Učestalost sexa u braku - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 72
  1. #31

    Odgovor: Pitanje za ozenjene muskarce o kolicini sex-a u braku

    s vremena na vrijeme...

  2. #32

    Odgovor: Pitanje za ozenjene muskarce o kolicini sex-a u braku

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    E ne moze 3 do 4 puta nedeljno u braku, u trajanju od 20 godina...
    Na kraju se smuci coveku i pri pomisli na seks.

    Znaci dok je brak nov, moze mnogo puta, posle dolaze deca, umor, posao, napetost, problemi, pa tada je seks mnogo redji...

    Kasnije kada deca rastu, seks je oslobodjeniji, i opet cesci...
    Opet nekada se desi 2x nedeljno, nekada jednom mesecno...

    A ako se smuci sarma, pa sarma, pa sarma, pa sarma...

    zavisi sa koje strane gledas za sarmu
    a sta je sa onima sto su prosle godine jednom za praznik a ove jos nisu dosli na red

  3. #33

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Osećam potrebu da pojasnim svoj prethodni odgovor jer mi se čini da je pogrešno shvaćen.

    Kakvo pitanje-takav je i odgovor.

    Nisam htela da se nikom zamerim pa sam se malo našalila, ali me ovog puta pardonirajte!


    Ta zar vi vodite tefter o tome kolko puta?
    Zar vođenje ljubavi nije splet emocija, datih okolnosti i potreba?
    Pa kad se desi-desi se. Zar ne?
    Da li se to u vašim brakovima zakazuje ili šta? Ne razumem.
    Po meni spontanost je glavna odlika dobrih odnosa.


  4. #34

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Samo napred......vodite ljubav jer je zivot kratak ,posle ce biti kasno!!!!!!!!
    Love comes again......

  5. #35

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    odgovorit cu iskreno kao sto to uvijek cinim - nazalost ne onoliko cesto koliko bi htjeli. oboje crncimo po citav dan pa dodjes kuci, sin-skola-zadaca, pa veceras, pa ves, sude...jebi ga desi se da zaspim i prije nego dotaknem jastuk.
    nekad prodje i tjedan dana bez. medjutim eto sad nam je sin cijelo ljeto kod bake i djeda pa nadoknadjujemo
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #36

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    jednostavno pitanje jednostavan odgovor
    pitala ja to moju kumu, a kuma rece:
    "koliko imam seks u braku? pa sad zavisi, sa jedne strane malo a sa druge mnogo mislis sa muzem ili sa svalerom? "
    A meni jos malo pa da ispadnu oci

    Mina kaze:
    Nije stvar u kolicini, nego u kvalitetu seksa

  7. #37

    Odgovor: Pitanje za ozenjene muskarce o kolicini sex-a u braku

    Evo da se oglasim kao neko ko ima pravo glasa na ovakvoj temi.
    Supruga i ja smo vršnjaci.
    Više od 30 godina razmenjujemo vatru prilikom vođenja ljubavi a nekad i prilikom običnog sexa.
    Neću navoditi kava je količina potrošena tokom svih ovih godina, ali ću reći da smo spali na jedared dnevno. I to bukvalno - noću se retko volemo.
    A bogme desi se i koji dan da preskočimo. A katkad imade i repete tokom istog dana, ali ne više od dvared, trired.

    Švalerke ne upražnjavam.

    Supruga mi baš odgovara. A kaže da sam joj još uvek funkcionalan.

  8. #38

    Odgovor: Pitanje za ozenjene muskarce o kolicini sex-a u braku

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Više od 30 godina ... jedared dnevno. I to bukvalno - noću se retko volemo.
    A bogme desi se i koji dan da preskočimo. A katkad imade i repete tokom istog dana, ali ne više od dvared, trired.
    Zvuči vrlo lepo slika da posle tri'es' godina braka, dvoje se i dalje heftaju svakodnevno, ali sa druge strane meni to nalikuje na horor film.
    Ne znam za druge, ali meni je pored taslačenja potrebno još svašta nešto da bih se osećao ispunjenim u životu, a to sa ženama i konkretno seksom nema blage veze.

    Pomisao da toliki deo života protraćim na trpanje voljenog bića ispunjava me užasom.

    I zaista, meni i ovako više odgovara da se dohvatimo malo ređe. Tada je i mašta bogatija, i entuzijazam viši, može se načiniti serija od više pogodaka, a moj ograničeni energetski potencijal je takođe vrlo bitan faktor.

  9. #39

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Trebalo bi biti češće ali okolnosti ne dozvoljavaju. Naime.. Nemamo sređeno stambeno pitanje pa stoga je mala s nama u sobi.. Škakljivo ali što se može. Radimo na tome da napokon nešto svoje zgotovimo i čvrsto sam uvjerena da će tada do neviđenih razmjera procvat naš seksualni život opet. Kvaliteta je mrak samo kvantiteta..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #40

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Uglavnom svaki dan, noću kada deca spavaju. Sem kada imam menzis, onda mi nije ni do mene, a ne do nečega drugog. A kada deca idu u školu i niko ne dodje ujutro na kafu onda i ujutro...tada mi je i najlepše. Ono uveče umorni, a ujutro mnogo orni, a još neizvesnost da li će neko naići...

    Tako mi je već 13 godina braka.

    Uz takav sexualni život, ne pada mi na pamet ljubavnik, a verujem ni mom mužu ljubavnica...
    Zivot je ono sto radite kad' ne mozete da spavate.

  11. #41

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    jeste da pitanje nije za uskarce, ali smatram da mu ga to dodje nekako isto. i mi smo u braku i (uglavnom) imamo istu kolicinu seksa kao i zene. naravno ima i onih koji jure sa strane, da li neku ljubavnicu ili se zalete na semafor kod rafinerije u ns pa pregovaraju sa onim "devojcicama" o ceni njihovih usluga.
    takav seks ne racunam ovde. mislim da je ovo samo za one koji zive sa svojim partnerima.

    a kada je u pitanju brojka, mislim da niko ne moze tacno da odgovori. bar ne ja i moja supruga.

    nekada nam se desi da bezimo jedno od drugoga danima. lezemo u isti krevet, a izmedju nas kao da je berlinski zid. cak se ni nogama ne dodirujemo.

    ali ima i onih dana kada smo po celu noc jedno na drugome. poza nije bitna, samo da se nesto radi. tih dana nam ni menstruacija (menzis mi je jako ruzna rec mada oznacava isto) ne smeta. posteljina se lako opere, a mi jos lakse.

    mozda da, kada bih vodio evidenciju, pa na godisnjem nivou izbacim brojku, ali ovako ne. i ne pada mi na pamet da brojim. vazno mi je samo da uzivam i da mi je lepo, pa da li to trajalo 7 minuta, 15 minuta 3 sekunde ili beskonacno dugo. kada dodjem do vrhunca - stvarno je beskonacno. a kada nju dovedem do tog istog vrhunca jos sam srecniji.

    pozdrav za sve vas.
    (i za one koji broje i za one koji ne broje)

  12. #42

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    Prvih mesec dana 40 X
    od 2.- 12. meseca braka 20 X meseno
    kasnije to bude 3 X nedeljno + vikend ako prodze bez opijanja
    a posle 10 god. meseno 6 X (obavezno posle plate ) + praznikom
    posle 10 g. b(m)raka se orodite i spavate kao brat i sestra
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #43

    Odgovor: Pitanje za udate zene o kolicini seksa u braku

    E,super vam je tema!!! Kao da je Kal_el zavirivao u moj brak , pa je video kako je meni! I ja sam 10 god. u braku, a plata bas i nije nesto redovna ... No, bude to, tri-cetiri puta mesecno. Znam da je to jako malo, zato sto ranije nismo skidali ruke jedan sa drugog, ali prosto nemamo ni vremena,a ni mesta , pa se nesto proredilo

  14. #44

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Sto moj macan kaze 'mi k'o tinejdzeri, svaki dan'.....

    p.s sest godina veze i cetiriipo braka=deset+ god.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #45

    Odgovor: Učestalost sexa u braku

    Ne vodim bas tacno evidenciju ali mislim da ce uskoro biti osam meseci kako apstiniramo. Razlog je vise nego opravdan i zove se beba.
    Za desetak dana prolazi tih 40 dana, dodatnih, koji se ukalkulisu u mesece trudnoce, pa se cujemo tada.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oboje u braku
    Autor camilla u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.04.2013, 18:40
  2. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  3. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  4. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25
  5. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •