Kako se nosite sa zivotom? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Pavle Vujisić u filmu "Petrijin venac", kaže: "Ja i moj život smo se razišli, on na jednu a ja na drugu stranu", a ja i moj život se držimo, družimo i volimo neprekidno ovih godina. Normalno nismo uvek u istom tempu, neki put on požuri, pa požurim i ja sustignem ga, a više put idem ja napred a on me pristiže, najvažnije od svega je da smo još uvek zajedno!

  2. #17

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Živim ga i ide čist ok..

    A da zna biti bezobrazan, zločest, sebičan itd.. Jbg, to je život.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #18

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    ....od pre 15 minuta se slabo nosim sa zivotom

  4. #19

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Svakodnevna borba na zivot ili smrt.....

    Ponekada gubim
    Ponekada dobijam

    Mada cesce gubim......
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #20

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Vrlo lepo u poslednje vreme.
    Bilo je tu i tamo nekih padova ali izborila sam se.
    Prosto je neverovatno kako covek dobije neku snagu bas kada mu je najpotrebnija u zivotu, koliko smo zapravo zilavi i jaki kada treba.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Nositi se za životom je ravno umetnosti,a terati kontru svetu je moja svakodnevnica
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #22

    14 Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Nositi se za životom je ravno umetnosti,a terati kontru svetu je moja svakodnevnica
    Pre bih to nazvala razbijanjem monotonije , ako je ima...
    Kao i u svemu, igram se i trudim se da uživam u svakom mogućem trenutku. Ma , ima tu svega: lepog, manje lepog... vrućeg - hladnog... lepog, ružnog... svakakvog ( ništa više ili manje što već niste iskusili )
    Uvek se nosim mišlju da i ako sam '' pala '', da sam padu bila sklona , da bi trebalo ustati, otresti kolena, podići glavu, nabaciti osmeh , šibati napred, samo napred...
    Ranije sam sebi dozvoljavala luksuz da me obuzme melanholija, sada za to nemam vremena.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #23

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Nikada nisam prolazila kroz teze razdoblje nego sto sada prolazim. Zapravo je tako zadnje dve godine. Iako sam u braku cesto imam osecaj da je teret vise na mojim nego na njegovim ledjima i da nisam vjernik kakav jesam davno bih pokleknula. Ovako verujem da ce sutra biti bolje i verujem da sve ima svoj smisao i razlog zasto se desava. Zapravo je cudno kad sada pogledam nazad na neke probleme kroz koje sam prolazila u proslosti i kada se samo setim da nisam mogla ni zamisliti da cu to uspeti resiti na neki nacin, sada mi se cini smesno ali i zahvalna sam na naucenoj lekciji. Sutra je novi dan...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #24

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Nas - I Can

    "I know I can (I know I can)
    Be what I wanna be (be what I wanna be)
    If I work hard at it (If I work hard at it)
    I'll be where I wanna be (I'll be where I wanna be)...."

  10. #25

    13 Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Citat Crazy Angel kaže: Pogledaj poruku

    Verovatno pitanje glupo zvuči.. Zanima me kako se ljudi u duljim vezama nose sa životom u smislu raznih problema koji su nevezani uz vezu kao takvu. Znači u vezi su dve osobe koje zajedno žive, svaka ima svoje probleme (posao, fakultet, obiteljski problemi s jedne ili druge strane), a tu se još nađu i zajednički problemi kao što su nerešeno stambeno pitanje, nedostatak novca. Nagomila se brdo svakodnevnih problema i život te stavi u žrvanj i nemilosrdno melje. Da li imate ponekad osećaj da ne živite život nego da on živi vas?
    Na srecu nisam imala takvih problema koje si navela ali normalno je da zivot nosi sa sobom i dobro i lose mada sam uvek resavala sve probele koji su nailazili sa velikim uspehom nisam navikla da gubim mada dogodice se i to jer je i to sastavni deo zivota.
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  11. #26

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    U zivotu ima lepih i ruznih stvari.
    Kad' se setim samo kroz sta sam sve prosla i ko zna sta me tek ceka!

    Zivot je takav...
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  12. #27

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    ја и живот...два стара другара
    паде ми на памет оно када је био концерт металике у бг
    питали неког, у оној гужви-
    металика?
    ...да каже нешто о поменутом бенду,
    металика је мој добар друг одговорио је гласио
    (стварно има другара кога зову металика)
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  13. #28

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    "Pa znaš kako, lepo. Ima ženski ima sve..."

    I nije baš neko pitanje... Ispadne kao da je neki problem nositi se sa životom? A i kako uopšte da se nosiš sa životom, pa nije on meni protivnik pa da se nosimo? Nije valjda da tako doživljavate život?! "E pa, nosićemo se prijatelju moj, pa ko kome dođe glave!" Ajte molim Vas.

  14. #29

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    паде ми на памет оно када је био концерт металике у бг
    питали неког, у оној гужви-
    металика?
    ...да каже нешто о поменутом бенду,
    металика је мој добар друг одговорио је гласио
    (стварно има другара кога зову металика)
    Nije nekog nego Mišu Baskuza. Da navijaš za Partizan znao bi ko je Mišin drugar je svako ko kroči na JNA pa tako i Metalika



    A što se tiče pitanja, ihhhhhhh da je više 'vakih što se nose sa njim kao ja bilo bi lakše i lepše mnogima

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #30

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Nosimo se nekako zivot i ja vec 35 godina....
    Naiđu ružne stvari...preguraš ih nekako...one lijepe pamtiš vječno...

    Život je lijep....Život je čudo...Život je put u neizvjesnost...i sve to što je život naučiš da nosiš na plećima i da ipak uživaš u njemu...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Kako se nosite sa strahovima?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2013, 23:23
  3. Da li upravljate svojim zivotom?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 20:11
  4. Kako se nosite sa odlascima..!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 13.02.2010, 23:03
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2006, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •