Kako se nosite sa zivotom?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    09 Kako se nosite sa zivotom?


    Verovatno pitanje glupo zvuči.. Zanima me kako se ljudi u duljim vezama nose sa životom u smislu raznih problema koji su nevezani uz vezu kao takvu. Znači u vezi su dve osobe koje zajedno žive, svaka ima svoje probleme (posao, fakultet, obiteljski problemi s jedne ili druge strane), a tu se još nađu i zajednički problemi kao što su nerešeno stambeno pitanje, nedostatak novca. Nagomila se brdo svakodnevnih problema i život te stavi u žrvanj i nemilosrdno melje. Da li imate ponekad osećaj da ne živite život nego da on živi vas?
    Poruku je izmenio goldie, 18.05.2007 u 13:06 Razlog: bold

  2. #2

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Zivim sam...nisam u vezi...tako da ide dosta dobro, valjda
    Sve probleme resavam u dogovoru sa samim sobom...i uglavnom se uvek dogovorimo

    Ali i kad je u dvoje, sto je mnogo lepse, naravno, sve zavisi od ljudi...ukoliko se ljudi vole i ukoliko imaju volje i medjusobnog uvazavanja, smatram da svaki problem moze da se resi...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  3. #3

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Da, ponekad steknem utisak da nisam ovde kako bi zivela kako ja zelim vec sam tu da bi se zivot iziveo nadamnom ali to su samo faze, bas kao sto si i rekla kad se skupi dovoljno problema i kad se cini da se ne mogu nositi s njima. Nasvu srecu svaki problem je resiv i pre ili kasnije se covek izbori s njima, nekad s vise napora nekad s manje....
    A sto se zajednickog zivota tice, mislim da je teze nego kad si sam, jer nekako i probleme druge strane dozivljavas kao svoje ali bi nekako taj zajednicki zivot, podrska partnera trebala pomoci da se stvari lakse prihvate i prebrode.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  4. #4

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Riješili smo stambeno pitanje, dobili dijete, našoj sreći nema kraja...idemo dalje, treba nam još jedno dijete, po mogućnosti djevojčica

  5. #5

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Zivot nosi mene Ko zna zasto je to dobro
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  6. #6

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Onako kako znam i umemzivot je protkan i od lepog i ruznog,moras se prilagoditi mnogim situacijama,hteo, ne hteo isto ti se vatau pojedinim situacijama mislim da cu puci,nestati a onda se sve izokrene,pa taj tocak se stalno okrece

  7. #7

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Ja živim sa verenikom (od 16.06. biće i zvanično muž) pa se baš nalazim pozvana da prokomentarišem .Stan u kome živimo iznajmljujemo, oboje radimo, i potpuno smo samostalni. E, sad... izlazimo JAAAAAAAAKO retko. Obično su to neke kućne varijante sa zajedničkim prijateljima. Što se tiče porodičnih problema, trudimo se da oni ne utiču u velikoj meri na nas - jednostavno, čovek nikad ne može da se otrgne od porodice u smislu da ga ne diraju problemi koja njegova primarna porodica ima, ali mora da nauči da, kad jednom počne da stvara svoju porodicu, više nije u stanju da u tolikoj meri pomaže i rešava probleme i u drugoj kući. To je tako, i ja sam čvrsto ubeđena da oni, koji dozvole svojim roditeljima i sl. da im vedre i oblače (od toga da se posvađaju pa odmah zovu decu da im saopšte pa nadalje) ne mogu u potpunosti da budu srećni u svojoj porodici, jer ih takve situacije rastrzavaju između želje da pomognu svojima i budu tu za njih, dok sa druge strane ni porodica neće da trpi.
    Naravno, dešavaju se povremeno situacije koje nas pomalo izbace iz koloseka, ali mislim da ako je čovek zreo i svestan da je život upravo - i lepo i ružno, onda on može najnormalnije da se izbori sa svim onim što taj isti život nosi.
    P.S. Nikad, ni kad mi je bilo najteže u životu, nisam osećala da "život mene živi" i da me melje. Valjda sve zavisi kako prihvataš stvari i da li ti je lakše da plačeš nad sobom ili da se uhvatiš u koštac Lično, preporučujem drugu opciju
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  8. #8

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Da je bolje ne bi valjalo, sve je
    Jednostavno se trudim da tako bude
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  9. #9

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Moje geslo je: "Ne tuci se sa zivotom, iz te bitke se svakako neces ziv izvuci!"
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  10. #10

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Po prirodi sam nestrpljiva ali sam shvatila da uno sta mora da se desi desi ce se i prihfatam to mirnije sta mi zivot nosi.

  11. #11

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Guram ga, vucem ga, da ide na onu stranu na koju ja zelim, a onda kad se umorim pustim ga da malo on vodi mene.
    Probleme smo izmislili mi sami, da ih nema, zivot bi nam brzo dosadio.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  12. #12

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Svakodnevna borba na zivot ili smrt.....

    Ponekada gubim
    Ponekada dobijam

    Mada cesce gubim......
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  13. #13

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    ја и живот...два стара другара
    паде ми на памет оно када је био концерт металике у бг
    питали неког, у оној гужви-
    металика?
    ...да каже нешто о поменутом бенду,
    металика је мој добар друг одговорио је гласио
    (стварно има другара кога зову металика)
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #14

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    "Pa znaš kako, lepo. Ima ženski ima sve..."

    I nije baš neko pitanje... Ispadne kao da je neki problem nositi se sa životom? A i kako uopšte da se nosiš sa životom, pa nije on meni protivnik pa da se nosimo? Nije valjda da tako doživljavate život?! "E pa, nosićemo se prijatelju moj, pa ko kome dođe glave!" Ajte molim Vas.

  15. #15

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    паде ми на памет оно када је био концерт металике у бг
    питали неког, у оној гужви-
    металика?
    ...да каже нешто о поменутом бенду,
    металика је мој добар друг одговорио је гласио
    (стварно има другара кога зову металика)
    Nije nekog nego Mišu Baskuza. Da navijaš za Partizan znao bi ko je Mišin drugar je svako ko kroči na JNA pa tako i Metalika



    A što se tiče pitanja, ihhhhhhh da je više 'vakih što se nose sa njim kao ja bilo bi lakše i lepše mnogima

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Kako se nosite sa strahovima?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2013, 23:23
  3. Da li upravljate svojim zivotom?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 20:11
  4. Kako se nosite sa odlascima..!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 13.02.2010, 23:03
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2006, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •