenoj kancelariji potrebna vestica da se dohvati metle.
    There is no rules!!!

  14. #134

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ova poruka ima svoj zadatak,
    da ti stavi osmeh na usne sladak.
    Ako nije odmah je se resi,
    ako jeste opet se nasmesi.

  15. #135

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Novogodišnje poruke



    * Sve nevolje, patnje, borbu i slabosti ostavi za sobom. Počni od ovog sekunda da očekuješ bolje, život je kratak, ne boj se nikoga, budi hrabar i voli, jer vredimo baš onoliko koliko znamo da volimo. Od sveg srca ti želim sve najbolje u Novoj Godini!

    * Želim ti okeane zdravlja, mora sreće i ljubavi, jezera uspeha, reke novca - i nijednu kap tuge i bola.

    * Ako budeš videla/o čoveka u crvenom kako te trpa u vreću - nemoj se uplašiti. To samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodišnju želju!

    * Ni za jednu životnu stazu ne postoji vodič, svaka je neispitana i neponovljiva. Zato je u životu avantura pravilo, a ne izuzetak. Srećna ti Nova Godina!

    * DA imas zdravlja i DA imas sreće, DA se ostvare želje i manje i veće, DA zračiš vedrinom, a odbacis tugu, DA liniju života imas dugu... DA ti se snovi ostvare na javi, DA lepe misli imaš u glavi, DA ti drage osobe budu deo sna i DA ti sve u novoj godini pocinje sa DA! SRECNA NOVA!

    * Želim ti iz dobrog najbolje, iz lepog najlepše, puno zdravlja, uspeha i ljubavi. Neka ti svaki dan počne osmehom, traje srećom i završi lepim snovima... SREĆNA NOVA!

    * Lepota... Svežina... Snovi... Istina... Mašta.. Osećanja... Vera... Poverenje...

    * SREĆNA TI NOVA GODINA! Na poklon ti šaljem LJUBAV upakovanu u ISKRENOST sa mašnicom od BRIGE i zapečaćenu LEPIM ŽELJAMA. Neka ti ona daje SREĆU i SIGURNOST celog života. SREĆNA NOVA GODINA ....

    * Tom Kruz, Anđelina Žoli, Madona, Arnold Švarceneger, Dženifer Lopez, Džordž Kluni
    i ja... Sve velike svetske zvezde ti žele SREĆNU NOVU GODINU.

    * Otvaramo knjigu. Njene stranice su prazne. Sami ćemo na njih ispisati reči. Knjiga se zove Mogućnost, a njeno prvo poglavlje - Novogodišnje veče.

    * Budi uvek u ratu sa svojim porocima, a u miru sa svojim susedima i bićeš bolji čovek u Novoj.

    * Nazdravimo novoj godini kao još jednoj šansi da sve postavimo na svoje mesto.

    * Svaki trenutak u danu ima svoju vrednost. Jutro donosi NADU, poslepodne VERU, veče LJUBAV, a noć ODMOR. Nadam se da ćeš u svakom ovom trenutku uživati svakoga dana u 2009. SREĆNA TI NOVA!

    * Uz miris svih ruža, uz sva svetla sveta i sve dečije osmehe želim da Ti se svi snovi ostvare SREĆNA NOVA 2009.

    * Želim ti: lepotu u januaru, ljubav u februaru, mir u martu, bezbrižnost u aprilu, zabavu u maju, uživanje od juna do novembra, sreću u decembru Ukratko - želim ti srećnu i prelepu 2009.

    preuzeto sa nekog bloga
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 19:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 14:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 19:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.12.2006, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •