Misli mene gone, sve do vasione...
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Misli mene gone, sve do vasione...

    Zaljubljenost , taj prelepi osećaj , često izaziva zamišljenost I maštu kojom idemo do samih granica rajskog svemira, ko zna gde i ko zna s kim - za samo nekoliko trenutaka , ne primećujući pri tome da se u realnom svetu nalazimo npr. na kolovozu ili... .
    Da li, i koliko često vam se desi da mislima odlutate do ko zna koje sfere, i pri tome ne konstatujete ništa sem svoje mašte u glavi i o čemu najčešće u tim trenucima mislite?
    ...................
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Misli mene gone sve do vasione...

    U zadnje vreme mi se to veoma cesto desava, hodam ulicom i jednostavno dok gledam prolaznike koji namrsteno prolaze pored mene isto tako zamisljeni jednostavno odlutam, hodam i imam osecaj kao da lebdim toliko se zaglibim u svoje misli, ponekad su to obaveze koje moram obaviti, ponekad su to izgovorene reci od strane nekih osoba koje tek tad analiziram a ponekad je to bas kad mislim o dragoj osobi...neprimetno prodje vreme kad se zamislis i udaljis od onog sto trenutno radis, misli ti prolecu kroz glavu, nasmesis se ponekad dok te naravno nesto ne trzne iz "putovanja u sferu vaseg licnog malog sveta", kao sto je zvuk trube automobila...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Misli mene gone sve do vasione...

    Nisam se tako osecao jos od osnovne, zaboravio sam skroz kako to izgleda... :p
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need
      Vrh

Slične teme

  1. Misli poznatih...
    Autor SQUAW u forumu Filozofija
    Odgovora: 2545
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:32
  2. Sito za misli
    Autor starsica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 338
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 11:49
  3. Čitači tuđih misli
    Autor ANIBAS u forumu Psihologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 23:24
  4. Ima neko ko misli na mene!
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 13.06.2011, 16:35
  5. Očekuju od mene da...
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.10.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •