Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 7
Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 138
  1. #91

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Recept za Super tortu-Sastojci: 4 noge , 4 vesela oka , 2 kese mleka, 1 tvrda banana, 2 sveza jaja, i 1 posuda za tucanje. Priprema: Rasiriti noge, gledati u oci i nezno masirati 2 kese mleka. Mesati dok se posuda za tucanje ne zagreje i ovlazi, probati prstom da li je posuda dobro zagrejana ugurati bananu i pokriti jajima. Napomena: Kolac je gotov kad banana omeksa i kad pusti sok!
    ...................

  2. #92

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Kad bih mogla da te vidim, za ruku da te uhvatim, da te privucem i zagrlim, da vise ne patim, da te bar vidim na kratko... kako bi te tad poljubila slatko !!!

    Ako ti ikad u zivotu tesko bude,i sretnes zle ljude.Ako ti srce duboko rane,ja necu dati da ono STANE,necu ti reci ZBOGOM,bit cu DRUG plakat cu s tobom!!!

    Ostavljas pticu sto voleti je znala,uzimas ono sto laz ti je dala,bacas u more sve one drazi,al' jedno zapamti ono sto ostavis vise ne trazi!!!

    Ako ti neko pokvari noci i dane,i kao meni na srcu ostavi rane,kada legnes i mislis da ne mozes da dises slobodno na moj broj mozes da pises.
    Lako cu,ako je do mene.........

  3. #93

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    ...i planeta je stala da nebi ovaj momenat propustila...
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  4. #94

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    ...i poslednju kap krvi za jedan osmeh...
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  5. #95

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ako nekada zavolis,iskreno voli,nemoj da varas - znaj da to boli,jer ugasena vatra ne moze da gori,ni ranjeno srce dva puta da voli...
    Lako cu,ako je do mene.........

  6. #96

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zivi svoje 'HOCU' a ne tudje 'TREBALO BI' i ne placi za onim sto nemas, vec ostavi druge da placu sto nemaju tebe! Za svet si samo neko, a za MENE si ceo svet!

    Ima stvari koje se mogu izreci samo u zagrljaju... jer ono najdublje i najcistije izlazi iz duse mozda samo na zov poljupca...

    Sanjaj oci moje da te gledaju u tami, sanjaj da smo negde zaljubljeni sami....sanjaj moje usne da te bude iz sna, sanjaj jer mozda jedne noci bicu kraj tebe ja...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #97

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ne pijem, ne pusim i ne psujem...Pjuuuuu, **bem mu mater, upade mi cigara u viski
    neunistiva zlojebaba!

  8. #98

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Zelim da ti svi vetrovi pevaju o sreci, sve gitare pevaju o ljubavi, a sve sto pozelis na danasnji dan postane slatka stvar za tvoj rodjendan!!!


    Znas li da jedan pogled govori vise od hiljadu reci, a jedan dodir izaziva vise emocija od bilo koje ljubavne izjave.... nemoj mi reci da me volis, pokazi mi to...


    Zivot nikad ne daje ono što obećava, već uvek manje ili više od toga. I zato nemoj prestati da tražiš i želiš, više od onog što ti sudbina u životu nudi.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #99

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nemoj me voljeti mnogo. Voli me malo, ali zauvijek.
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  10. #100

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nije mi zao sto mi lazes, zao mi je sto mislis da ti vjerujem!!!!
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  11. #101

    14 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ja sam profesionalni pisac.
    Upravo pišem nov telefonski imenik.
    Daš mi svoj broj?




    Izvini devojčice koliko je sati?
    Mislim da je vreme da se upoznamo...




    Da li veruješ u ljubav na prvi pogled
    Ili da još jednom prođem pored tebe?




    Zao mi je sto sam te ostavila
    kad sam ti bila najpotrebnija,ali ti
    znas da te ja volim najvise na svetu.
    Ljubi te tvoja pamet




    Dresiram medvede da plešu za samo 100 din,
    papagaja da priča, za 50, a trenutno
    učim majmuna da čita, za samo 3 dinara.




    -Ljubav?...
    -Sta je ljubav?..
    -Ne znas?...
    -E pa recicu ti...Ljubav je kao kad se upiskis,svi oko tebe to primete,ali samo ti osetis toplinu...




    Sex is like Nokia ( connecting people ), like Samsung ( everyone is invited ) , like Nike ( just do it! ) ,like Phillips ( let's make
    things better ) , like Pepsi ( ask for more! )

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  12. #102

    14 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Znam odlican nacin da potrošiš kalorije iz te cokolade.
    Jako sam, jako usamljen i pitao sam se ne bi li...

    Moje usne su registrovano oružje!

    Kupidon me nazvao. Zamolio te da mi vratiš srce.

    Bože, imaš više krivina od trkacke staze u Monte Carlu!

    Jesi li možda umorna?(Zašto) Zato što mi se celi dan vrtiš po glavi!

    Danas mi je stvarno loš dan i uvek me oraspoloži kad vidim lepu devojku kako se smeje - zato, hoceš li se nasmejati za mene?

    Ako te otpratim do kuce hoceš li me zadržati?

    Da li je tvoj tata terorista? Jer ti si prava BOMBA!!!!
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #103

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Preletajući pogledom preko foruma pročitao sam ovaj topik kao "zapaljive šljive". Pa rekoh "ŠTA?"
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  14. #104

    12 Najbolji sms

    Uzmi me, topla sam, perem se cesto, ali ipak smrdim, no nisam kriva. Bio si mi prvi koji me je nategnuo i razvalio svojom velicinom. Zauvek tvoja CARAPA!


  15. #105

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Pita sin majmun majku: zašto sam ja tako ružan?
    Majka: Šuti sine i budi sretan da ne izgledaš kao ovaj što poruku čita!
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 15:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 20:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2006, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •