Sudnica
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28

Tema: Sudnica

  1. #1

    Sudnica

    S obzirom da ovde ima dosta onih koji treba da izadju pred lice pravde resih da otvorim ovaj sluzbeni objekat

    Daklem,slucaj 0000001 je kao sto svi verujem znate, vezan za nasu vegeterijanku dzindijnku Sumnja se da je optuzena izvrsila tesko krivicno delo krijumcarenja cajne te ce joj se za isto suditi

    Ja,kao tuzioc, zastupam VUS ( vegeterijansko udruzenje Srbije ) koje ce u slucaju da se optuzena proglasi krivom traziti najvisu kaznu, 20 godina robije

    Advokat odbrane je Meggyana.

    Sudija is a vestica, a sto se tice porotnika primamo ih do sutra u podne Za sada se prijavila kissi

    Osumnjicena ce od sutra biti u pritvoru, a sudjenje pocinje u 1:00 PM


      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sudnica

    Samo da poručim nešto porodici i prijateljima

    IZBAVITE ME ODAVDEEEEEEEEEEEEEEEE!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    11 Odgovor: Sudnica

    hey vlado, treba da odredis kauciju da bi se ratnica branila sa slobode. javljam se da organizujem skupljanje para, koje ce se cuvati kod valtera...
    a podsjecam ratnicu da ima pravo na jedan free poziv (mobilni pretplatnik je trenutno nedostupan)
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sudnica

    -Odazivam se gradjanskoj duznosti u svojstvu porotnika ( mada toga kod nas nema)

    -Prema dobro obavestenim izvorima naseg Jovice (kurir ) Sudsko vece razmatra mogucnost dodeljivanja svojstva "svedok saradnik" Zozefini (slika dole)



    Koja je na preliminarnom saslusanju dala izjavu "Htela je da ga uhvati skuva i pojede" ...

    Vise informacija o ovoj ali i o ostalim temama mozete saznati u nasim vestima u 21 do 20 i 30 i 22 i 17,50
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sudnica

    Samo da poručim nešto porodici i prijateljima

    IZBAVITE ME ODAVDEEEEEEEEEEEEEEEE!

    Posto si se oprostila da krenemo gde ti je i mesto


    Za nasu SQUAW tu je SWAT





    hey vlado, treba da odredis kauciju da bi se ratnica branila sa slobode. javljam se da organizujem skupljanje para, koje ce se cuvati kod valtera...
    a podsjecam ratnicu da ima pravo na jedan free poziv (mobilni pretplatnik je trenutno nedostupan)
    Ok. U dogovoru sa nadleznima sam ugovorio da kaucija iznosi 28.000 kinti. Kauciju primamo do pocetka sudjenja, sutra u 1:00 PM, tako da imate pokito vremena

    Dok je u corku moze da obavi dva poziva dnevno ( ujutru i uvece ) u trajanju od 5min.

    Odazivam se gradjanskoj duznosti u svojstvu porotnika ( mada toga kod nas nema)

    Jedan porotnik vise
      Vrh

  6. #6

    14 Odgovor: Sudnica

    Squaw, ne brini, necemo biti okrutni prema tebi... Bar ne mnogo...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sudnica

    Dobar porotnik mora znati da se poslovno i privatno ne mesaju
      Vrh

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Sudnica

    Odredba 8. clan 54. "Porotnik koji mesa poslovno i privatno bice momentalno odstranjen"

      Vrh

  10. #10

    04 Odgovor: Sudnica

    NE!!!!!! Bicu dobra, obecavam, obecavam!!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Sudnica

    Odredba 8. clan 55. "Porotnik koji se dobro ponasa moze biti unapredjen"

    Nego prizonerka, vecera ce u 20:00, dorucak je u 8:00 a rucak u 2:00 cisto da te obavestim, za veceru imas cufte
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Sudnica

    meatballs

    Ove noge su skakale sa drugog sprata Volksbanke!

    Svi nedostupni kad treba kinta za kauciju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Sudnica

    Citat vlado kaže:
    U dogovoru sa nadleznima sam ugovorio da kaucija iznosi 28.000 kinti.
    Mooooliiiim?! Pa, to je pressskuupo! ("Atina trade" - op. aut.)

    Molim da se kaucija sreže na (razumnih) 2500 dinara, inace necemo saradjivati
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Sudnica

    Citat Meggy kaže:
    Molim da se kaucija sreže na (razumnih) 2500 dinara, inace necemo saradjivati
    (zagrađujem usta levom rukom, okrećem glavu i šapućem) ako to ne upali reći ćemo da sam neuračunljiva, a? (niko ništa čuo nije, just egg)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Sudnica

    Citat Meggy kaže:

    Mooooliiiim?! Pa, to je pressskuupo! ("Atina trade" - op. aut.)

    Molim da se kaucija sreže na (razumnih) 2500 dinara, inace necemo saradjivati
    2500 dindzi...... Apsolutno ..... ne dolazi u obzir Tvoj klijent je prekrsio osnoni zakon VUS-a a kaucija dva i po soma, pa nisam ja vesla sis'o Kako dogovor nije postignut, optuzena ostaje u zatvoru do kraja sudjenja ( a verovatno i duze )

    (zagrađujem usta levom rukom, okrećem glavu i šapućem) ako to ne upali reći ćemo da sam neuračunljiva, a? (niko ništa čuo nije, just egg)
    Neouracunjlivost... ... nece da moze

    Sudjenje pocinje kroz 15-ak minutosa
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •