Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 138
  1. #46

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    ~Pitaju kravu zasto tuzno gleda,a ona kaze:
    Kad bi vas svaki dan tukli i za sise vukli,jednom godisnje jebali i vi bi tuzno gledali!!!

    ~Nase prijateljstvo mi puno znaci:
    Kad ti places,placem i ja;kad se ti smejes,smejem se i ja;Kad se ti bacis kroz prozor,ja umirem od smeha...

    ~Noc,tisina,Bog ti dao,koja mesecina,ja go,ti gola,jebo bi i mrtvog vola,a kamoli tebe ljubavi moja!

    ~Stojim i pisam u sokaku,uzivam u svezem zraku i dok mi tako mlaz curi,moja misao ka tebi juri.U daljini cujem da se deres i pomislih.....GARANT SERES

    ~Ako spavas-probudi se;kada se probudis-javi se;ako se ne javis-jebi se;ako se vec jebes-onda bar misli na mene.

    ~Ako ti srce stane,jako zaboli,ako osetis jaku ceznju,ako ti se pred ocima zamuti,a pamet pomuti znaj to nije ljubav nego INFARKT!

    ~Andjele moj,kad sklopis okice i pocne da te hvata san,doci cu ti ja,sa kuhinjski nozem,pa ces spavati ko ZAKLAN!
    Rados

  2. #47

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ne zelim te izbrisati iz zivota, ti si nesto posebno, nesto za sta se vredi boriti. Jedini nacin da prestanem da se borim za tvoju ljubav, je da mi kazes NE.

    Zelio bih, ali nije u mojoj moci da ubrzam vrijeme ove noci. Jer ova noc je previse duga, jer me ubija tuga.Ubija jer nema kraj mene voljene zene, jer nema tebe?

  3. #48

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Milicija je upravo javila da su pronašli jako ružan leš
    sa malo mozga i jako malom kitom...
    Brinem se za tebe! JAVI SE!


    Ja sam tvoj mobilni. Zvonio sam da bi me izvadio iz džepa...
    SMRAD JE NEIZDRŽLJIV!

  4. #49

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ovog trenutka te pratim preko satelita....Ne verujes mi???Onda cu ti reci sta sada radis:Citas moju poruku...Mislis na mene....I smejes se!!!Da li sam u pravu?

  5. #50

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nase drugarstvo mi mnogo znaci. Kad ti places i ja placem, kad se ti smejes i ja se smejem, kad ti skocis kroz prozor ja pogledam dole i nastavim da se smejem!

    Ja se tebe setim samo kad te vidim, a I tada veruj zbog tebe se stidim, propadnam u zemlju I strasno me sram jer znati nekog kao ti veliki je blam!



    Moram ti priznati da mislim o tebi I evo vec ceo dan razmisljam da li da ti kazem ili ne ali skupio sam hrabrosti I recicu ti. VOLIM Tekilu

  6. #51

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Neka ti zivot samo lepe stvari donese,dusa vecno ostane nezna i mlada,sve sto pozelis neka bude tvoje,a suze da pustis samo od srece

  7. #52

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    prijatelj je andjeo koji nas vodi kroz snove,koji nas ne da kada nas zlo zove!Prijatelj je kada imas nekog za sebe,kada imas nekog kao sto ja imam TEBE

    Ima negde neko ko sanja o tvom osmehu,ko zna da samo u tvom prisustvu zivot vredi nesto.Zato ako se osetis usamljeno seti se da negde neko miski na tebe.

    Hiljadu je suza srce rastuzilo,hiljadu je zelja koje zivot nije ispunio,malo je ljubavi za koju znaju svi,a jos je manje prijatelja kao sto si ti.

    Ne trazi ljubav doci ce sama,ne trazi srecu ona je sa nama,ne trazi dusu jer nema je svakoi ne zaboravi dve reci:NEDOSTAJES MI JAKO

    Zasto me tako gledas?Ja sam poruka,nisam kriva,dosla sam samo da ti kazsem da ona osoba sto me salje mnogo misli na tebe.

    Pogledaj u nebo videces svoju proslost,pogledaj u svoje srce i videces svoj zivot,pogledaj u mobilni i videces ko misli na tebe.

  8. #53

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    " More mi je pricalo. Pricalo mi je o svojoj dubini , o svemu sto u njemu zivi ,o svojoj velicini i o svojoj snazi. A ja sam onda moru pricao o tebi i more se je osjecalo malim..."
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #54

    05 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Ide patuljak da se upiše u Ginisovu
    knjigu za najmanji q.... na svetu
    te izadje nakon sat vremena
    sav ljut

    i kaže:
    a u p.... m.......
    ko je taj Milan?!

  10. #55

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Prvo udje neka ženska,
    pa skače,
    pa diže noge,
    pa se baca...
    Onda uleti neki tip,
    pa je baci,
    pa bi je j...,
    pa je ne bi j...,
    I to ljudi zovu
    BALET!

  11. #56

    05 Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nedostaješ mi so much...
    kao sobi prekidač
    kao štekeru utikač,
    kao kurvi mlad jebač,
    kao izborima glasač,
    kao tračarama dobar trač,
    kao flaši otvarač,
    kao mobilnom punjač,
    kao čaši podmetač,
    kao afričkom selu vrač,
    kao bradi brijač,
    kao zemlji ozonski omotač,
    kao fabrici dobavljač,
    kao tepihu usisivač,
    kao wc-u osveživač,
    kao diskoteci izbacivač.
    Ohh tako mi nedostaješ
    so much!!!!

  12. #57

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Šta znače oznake ABCDEF za veličinu grudnjaka?
    • A-a gde su?
    • B-bar se vide.
    • C-cuclao bi ih.
    • D- dobre,dobre!
    • E-ekstremno!!!
    • F- fuj.silikoni!

  13. #58

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    Nema čoveka koji je podelio svoju radost s prijateljima a da se nije još više radovao, kao što nema čoveka koji je podelio svoju tugu s prijateljem, a da nije manje tugovao...

  14. #59

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    MUP SRBIJE-napominjemo da necem proslediti vasu prijavu o voznji u alkoholisanom stanju jer ono sto ste sinoc duvali policajcu nije bio alko-test.
    PREVENTIVA PROTIV PTICJEG GRIPA:1-NE DIRAJ PETLA GOLIM RUKAMA.2-NE PRIBLIZAVAJ JAJA DO USTA.3-IZBEGAVAJTE RAZGOVOR SA GUSKAMA I KOKOSKAMA.
    Ovako cure mole: Molim za MUDROST-da razumijem svog muža,LJUBAV-da mu opraštam,STRPLJENJE-za njegove hirove. Jer Bože,ako te budem molila za SNAGU-prebit ću ga na mrtvo ime!!!AMEN
    Vaš GSM operater od sada vaše pozive obračunava po drugačijoj tarifi - zavisno od vašeg sexualnog života. Manje sexa,manji račun! Oho,čestitamo! Pa vi zovete dzabe!!!
    40% znaš da sam luda za tobom, 60% znaš da si za mene najlepši, 80% znaš da si za mene najzgodniji, a 100% znaš da se zajebavam
    Jedva cekam da udem u tebe! Da te onesposobim da pricas, da jedes, da hodas, da gledas, da radis i da spavas! Tvoja "GRIPA
    Seksepilna crnka, fotomodel, dugih nogu i bujnih grudi, 25 godina, iskusna, spremna da vase snove pretvori u stvarnost, prodaje motokultivator.
    Ako ti srce stane i jako zaboli,u grudima stegne osetis ceznju pred ocima ti se zamagli a pamet pomuti ne to nije ljubav to je... INFARAKT!!!!!!

    Volim kad me diras, skidas sve sa mene, slomis me na komade, kad me lagano lizes i grickas...Ovo nema veze sa SEXOM...Voli te tvoja MILKA SA KEKSOM!!! *
    * ***
    Neki piju od tuge, neki piju od srece, a mi pijemo od jutros
    E, pun mi te kurac vise!!! I tebe i tvojih prica!!! Ne seri okolo i ne javljaj mi se vise!!! Rece vuk Crvenkapici i ode!!!
    Sta je to sa tvojim mobilnim. Zovem te javlja mi se sekretarica i kaze: mobilni pretplatnik trenutno ima sexualni odnos molimo vas stanite u red!
    Nocas kad legneš bez ikog da te greje, kad se osećaš smrznut, hladan poput stene, seti se tada mene.... jer ja švercujem ćebad iz Turske upola cene
    U raju postoji sat svakog od nas cije se kazaljke pomeraju svaki put kad pomislimo na SEX. Tvoj sat stoji na stolu Sv.Petra i sluzi mu kao ventilator
    Mogu li doci do tebe? Ugasicemo svetlo, leci u krevet, pokriti se cebetom, a onda... onda cu ti pokazati kako moj novi sat svetli u mraku!
    Veceras cu kao andjeo uci u tvoju sobu, a kada izadjem spavaces kao zaklan!
    Ponekad kad places niko ne primecuje tvoje suze, ponekad kad se smejes niko ne primecuje tvoj smeh, PROBAJ DA PRDNES
    ŽENSKA ZDRAVICA: svaki nam se dao, svakom se digao, najbolji nas stigao, sve ih zajebavale, u zdrav mozak jebavale, na vrijeme dobijale, HAJD ZIVJELE!!!
    Ptice to rade, leptiri to rade, pa zasto ne bi i mi. Ma zaboravi - ljudi ne lete!!!
    Niko nije tolika budala da procita ovu poruku do kraja, ali uvek se nadje neki izuzetak!!!!
    Novi oblik sex-a na radnom mestu! Sednes na stolicu... polozis noge na sto...l agano
    i h rasiris... i... gledas kako ti se jebe za POSAO
    Za dug Zivot treba ostati u formi. Moja baba je u 60-toj pocela da hoda 10 kilometara na dan. Danas ima 97 godina i nemamo pojma gde je...
    Seks ima 6 faza: asmaticku AH-AH; geografsku TU-TU; matematicku VISE-VISE: religioznu BOZE-BOZE; samoubilacku UMIREM i ubilacku AKO STANES UBICU TE!!!!!
    Pravim isključivo MUŠKU decu, ako iz prva dva pokušaja ne uspe, treći GRATIS!

    malo porukica iz moje kolekcije!

  15. #60

    Odgovor: Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke

    evo još malo iz moje zbirke porukica (PODNASLOV MALI OGLASI):
    Povoljno spavam po kucama!
    Uterujem dug isto kao i kratak ! SIFRA;Uterivac dugova!

    Pravim isključivo MUŠKU decu, ako iz prva dva pokušaja ne uspe, treći GRATIS!

    Uspjesno se bavim skidanjem sihira i ostalih uroka. Slobodno se javite ako imate kakvih problema jer istjerujem zlo, a ugonim dobro

    Prodajem tastu vranjanku ili moze zamena za kravu sa ful opremom

    Duvan je obran, uskladisten a nemogu da ga prodam. Traze se dobrovoljci koji vole da puse.

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 19:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 14:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 14:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 19:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.12.2006, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •