Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 138
  1. #31

    10 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    -----------
    -----------
    | () " " () |
    | ( ' o ' ) |
    |=(,,)=(,,)=|

    Skloni se sa prozora mozes nekome pasti na pamet!
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  2. #32

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Hiljadu je suza u mojim ocima bilo.Hiljadu je zelja koje mi zivot nije ispunio.Hiljadu je ljubavi koju osecaju svi,a malo je ljubavi kao sto si ti !

  3. #33

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    - Juce sam te cekala... Htela sam da osetim dodir tvog golog tela. Htela sam da zajedno provedemo noc i da se zajedno probudimo, ali tebe nije bilo.

    TVOJA PIDZAMA


  4. #34

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Svake noci jedini si moj san,molitvom za tebe zapocinjem dan,tri puta se prekrstim i tiho pomolim,jer jedino Bog zna koliko te volim!!!
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  5. #35

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Tek kad' Andjeli postanu zli, kad okeani presushe svi, tad srce ce prestati goreti i ja cu te prestati voleti

  6. #36

    07 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    ja sam maji civ i dosao sam putem pojuke da ti kazem da te vojim......jej ako mi odma neodgovoris popapacu i tebe i taj tvoj tejefon!!!

  7. #37

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Can't stop the rain from falling down
    Can't stop the world from turning around
    Can't stop the ocean from being blue
    Can't stop my heart from loveing you

    Najtuznija zivotinja na svetu je muskarac jer ima sise bez mleka, patku bez krila, jaja bez ljuske i kesu bez para! Podatak da je 80% zena neudato govori da su shvatile da se zbog 100g kobasice ne isplati gajiti celu svinju u stanu (nek se nasi forumasi ne ljute)

    Postovana gospodjice, zbog nadolazece epidemije pticjeg gripa molimo vas da svoju koku drzite u karantinu kako zaraza ne bi uzela vece razmere. Hvala

    Mamo, mori, mamo, piceto me cesa
    Of, mori cerko, vlaknata ti rastat
    Mamo, mori, mamo, od nutre me grebe
    lele, mori cerko, tebe ti se jebe!

  8. #38

    07 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zelim da te zagrlim, ali zagrljaj vodi poljupcu, poljubac vodi ujedanju, a ujedanje vodi skidanju,a skidanje vodi... ma oces li me zagrliti ili ne?



    Ovo je mis, dobar mis, nacin mis, da mis, budala mis, mis bude, mis zauzet, mis dva, mis minuta. Sad procitaj poruku bez reci MIS!




    Ponekad kad places niko ne primecuje tvoje suze, ponekad kad se smejes niko ne primecuje tvoj smeh, probaj da prdnes

  9. #39

    09 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nedostajes mi so much, ko sobi prekidac, ko stekeru utikac, ko kurvi mlad jebac, ko cigari upaljac, ko njivi star kopac, ko izborima glasac, ko tracarama dobar trac, ko flasi otvarac, ko mobilnom punjac, ko casi podmetac, ko africkom selu vrac, ko bradi brijac, ko zemlji ozonski omotac, ko secerasu kolac, ko fabrici dobavljac, ko tepihu usisivac, ko wc-u osvezivac, ko diskoteci izbacivac, oh, nedostajes mi so much...


    Osecam tvoje disanje i miris tvoga bola, osecam tvoju blizinu, iako te nema, osecam tvoj dodir, pruzam ljubav svu... Osecam, osecam da me ljubis, a znam da nisi tu..

  10. #40

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Kazu da su TUGA,BOL I PATNJA sastavni deo zivota.Ne veruj im,lazu.Ja znam da je tvoj zivot namenjen za ljubav,srecu i radost.Ukidam i zabranjujem sve ono sto moze da povredi tvoje dobro i veliko srce.Pokvaricu ti onu igracku sto se zove bol.Zelim da kroz zivot ides kao po ruzinim laticama,mekano,sigurno

  11. #41

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ne dozvoli da te bes vodi i da ti ponos od ljubavi postane jaci!Jer kada izgubis voljenu osobu bice kasno,a sta ti onda ponos znaci?!

  12. #42

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Od skoro sve zene zive u strahu
    jer su se pojavila jaja u prahu,
    pa se sad svaka sa strepnjom pita
    STA AKO SE U PRAHU POJAVI I KITA?!?!?!

    Evo, promenila sam potpis

  13. #43

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    "Kada su mi se javili bogovi,
    rekli su mi da je iz raja
    nestao najlepsi andjeo,
    plakali su i molili,
    ali ne brini nisam te odao."
    Poruku je izmenio A6quattro, 22.09.2006 u 14:51
    nomen est omen

  14. #44

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Jedno malo mace sad za tobom place, jer ga mace drugo nije zvalo dugo.U korpici svojoj sad se tuzno svilo, MENE MOJE MACE BAS ZABORAVILO !!!

  15. #45

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nase drugarstvo mi mnogo znaci. Kad ti places i ja placem, kad se ti smejes i ja se smejem, kad ti skocis kroz prozor ja pogledam dole i nastavim da se smejem!

    Dvije stvari su u prirodi beskonacne. Vasiona i ljudska glupost. Za vasionu bas i nisam siguran



    Ja se tebe setim samo kad te vidim, a I tada veruj zbog tebe se stidim, propadnam u zemlju I strasno me sram jer znati nekog kao ti veliki je blam!

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 15:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 20:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2006, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •